Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Cez železo a oheň

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorSpráva
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Cez železo a oheň - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cez železo a oheň   Cez železo a oheň - Stránka 7 I_icon_minitimePi 07 marec 2014, 17:49

Kalopa tento zradný útok zozadu nečakala, a tak sa proti nemohla akokoľvek obrániť. Ani si ho len nevšimla. V poslednej chvíli srdcervúco vykríkla a v okamžiku spadla na kolená, a potom na zem. Pomôcť sa jej už nedalo...

... no Fenrer pokračoval v boji. Ako Yonnia tušila, nevedel čo sa za ním stalo. Na to bol moc rozrušený, a doslova zmyslov zbavený. Po Šarkanovi vrhal veterné kúzla akoby zošalel, a ten sa im jednoducho vyhýbal.
Pri jednom z väčších veterných vírov Šarkan neuhýbal, ale naopak - jednou rukou rýchlo prešiel po svojej palici, ktorá sa náhle vznietila. Následne urobil otočku okolo celého tela akoby šiel hádzať nejaké závažie, a z palice vyleteli malé plamene. Tie vrazili do veterného víru, a ten sa zmenil na obrovský ohnivý vír letiaci vzduchom. Ale teraz zmenil smer - neletel už na Šarkana, ale na Fenrera. Ten sa mu samozrejme uhol... alebo nie.

V poslednej chvíli sa mu okolo nohy omotala reťaz, a to ho vyviedlo z rovnováhy a sústredenia. Ohnivému víru sa ako tak vyhol, no ten trafil jeho pravé krídlo. Ak sa reťaz, ktorú Yonnia držala, nenaťahovala donekonečna, Yonnia musela vyletieť do vzduchu ako bábka alebo reťaz pustiť. Fenrer bol totižto dosť silný a reťaz ho spomalila len minimálne.

Šarkan uvidel príležitosť, namieril svoju palicu na Fenrera, a z nej začali šľahať blesky. Okolím sa rozľahol obrovský hluk, ako pri silnej búrke. Fenrer stačil obranným kúzlom blesky odrážať, no tie stále z palice šľahali. Yonnia získala dobrú šancu, keďže Fenrer bol takmer naplno zamestnaný Šarkanom.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Cez železo a oheň - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cez železo a oheň   Cez železo a oheň - Stránka 7 I_icon_minitimePi 07 marec 2014, 18:13

Yonnia

Nezdalo sa mi, že by mal Fenrer nejakú šancu. Kritický moment, aspoň sa mi to tak zdalo, nastal keď mu krídlo trafil veterný vír vďaka tomu, že som ho vyviedla z rovnováhy. Stále ho reťaz držala za nohu a keď s ním trhlo, chvíľku som reťaz nechala povolovať a až ku koncu som s ňou zasekla a nechala sa vymrštiť jeho smerom. Počas toho, ako som letela vzduchom na Fenrera začali útočiť blesky vysielané od Šarkana. Ja som voľnú kosu v mojej ruke roztočila na reťazi a pridala som k tomu aj značnú časť mágií smrti, ktorá sa momentálne odrážala vo forme zelených plameňov ktoré spolu s otáčaním vytvorili ohnivý kruh (zelený). Ten som s čo najväčšou smrtonostnosťou vypustila na Fenrerov chrbát, zatiaľ čo sama som znova uvoľnila ťahanie reťaze a tak ma tá sila odmrštila trocha do vzduchu. Problém bol len v tom že som ho stále musela držať reťazou, nemohla som riskovať, že mi jeho duša v ten najlepší okamžik ujde.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Cez železo a oheň - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cez železo a oheň   Cez železo a oheň - Stránka 7 I_icon_minitimeNe 16 marec 2014, 15:56

Fenrer si uvedomil, že po ňom idú dvaja maggyjovia naraz, a tak sa rozhodol, že sa rýchlo stiahne. Pomocou veternej mágie, jediným mocným mávnutím krídel sa dostal z dosahu elektriny, ktorú používal Šarkan a okolo seba vytvoril akýsi veterný alebo tlakový vír, ktorý od neho odháňal všetko. A skutočne všetko. Kúzlo ktoré Yonnia poslala bolo odmrštené do strany, a postupne strácalo na sile, avšak nezmizlo celkom. Fenrer odletel na poriadnu vzdialenosť, na druhú stranu táboru a tam sadol na svoj obrovský stan. Pravdepodobne zhodnocoval čo v tejto chvíli urobiť...
Šarkan stále postával na svojom mieste a pozorne hľadel na vzdialeného Fenrera. Bol na pozore pred maggyjou, ktorá Fenrera veľmi rýchlo zradila, a teraz by sa mohla otočiť aj proti nemu.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Cez železo a oheň - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cez železo a oheň   Cez železo a oheň - Stránka 7 I_icon_minitimeNe 16 marec 2014, 16:38

Yonnia

To sa trocha nevydarilo. Aspoň teda z môjho pohľadu. Nečakala som že bude ešte schopný lietať no aj to mu muselo spôsobovať hroznú bolesť. Kúzlo ktoré som na neho vyslala pred tým som už ďalej po odklonení nekontrolovala, bolo mi jedno aké śkody to môže napáchať. Momentálne som rýchlo potrebovala nájsť nejakú výhodnú pozíciu či taktiku k tomu, ako sundať Fenrera a zároveň nebyť sundaná od Šarkana. Dopadla som na jeden zo stanov ktorý moju váhu udržal, predsa len nebola som vôbec ťažká. Raz som sa pozrela na Šarkana a raz na Fenrera. Následne mi pohľad padol na mŕtvu maggyju ktorú som pred tým zabila a niečo ma napadlo. Predsa len, bola asi najbližśie k Fenrerovi a tak som sa sústredila hlavne na jej mŕtve telo. V ruke som vytvorila niečo na štýl zelenej bludičky ktorá sa mala pomedzi tábor dostať k jej telu a "oživiť" ju, teda spraviť z nej môjho poskoka, nemalo to však byť nič dokonalé a ani nemala vydržať dlho, inak by mi podobné kúzlo trvalo omnoho dlhšie. Mala som však z jej tela v pláne spraviť chodiacu bombu, ktorá by sa dostala ku Fenrerovi a jej "výbuch" by ho teoreticky mohol zraniť.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Cez železo a oheň - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cez železo a oheň   Cez železo a oheň - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Cez železo a oheň
Návrat hore 
Strana 7 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: História :: História hry-
Prejdi na: