Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Staré krivdy

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AutorSpráva
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Staré krivdy - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Staré krivdy   Staré krivdy - Stránka 17 I_icon_minitimeSt 02 december 2015, 00:26

Awcelen sa zamyslene na Lillien pozrela, a pri poznámke, že učivo je ľahké sa kútiky jej úst rozšírili. Alebo si to Lilly len nahovorila, možno sa to nestalo. Ale Awe s tým určite bola spokojná.
''Terajšia - Jasnoveká - je kombinácia všetkých predošlích. Využíva ich dlhodobé poznatky, a v ucelenej forme je veľmi účinná, ale zároveň je tiež zameraná na všeobecnú situáciu v Jasnoveku. Mágie nie je vo svete toľko ako bývalo, a tak sa formy a systém odvetvia jednoducho zmenil. Nepotrebujeme toľko bojovať proti nekromancii, ktorá bola v Temnoveku celkom bežná, ani proti nemŕtvym - a proti drakom už vôbec nie. Povedala by som, že je najviac versatilná, no to znamená, že je dobrá vo všetkom, ale v ničom najlepšia.'' Vysvetlila v skratke Awe čo pojem Jasnovekej antimágie znamenal. Možno o tom Lilly čítala; možno nie, ale bolo to dobré počuť od niekoho kto bol v tomto odvetví majstrom.
''Ale samotný strom má mnoho konárov. Zaujímajú ťa všetky, alebo len niektoré?''
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Staré krivdy - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Staré krivdy   Staré krivdy - Stránka 17 I_icon_minitimeSt 02 december 2015, 00:32

Lillien

Počúvala som ju a jej slová sa mi.. pomerne páčili. Tak nejak som tušila že mi niečo o Jasnoveku povie. Predsa len aj naša mágia bola pravdepodobne iná, nie taká .. ako bola v minulosti, lebo sa mnoho z nej stratilo počas temnoveku a.. no dôvody nám už vysvetlovali a ja som ich ovládala. Na jej otázku som sa ale musela pousmiať.
"Všetky. Ale spočiatku sa uskromním pretože.. sa nie je kam ponáhľať a sama neviem ako by mi toto nové samostatné štúdium išlo. Ale určite ma zaujímajú všetky. Presa len plánujem žiť celkom dlho heh.. minimálne kým ma to neomrzí a nemyslím si že mi jedno storočie postačí. Je tu toho toľko, čo sa človek môže naučiť, čo ešte nevieme, čo sa stratilo. Chcem to vedieť, všetko.." Možno som bola trocha pomätená ale Awe vedela, že som takáto bola už od mala. Veľmi zvedavé dievča.. možno sa mi to raz stane osudným no.. kto vie.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Staré krivdy - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Staré krivdy   Staré krivdy - Stránka 17 I_icon_minitimeSt 02 december 2015, 00:49

Nezostávalo jej nič iné, len sa skúmavo zahladieť na Lilly. Na tvári jej pohrával pobavený výraz, očividne sa jej reči Lilly páčili.
''Som si istá, že budeš žiť veľmi dlho, to áno.'' Prikývla súhlasne a na moment sa od nej odvrátila.
''A s tvojím... talentom, ktorý... ktorý majsterka Yghtas chváli do nebies, by to nemal byť problém.'' Zdalo sa, že to bolo prvýkrát, keď Awe nepovedala niečo bez zaseknutia. Pri tejto vete akoby sa zamyslela, a povedala čosi iné, ako mala pôvodne v pláne. To sa na Awcelen nehodilo - vždy hovorila ucelene a uniformne. Znova sa vrátila do svojho pôvodného stavu zamračenia, a Lilly naznačila, že musí odísť.
''Mám mnoho práce, Lilly. Ale pokojne za mnou niekedy zájdi - na teba... si určite nájdem čas. Pozdravuj tvoju priateľku.'' Aj napriek tomu ako nepríjemne vyzerala, bola dnes celkom milá. Takto sa nesprávala ani k vlastným sestrám, nieto k Lilly, ktorú príliš nepoznala. Bolo to podivné...
Bez slova sa potom vydala chodbou, a stratila sa za prvým rohom.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Staré krivdy - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Staré krivdy   Staré krivdy - Stránka 17 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Staré krivdy
Návrat hore 
Strana 17 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Herné fóra :: Veľká Isenia :: Isenia-
Prejdi na: