Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Prolog: Rozžeravená oceľ

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorSpráva
Lyall
Nikto
Lyall


Počet príspevkov : 42

Prolog: Rozžeravená oceľ - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prolog: Rozžeravená oceľ   Prolog: Rozžeravená oceľ - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 29 október 2011, 20:28

Zoltanor

Vyslechl jsem si svého bratranče až dokonce a poté se dal opět do řeči.. "Hmm.. Máš pravdu, máš pravdu. Ale já bych jel v ještě větším. Nevím, jak to přesně popsat... Vem si obyčejnou kouli, která dokáže vybuchnout. Trpaslící tyto technologie zatím, co já vím, nepoužívají.. A kdybychom to pro ně nějak vynalezli, mohlo by to být žůžo, co myslíš? Ale je toho daleko víc. Máme oba talent od svých otců na obchodování a všechno kolem toho, dá se to prostě krásně využít. No nicméně... Dost o tom... Jednáme oba moc dopředu, vůbec nevíme, jak se věci vyvinou. Třeba se nakonec všechno zvrtne a nám nic například ani nezůstane... Měl jsem na trpaslíky neutrální postoj, teda dřív. Nevadilo by mi, kdyby je všechny zabili, krom nás dvou. Po té bitvě se mé názory však změnili. Rád bych udržel trpaslíky na svobodě, přece nenecháme tak hloupou rasu jako lidi, aby nad námi vládli. Nemůžou nad námi trpaslíky převzít vládu. Obávám se, že pokud však nespojíme síly s jinou silnou rasou, k tomu obávanému zániku může klidně dojít. Jaký názory na to máš ty? Když teď máme čas je dobré si o tom popovídat, aspoň tak dokážeme zabít nudu.." Dokončil jsem a podíval se na svůj vous, jen jsem si ho trochu projel rukou a čekal na to, jak Gáldhiem zareaguje a jestli bude mít aspoň trošku podobné názory jako já.
Návrat hore Goto down
Black
Nikto
Black


Počet príspevkov : 47
Vek : 29
Charakter : Gáldhiem - Trapslík

Prolog: Rozžeravená oceľ - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prolog: Rozžeravená oceľ   Prolog: Rozžeravená oceľ - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 29 október 2011, 20:57

Gáldhiem

Zamyslene som vyfúkol dym a začal. No, ja som už skôr premýšľal že by sme s niekym mali uzavrieť spojenectvo, lenže ja inú rasu ako ľudia a elfovia nepoznám... A vzhľadom k tomu že s jednou už bojujeme a tá druhá na nás pokiaľ viem chce zaútočiť nie sme na tom veľmi dobre. Jedine, začal som dosť triumfálnu myšlienku by sme sa mohli vypraviť za nejakou cudzou rasou a zjednať s ňou spojenectvo..., čo myslíš ? Pri zmienke o vybuchujúcej guli som si zamyslene pohladil svoju dlhú bradu a odvetil Myslíš guľu ktorá by vybuchla ? Hmm, to nieje zlý nápad, zapáliť by sa výbušná látka dala ohňom, lenže ako ju chceš vytvoriť ? A vôbec z čoho ? Nepoznám nič čo by sa na niečo také aspoň trochu hodilo... Bola to odvážna a zaujímavá myšlienka avšak, ťažko z realizovateľná...
Návrat hore Goto down
Lyall
Nikto
Lyall


Počet príspevkov : 42

Prolog: Rozžeravená oceľ - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prolog: Rozžeravená oceľ   Prolog: Rozžeravená oceľ - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 29 október 2011, 21:19

Zoltanor

Nechal jsem Gáldhiema dohovořit a poté se znovu pustil do řeči.."Hmm.. Nové rasy... Už jsem něco slyšel o vynalézavé rase, ale sakra jak se jmenovala... Nicméně jsem je vůbec ve svém životě nikdy neviděl. Možná tam bychom měli začít...." Vydal jsem ze sebe a chvíli odmlčel, po chvíli odmlky však znovu pokračoval "No.. Oheň není žádnej problém.. a ta látka.. napadá mě jen buď nějaká zajímavá rostliny velmi vzácného druhu a nebo její opak.. A tím myslím nějaké velmi mocné zvíře, v našich legendách a povídkách se zachovává jen jedno. Určitě víš o jakým zvířeti teď mluvím. To mě napadá jako jediný klíč k vyřešení naší záhady. Zapeklitý výtvor potřebuje zapeklitý postup k výrobě. To už tak bývá." Dokončil jsem a zase si oddechl, podíval se na strop našeho pokoje a začínal vnímat, jak se s námi loď hýbe do stran.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prolog: Rozžeravená oceľ - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prolog: Rozžeravená oceľ   Prolog: Rozžeravená oceľ - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Prolog: Rozžeravená oceľ
Návrat hore 
Strana 7 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Prolog: Pelomin
» Prolog: Odvody
» Prolog: Pohleď do tmy!
» Prolog: Charnské noci
» Prolog: Nepokojné plachty

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: História :: História hry-
Prejdi na: