Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Smrteľný šport

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Aeghan
Nikto
Aeghan


Počet príspevkov : 10
Vek : 24

Smrteľný šport - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smrteľný šport   Smrteľný šport - Stránka 3 I_icon_minitimeŠt 02 máj 2013, 17:39

Zedhe

"Taky aby jo, do velkého lovu by se přihlásil pouze pitomec který ještě neulovil žádnou stvůru. Odpověděl a také se porozhlédl protože si myslel že něco nebo někoho zahlédl. "A to si myslíš že já se jim jako vyhýbat nesnažím? Heh... Je pravda že jsem chtěl na černém trhu sehnat koně takže se jim asi moc nevyhýbám. Dozná se a poté ho zarazí slovo průvodce... Není sice žádný začátečník ale průvodce by mu asi nešel. "Což o to... Mohl by jsem dělat průvodce ale.. nezaručuji že budu prvotřídní průvodce, nejsem si jistý zda by se mi něco takového dařilo. Myslím to tak že by jsem to asi všechno zpackal. Pousměje se a stále nechápe kam jdou. Napadli ho různé věci ale jenom dobré.. Neví kde jsou v této části města ještě nebyl. A kdyby si měl někdy zařídit celou procházku po Nuvanu asi by to trvalo celý týden. "Kam to vlastně jdeme?" Zeptá se pro jistotu.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Smrteľný šport - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smrteľný šport   Smrteľný šport - Stránka 3 I_icon_minitimeSo 04 máj 2013, 10:33

Sasha

"Nemyslel som.. sprievodca ako.. sprievodca. Len som nevedel nájsť ten správny výraz." Uškrnula som sa a následne som sa na chvíľku zamyslela. Vlastne som sama netušila, kam ísť. Predsa len, nevedela som ani kedy či ako sa začína a tak som sa k nemu znova otočila a zastavila som.
"To mi povedz ty. Už si aspoň raz lov absolvoval." Prehovorila som k nemu a čakala som. Teda, ja som koňa nemala a pochybovala som, že by si chcel Zedhe znova skúsiť svoje šťastie na čiernom trhu.
"Mohli by sme si stopnúť karavánu. Za menší poplatok by nás zviezli. Je to lacnejšie než údržba koňa a aj menej náročné. Aspoň teda pre mňa." Sama som sa poslednú dobu presúvala len po vlastných alebo na voze, takže som v tom už nejakú tú prax mala.
Návrat hore Goto down
 
Smrteľný šport
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: História :: História hry-
Prejdi na: