Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Smrteľný šport

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Aeghan
Nikto
Aeghan


Počet príspevkov : 10
Vek : 24

Smrteľný šport - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smrteľný šport   Smrteľný šport - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 14 apríl 2013, 19:52

Zedhe

Sleduje ženu jak si rychle schová průkaz a potom si všimne podezřelého strážného který na něj skoro okamžitě zaútočil. Naštěstí to nebyl úžasně překvapivý útok takže šlo uhnout ale jen tak tak. Poté je obklíčili strážní a žena řekla něco o jeho pravém jménu. Zedhe byl zmatený stejně jako Martell. Když žena utíkala a Martell mu poradil aby běželi za ní, neváhal ani vteřinu a rozběhl se a pronásledoval ženu. Při tom se zeptal Martella. "Nevíš co to blábolila o jménu?Nevím o co tady jde.." Při tom Martella pomalu doháněl ale žena byla rychlejší. "Musíme zdrhnout zadním vchodem." A zamířil tím směrem. Doufal že to je opravdu zadní vchod. Když tam přiběhl a proběhl na druhou stranu slabě zajásal ale pořád běžel. Na rohu zpomalil a poté úplně zastavil a čekal na Martella. Doufal že tam strážní nebudou rychleji než doufá.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Smrteľný šport - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smrteľný šport   Smrteľný šport - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 16 apríl 2013, 18:28

Tebe to musí dochádzať veľmi pomaly, priateľu! Zakričal Martell smerom k Zedheovi zatiaľ čo ste spoločne bežali za ženou. Zadný východ stajňa mala, a tak ste získali aspoň ako taký náskok pred strážnikmi. Tí boli obrnení a nosili ťažké zbrane, takže ste mali obrovskú výhodu. Stále tu však bola otázka toho preukazu.
Na tom preukaze je tvoje meno, a ak sa ho dozvie niekto kto nemá, bude zle... čierny obchod sa trestá smrťou! Vysvetlil zadýchane a rýchlosť jeho behu sa spomalila. Musel už byť vyčerpaný, lebo postupne zastavoval a opieral sa o steny domov aby nabral dych.
Nečakaj na mňa, chyť ju!
Zlodejka sa vám skoro strácala s dohľadu. Prudko zatáčala za domy, do uličiek a za každým rohom sa zdalo že už už zmizne.

---

To je celá pointa predsa. Kvalitné bežne kúpiš len draho. Inak by som ti o tomto nehovoril, hlupák. Odvetil muž a neveriacky krútil hlavou. Potom sa znova opýtal či má Sasha záujem. Okolo vás sa prehnalo niekoľko ľudí, ale inak sa zdalo že je bezpečné hovoriť o týchto... nie práve veľmi legálnych záležitostiach.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Smrteľný šport - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smrteľný šport   Smrteľný šport - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 16 apríl 2013, 18:42

Sasha

Chvíľku som jeho ponuku zvažovala a pohľad som obrátila k opasku, za ktorým som mala mešec s nie príliš veľkým množstvom hodnotných mincí. Nakoniec som len pokývala hlavou na nesúhlas.
"Prepáčte, neviem sa o ne starať, budem sa musieť zaobísť bez nich." Bola to pravda, na koni som sotva sedela. Pravdepodobne by mi v polke cesty skapal a v ešte horšom prípade by som na krku mala obchodovanie v čiernom trhu. Viac by som is život už pokašľať nemohla. Preto som len mávla mužovi rukou na pozdrav a pootočila som sa od neho smerom preč. Moje kroky ma zaviedli až do jednej zo zapadnutých uličiek, odkiaľ som sa vybrala do kvázi chudinskej štvrti. Voľakedy som tu spolu s Rockom pár nocí strávila, v jeho dome. Ten však po jeho smrti pripadol mestu, ktoré ho už stihlo predať. Prešla som okolo menšieho domu, ktorý som tak poznala no nezastavovala som sa. Pokračovala som bezcieľne ďalej. Hľadala som niečo, kto vie čo. Rozmýšľala som čo za zásoby by som si mala kúpiť. Keď som rozmýšľala, či už nemám opotrebované kresadlo, zapoćula som nejaký rinkot brnení. Ten vychádzal z jednej z uličiek. Nešla som priamo tam, nechcela som sa priamo zapliecť do niečoho nezákonného. Moja zvedavosť nado mnou nakoniec zvíťazila a tak som pribehla k inej, vedľajšej uličke a tam som pomocou výklenkov v stene a pomocou mojich zručností, vyliezla na strechu danej budovy. Odtiaľ stačilo popreskakovať či popreliezať ostatné domy, až som uvidela niekoľko ľudí v celkom zábavnej naháňačke. Strážnici nemali šancu, boli príliš ťažký. Ten chalan však naháňal nejakú babu a očividne mu na jej chytení dosť záležalo. Zatiaľ som ale nerobila nič, len som ich sledovala.
Návrat hore Goto down
Aeghan
Nikto
Aeghan


Počet príspevkov : 10
Vek : 24

Smrteľný šport - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smrteľný šport   Smrteľný šport - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 20 apríl 2013, 20:58

Zedhe

"To víš mě vždy všechno dochází trochu pomaleji." Udýchaně se usměje a a běží dál... Ohlédne se a vidí že se strážníci trochu oddalují. Oddychne si ale poté se od něj dozví to něco o tom že je šance že bude popraven nebo něco takového. "Neříkal jsi náhodou, že by to mělo být bezpečný?! Zakřičel na něj a výrazně zrychlil, se slovy že ji má rychle dostat a Martell začal výrazně zpomalovat. Zedhe rychle za ní běžel pomalu ji doháněl, začal přemýšlet o tom že by ji mohl střelit do nohy ale to by dopadlo podobně jako kdyby se někdo dozvěděl že chtěl jít na černý trh. Zběsile se otáčel za každým rohem se ujišťoval že jí ještě vidí. Už jí skoro měl na dosah ruky. Neváhal ani sekundu a vyskočil dopředu a srazil ji k zemi. Vzal si celý váček který měla na opasku se vším co tam měla (pokud tam něco měla). Vyndal si průkaz a schoval jsi ho na své obvyklé místo. Mezitím držel ženu u země a zeptal se jí. "Komu jsi to chtěla donést?" Sic, to bylo docela jasné ale chtěl to vědět kdo přesně to byl.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Smrteľný šport - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smrteľný šport   Smrteľný šport - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 21 apríl 2013, 16:35

Zlodejka mala nešťastie že bola oblečená v šatách, ktoré rozhodne neboli určené na utekanie. Potkýnala sa, strácala rovnováhu, a napokon ju Zedhe dobehol a zrazil na zem. Obaja ste zleteli do blatistej mláky a po dopade ste vyzerali ako monštrá rovno z močiarov. Žena rýchlo siahla ku svojmu opasku, kde mala dýku, ale Zedhe bol rýchlejší a zbraň jej odobral skôr ako ju stihla schmatnúť. Na zemi sa začala divoko hádzať a skrúcať aby sa dostala z jeho zovretia. Martella nebolo nikde, pravdepodobne zaostal za vami tak že už nenašiel správnu cestu a stratil vás z dohľadu.
Po jeho otázke sa zamračila a nič nehovorila. Keď ju Zedhe ani vtedy nepustil, spustila hlasný krik o pomoc. Bolo to nečakané, a prekvapivé. Ako sa dalo čakať, o pár sekúnd do uličky vbehlo niekoľko chlapov, čudujúcich sa čo sa deje. Prvé čo uvideli bolo chlapa ležať na žene ktorá kričala o pomoc a v situácii ktorá vyzerala ako boj. To nemohlo vyzerať práve najlepšie, a rozhodne tí chlapi nečakali na vysvetlenie. So zamračenými pohľadmi a výkrikmi sa rozbehli rovno po Zedheovi.
Chyťte ho, chcel ma znásilniť! Vykrikovala žena a nahlas ,,plakala''.

Sasha videla celú situáciu. Ak mal Zedhe aspoň trocha rozumu, rozbehol sa smerom akým prišiel, no vyzeralo že ho muži každú chvíľu chytia a zlynčujú. Dobrá šanca na záchranu...
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Smrteľný šport - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smrteľný šport   Smrteľný šport - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 21 apríl 2013, 17:01

Sasha

Tá ženská to mala vymyslené dobre. Keď začala kričať o pomoc, každému jednému človeku by sa pri tomto pohľade mohla naskytnúť len jedna myšlienka. Bolo to tak strašne očividné, a pri tom pravda tak málo pravdepodobná, nikto by mu neuveril. Vypočítala som si, koľko mi bude musieť Zedhe vrátiť. Škrtla som kresadlom pri malej suchej tyčinke, ktorá bola zastrčená do jednej z guličiek jedného môjho bolasu a roztočila som ho. Následne som ho hodila do jedného trámu, ktorý bol na ulici pri dome niekde medzi Zedhom a skupinkou chlapov. Tým som vlastne stĺp odpálila a on sa pod náporom nákladu, ktorý bol na plošine, ktorú podopieral, prelomil a priestor uličky zasipalo rôznymi vecami. To už som zoskakovala z budovy a snažila som sa využiť to, že tu bolo viac prachu, než by bol cez neho človek schopný poriadne vidieť. Rýchlo som pribehla až k Zedhemu a len som prebehla okolo neho, pri čom som mu naznačila, aby ma následoval.
Návrat hore Goto down
Aeghan
Nikto
Aeghan


Počet príspevkov : 10
Vek : 24

Smrteľný šport - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smrteľný šport   Smrteľný šport - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 24 apríl 2013, 15:28

Zedhe

Ohlédl se po Martellovi, neviděl ho a tak aspoň doufal že se za pár minut či hodin setkají. Když žena neodpovídala na jeho otázku tak se trochu vydýchal. Jakmile chytil dýku kterou ho chtěla bodnout tak ji hodil za sebe a žena se strašně kroutila a poté začala řvát o pomoc. Rozhlédl se a rozběhli se za ním zkontroloval si průkaz a potom se ozvala rána. Něco udělalo docela slušný ruch a poté k němu někdo přiběhl a naznačil mu aby šel Zedhe za ní. Nezaváhal a rychle jí následoval. "Kdo jsi? Respektive proč jsi mi pomáháš? Zeptal se a následoval ji.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Smrteľný šport - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smrteľný šport   Smrteľný šport - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 24 apríl 2013, 19:35

Sasha

Pootočila som k nemu hlavou no spočiatku som nehovorila nič. Nechcela som sa zastavovať, kým nebudeme dostatočne ďaleko. Nakoniec sme vybehli až na celkom rušnú ulicu a ja som si s povzdychom prešla rukami po šatke. Skontrolovala som si, či mi stále drží tak ako má. Znova som sa otočila na Zedheho a trocha nepríjemne som sa uškrnula.
"Rád z ľudí robím svojich dlžníkov." Povedala som a následne som mu podala ruku.
"Volám sa Sasha, tiež som lovec. Toto je môj prvý veľký lov." Naschvál som moje meno vyslovila tak, aby znelo ako mužské.
Návrat hore Goto down
Aeghan
Nikto
Aeghan


Počet príspevkov : 10
Vek : 24

Smrteľný šport - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smrteľný šport   Smrteľný šport - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 24 apríl 2013, 20:49

Zedhe

Osoba byla stále potichu a tak ji Zedhe i nadále následoval. Poté když se objevili na jakési "hlavní" ulici, se osoba otočila a konečně něco řekla. "Jenomže já nejsem spolehlivý dlužník. Pousměje se a opětuje podání ruky. "Těší mne, jmenuji se Zedhe. Doufám že se ti bude líbit, i když na poprvé je to vždy těžké." Řekne a trochu popřemýšlí nad jeho jménem.. Sasha, je to takové zvláštní jméno, mužské či ženské? V tomto případě ovšem mužské. Stejně to zní víc jako ženské. "Problém je, že nevím co se bude dít nyní. Zeptal se protože to vážně nevěděl...
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Smrteľný šport - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smrteľný šport   Smrteľný šport - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt 25 apríl 2013, 16:39

Sasha

"Nebude to prvý krát čo lovím beštie." Ubezpečila som ho a následne som sa porozhliadla po ulici.
"Je pravda, že sa snažím problémom so zákonom vyhýbať, už takto mám na mále. Potreboval som ale niekoho, ako to povedať.." Na chvíľku som sa zamyslela nad správnym výrazom slova, ktoré som chcela povedať.
"Niečo ako.. sprievodcu? Veľký lov sa podľa všetkého robieva v skupinkách." Nadvihla som jedno obočie so spýtavým výrazom na tvári. V podstate to bol niečo ako návrh.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Smrteľný šport - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smrteľný šport   Smrteľný šport - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Smrteľný šport
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: História :: História hry-
Prejdi na: