Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Čierna búrka

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Čierna búrka - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čierna búrka   Čierna búrka - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 14 apríl 2019, 17:21

Mladý chalan pustil mop a vedro z rúk, vzápätí sa otočil a vydesene vybehol na schody, no predtým než sa mu podarilo vyliezť na vyššiu palubu bol zasiahnutý paralýzou a tvrdo dopadol na zem. Pri páde zo schodiska si poriadne narazil hlavu, čo ho odrovnalo. Zo zranenia na hlave mu začala tiecť krv. No na tom teraz nezáležalo. Hlavne musel byť živý. Aj napriek tomu, že mora sa v jej tele nachádzala len prostredníctvom dýky, cítila jeho netrpezlivosť.
"Teraz ho len zabodni dýkou. Do hrude. Rýchlo!" Popohnala ju mora, menom zrejme Baharev a dýka v jej hrudi sa náhle "odmrazila." Mora vedela čo robí - vytiahnutím dýky by stratila veľké množstvo krvi a pravdepodobne by to Liyan zabilo, no Baharev dieru po čepeli znova zamrazil a krvácanie celkom zastavil. Aj napriek tomu jej nezostávalo veľa času. Baharev mal pred sebou veľký kus roboty.


Naposledy upravil Horox dňa So 18 december 2021, 17:05, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Čierna búrka - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čierna búrka   Čierna búrka - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 14 apríl 2019, 17:35

Liyandriss
Panna, loď kapitána Haruna


Bol to jeden z tých momentov, kedy som si vôbec nebola istá, či robím dobre. No mala som na výber? Nebolo príliš "normálne" sa riadiť tým, čo hovorí démon. Kto vie, možno že tým, že bodnem dýku do chlapca, naozaj získa telo a po tom nebude mať žiadny dôvod na to, nechať ma nažive. No musela som z týchto myšlienok upustiť. Nemala som čas sa tým zaoberať. 
Vytiahla som z mojej hrude dýku, no v momente sa mi pokožka znova pokryla námrazou a ja som ani trocha nekrvácala. Rýchlo som sa roztackala k omráčenému chlapcovi, keďže som nedokázala moc bežať. Dýku som v ruke pevne schytila a ako som došla k telu, len som vedľa neho dopadla na kolená, prevrátila som ho tak, aby bol bruchom hore a s náprahom som mu dýku zabodla priamo do hrude. Ani som sa nesnažila odhrnúť oblečenie, nevidela som v tom moc zmysel. Bola pravda, že mnou ani necuklo. Bol to len človek, podradná bytosť. Takí ako oni slúžili pre to, aby zomreli za niekoho, ako ja.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Čierna búrka - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čierna búrka   Čierna búrka - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 14 apríl 2019, 18:14

Bodnutie vyvolalo tlakovú vlnu energie, ktorá prudko zhodila Liyan na zem. Z bodnej rany v hrudi chlapca začal striekať gejzír krvi, niečo čo by nemalo byť za normálnych okolností možné. No krvou bola zakrátko pokrytá celá chodba. Rana pulzovala mocnou energiou mory, a telo chlapca sa začalo dvíhať zo zeme. Jeho končatiny sa začali pretáčať a lámať do neprirodzených tvarov, rovnako aj jeho hruď, ktorá akoby sa prelomila priamo cez chrbát. Tento proces sprevádzal neľudský krik, zvuky lámania kostí a trhania svalov, a hrozivé zavýjanie, ktoré mohlo patriť len more. Zavýjanie sa odrazu zmenilo na šialený smiech. Krv na stenách a podlahe sa náhle zdvihla a vletela priamo do dýky. Baharev sa začal divoko triasť a z tela i okolia vsával všetku červeň, pil ju dúškami, a mocne pulzoval neukojenou energiou. Telo chlapca zbledlo a postupne sa začalo podobať vyschnutej mŕtvole. Hurhaj tohto rituálu musel rozhodne niekto počuť, aj cez silné nárazy vody a burácanie vetra. Ale Liyan chytili mdloby, v bezvedomí spadla na zem a viac si toho nepamätala.

Keď otvorila oči, nenachádzala sa na lodi. Stála kdesi vysoko na tmavej oblohe, pod jej nohami šíre more a v širokom okolí len neprehľadné a víriace sa oblaky nekonečnej búrky. Bolo to presne ako v jej tranze. No teraz do neho nevošla sama. Možno zomrela. Možno spala a snívala - z jej tela zmizli všetky zranenia. Uvedomila si, že nemá kontrolu nad vlastným pohybom. Jej "let" ponad more ovládala neznáma sila, a Liyan sa mohla len bezmocne prizerať ako ju búrka nesie. Onedlho zistila kam presne smeruje - v diaľave zahliadla rozvírené oblaky hurikánu, uprostred ktorého sa nachádzala gigantická bytosť. Liyan v podvedomí vedela, že monštrum ju tentoraz očakáva, dokonca práve táto bytosť ju priniesla priamo k sebe. Ale Liyan nemohla nič robiť. Bytosť ju mala vo svojej plnej moci.
"Čo... čo robíš?!" Ozval sa hlas Bahareva, a konečne sa ako tak dokázala prebudiť. No svoj let Clonou nedokázala stále zastaviť. Musela bojovať celou svojou vôľou. Prenikavé slová mory sa ironicky zdali byť jedinou skutočnou vecou v tomto desivom "sne."
"Stoj! STOJ! Prečo by si sa sem vracala, ty krava?! Zabije nás oboch!" Kričal v jej hlave Baharev, a dokonca aj na moru sa jeho hlas zdal vystrašený. Temnotu sveta náhle ožiarili mŕtvolné oči, blčiace modrými plameňmi, a Liyan vedela že na únik z tejto nočnej mory jej nezostáva veľa času.


Naposledy upravil Horox dňa So 18 december 2021, 17:07, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Čierna búrka - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čierna búrka   Čierna búrka - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 14 apríl 2019, 19:15

Liyandriss
Panna, loď kapitána Haruna

Ako som dýku zabodla do hrude chlapca, v momente ma od tela odhodila vlna energie, ktorá so mnou mrštila do najbližšej drevenej steny. Ani som sa nesnažila zodvihnúť. Nevnímala som toho príliš. Len kopec krvi, krvi a smiech. Dýka do seba začala krv nasávať. Dokonca aj tú, ktorá sa mi zachytila na oblečení po tom, ako som do chlapca dýku bodla. No to bolo to posledné, čo som zaznamenala pred tým, než som stratila vedomie.

Keď som znova otvorila oči, cítila som sa.. no dobre. Dobre, ale na druhú stranu trocha dezorientovane. Nepamätala som sa, že by som odpadla uprostred.. oceánu, vznášajúc sa niekde nad vodou. Prečo som sa vôbec hýbala? Ako som začala pomaly nadobúdať vedomie, dokázala som pochopiť stále viac a viac vecí. Bola som znova v tranze, no nedostala som sa tam z mojej vlastnej vôle.
"Do riti.." Precedila som pomedzi zuby, keď som pochopila, o čo ide. Teda nepochopila som to úplne, skôr som vydedukovala, že to bude niečo podobné, ako keď sa nekromancer snaží privolať démona. Tiež sa ho v podstate cez clonu snaží vtiahnuť do nejakého predmetu či tela. A tento smer.. už v diaľke som videla búrkové mračná.
"Drž hubu! Myslíś že som to spravila naschvál? Nie som sprostá!" Odvetila som démonovi, ktorý bol očividne teraz so mnou nejakým spôsobom spojený, pre čo by som ho inak počula? Snažila som sa môj "let" zastaviť a použiť vypätie všetkých mojich síl, proste sa zobudiť, alebo obrátiť a ísť druhým smerom.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Čierna búrka - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čierna búrka   Čierna búrka - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 16 február 2020, 15:11

Modré oči sa zahľadeli priamo na Liyan, ba dokonca by sa dalo povedať, že ju táto bytosť pohľadom prebodla. Ten pocit - niečo ešte horšie ako pálivá bolesť - sa skoro nedal opísať. Mala dojem akoby jej do mozgu niekto naraz zapichol tisíc ihiel. V tejto situácii si mohla želať len druhú smrť; tá by ju aspoň oslobodila z tohto utrpenia. V takomto stave nedokázala ani myslieť, vzdialene len počula vydesený a bolestný krik mory, ktorý ju na tejto ceste sprevádzal. Ani on sa nemohol voči tejto bytosti obrániť. Nekonečný hurikán náhle ustal a éterom sa ozval hlboký, burácajúci hlas temnoty, silný a strašlivý, no zároveň tichý a chladný. Liyan pripomínal hlasy niektorých môr; hlasy, ktoré neraz strachom zamrazili aj majstrov nekromantiky.
"Nahjel... luyma gegh... vadeta. Hef durz! Verangha muy! SU-BAHAREV! SU-LIYANDRISS!"
Liyan stratila vedomie len moment po tom ako započula svoje vlastné meno.

"Hore sa, lenivec. Vstávame. Hej! Ešte nie si mŕtva! Vyspávať budeš tri stopy pod zemou." Akoby nestačilo, že len pred krátkou chvíľou prešla intenzívnou lobotómiou od neuveriteľne mocnej mory, teraz jej v hlave štekal Baharev ako besné psisko. Každé jeho slovo bolo sprevádzané prenikavou bolesťou v temene. No mráz na jej tele viacmenej pominul a ako tak sa dokázala pohnúť. Improvizovaný rituál sa zrejme vydaril, o čom svedčila scéna, uprostred ktorej sa Liyan nachádzala. Chlapcovo telo ležalo obdaľeč, celkom dolámané a vysušené, akoby náhle zostarlo o jedno storočie, zbavené aj poslednej kvapky krvi a životnej energie. To bola cena života. Rituálna dýka ležala na zemi - celkom čistá, bez akéhokoľvek znaku, že do seba vsala niekoľko litrov krvi.
Otázne bolo aj prečo vás mora nechala oboch nažive. No teraz ste mali iné starosti.
"Búrka sa zhoršuje. Myslím, že si tú vec zaujala. Dobrá práca, vskutku!" Prehodila mora otrávene a aj napriek strašnému stavu sa Liyan cítila lepšie. Mladistvá energia toho chudáka jej dodala šťavu, pričom mnohé zranenia sa začali postupne hojiť a mdloby zo straty veľkého množstva krvi sa celkom vytratili.
"Tie pečate čo chvíľu povolia. A potom ťa nezachránim ani ja. Niečo mi hovorí, že ten hadí bastard tomu chce pomôcť." Bytosti sa podarilo spojením s Liyan prostredníctvom Clony dostať na palubu, no pokus o posadnutie mladej dievčiny bol neúspešný. Svoj pohľad zrejme potom otočil na niekoho iného. A Liyan zo svojho štúdia doma verne poznala základné pravidlá, ktorými sa mory často riadili - ako napríklad pri pokuse o získanie tela sa vydať cestou najmenšieho odporu, a teda ovládnuť najslabšiu a najviac zraniteľnú osobu.


Naposledy upravil Horox dňa So 18 december 2021, 17:08, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Čierna búrka - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čierna búrka   Čierna búrka - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 16 február 2020, 16:07

Liyandriss
Panna, loď kapitána Haruna

Bolo to ako prebudenie sa z nočnej mory.. až príliš živej a skutočnej nočnej mory, ktorá sa vśak ani zďaleka nemala skončiť. Trhane som otvorila oči a s hlbokým nádychom som vyskočila na nohy. Ako také precitnutie, takmer mi to pripomínalo situáciu, v ktorej som sa nachádzala pri prebudení sa po mojom "rituály", ktorý zo mňa spravil to, čím som. No vtedy v mojej hlave nebol ten otravný hlas.

"Lebo mňa baví laškovať sa s niečím ..grh.." Došli mi slová a len som sa rýchlo pobrala na nohy. Zobrala som do rúk dýku, ktorú som sa snažila schovať do nejakých handier a dať si ju zas za opasok, pod nohavice / dotrhanú tuniku. Rýchlo som rozmýšľala čo teraz.
"Ako ďaleko sme od pobrežia?" Spýtala som sa, aj keď pravdepodobne ani len nemal ako túto informáciu vedieť.. ja som už odmietala isť späť do tranzu a provokovať tak moje.. dajme tomu šťastie.



Chytila som sa okraja dreveného trámu a s prázdnym pohľadom smerujúcim na mŕtvolu chlapca rozmýšľala, čo ďalej. Ak padne posádka, budem v riti. Pred tým než sa mi podarilo zaujať pozornosť toho tvora, by som možno medzi démonmi prežila.. ak by sa mi podarilo nejakým spôsobom zamaskovať ako jednému z nich. No teraz? Radšej by som ostala v relatívnom a očividne aj dočasnom bezpečí ochranných rún, ktoré ma síce oslabovali, no aj všetko ostatné čo ma teraz chcelo zabiť alebo posadnúť.  Začala som sa pre to veľmi rýchlo škrabať smerom hore. Potrebovala som sa dostať na palubu a varovať niekoho.. kompetentného. Pred čím? To som si mala v pláne vymyslieť až keď sa mi to podarí. Pravdepodobne stačilo zakričať niečo na štýl "démon sa dostal do podpalubia". Určite museli mať na palube niekoho, kto by bol schopný poradiť si so zopár posadnutými mŕtvolami nie?
"Ak by si bol na jeho mieste... ako by si ponoril túto loď?" Snažila som sa komunikovať s Baharevom. 
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Čierna búrka - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čierna búrka   Čierna búrka - Stránka 3 I_icon_minitimePo 17 február 2020, 12:04

Baharev chcel Liyan pripomenúť aby na zemi nezabudla rituálnu dýku, no to nebolo potrebné - spomenula si na ňu aj sama.
"Hlavne nestrať ten basler! Inak sme obaja v hlbokej." Poznamenala mora, pričom predpokladala, že Liyan má v podobných rituáloch aspoň všeobecný prehľad, a uvedomí si, že proces prenosu ešte nebol celkom ukončený. Ak by bol rituálny predmet zničený alebo príliš vzdialený, následky by pre vás rozhodne neboli príjemné.
"Ako ďaleko...? Sústreď sa! Nemysli na kraviny! Teraz si moja jediná šanca na získanie slobody. Nechcem skončiť na dne zosraného mora, na neviem-koľko tisícov rokov. Tak ma dobre počúvaj, a možno sa ti... nám podarí prežiť." Liyan musela uznať fakt, že mora bola zrejme omnoho staršia ako ona sama, a s takým vekom prichádzali isté skúsenosti. A zároveň sa dalo predpokladať, že mora neklame a naozaj sa chce z tejto pekelnej lode dostať - pretože myšlienka na to, že sa počas nasledujúcich stoviek rokov stane súčasťou akéhosi koralu a jediný, kto jej bude robiť spoločnosť, budú tupé ryby, bola desivá aj pre moru. Hlavne pre takú, ktorá poznala otroctvo vo forme násilného upnutia na rituálny artefakt, a v tom basleri si mohla odsedieť aj stáročia...
Na tento moment čakal dlhé roky. A keby mohol ovládnuť Liyan, bez okolkov by to spravil - len preto, že vo svoje schopnosti veril väčšmi. Zatiaľ netušil čo toto mladé dievča dokáže, a dúfal, že sa nenaplnia jeho najhoršie obavy, a to že jeho "záchrancom" je niekto neschopný alebo nebodaj zbabelý.
Slová hadieho kelkrana celkom nepochopil ani on sám, no mory dokázali poľahky rozpoznať a "rozprávať" prostredníctvom emócií, dokonca to bolo integrálnou súčasťou ich existencie. A Baharev vedel, že kelkran o vás javil záujem, a pokúsi sa vás ulapiť za každú cenu.
"Pýta sa sesternica!" Prehodil Baharev posmešne na jej otázku, naznačujúc, že ona sama je prakticky polovičnou morou, a na odpoveď by mohla prísť aj sama.
"Mať tak jeho moc... ovládol by som čosi slabomyseľné na palube a zničil pečate. Tí jačiaci bastardi vonku sa postarajú o zbytok." Zamyslel sa Baharev, premýšľajúc na koho by sa v takej situácii zameral. Za krátko si uvedomil, že Liyan hľadá veliteľa, no tento plán jej rýchlo zatrhol.
"Kde sa berie tá hlúposť?! Panika tomu kelkranovi len uľahčí prácu! Hľadaj niekoho slabého, telom i mysľou! Chorí, vystrašení, najmladší, najstarší. A rovno ich zabodni!" Mora v tejto chvíli navrhovala, aby začala bezhlavo vraždiť starcov, deti a malomocných v ošetrovni, a to sa javilo trocha ako výstražná vlajka. No mala na výber? Kelkran si na tejto palube mohol vyberať z množstva obetí, a podľa všetkého už nad niekým získal kontrolu. A Liyan nedokázala pečate ochrániť sama - nachádzali sa na každej palube, rovnomerne rozmiestnené po lodi. Kelkranovi stačilo zničiť niekoľko z nich, pričom to by viedlo k dieram v ochrannej kupole, ktoré by lietajúce ďasy vedeli ľahko zneužiť.


Naposledy upravil Horox dňa So 18 december 2021, 17:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Čierna búrka - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čierna búrka   Čierna búrka - Stránka 3 I_icon_minitimePo 17 február 2020, 14:22

Liyandriss
Panna, loď kapitána Haruna

"Hej, ty by si to mal omnoho horšie." Uvedomila som si a aspoň toto mi dávalo ako takú mieru "uspokojenia". Predsa len v utrpení druhých jeden vedel nájsť istú útechu. "Nemyslím na hovadiny, ale ak si si náhodou nevšimol tak ja plutvy nemám." Odvetila som mu jednoducho 
"Myslíš, že by spanikárili?" Zastavila som sa a len som sa na chvíľku zamyslela. "Mali by to byť ostrieľaný námorníci.. aj keď stále len ľudia.. tsch.." Aspoň to bol môj názor. Kto iný by si na takúto cestu v prvom rade trúfol? No celkom mi dával zmysel aj ten jeho návrh. Problém bol len v tom, že som nemala šancu stihnúť pozabíjať každého jedného idiota, ktorý by zodpovedal tomuto popisu pred tým, než by niekoho reálne posadnúť stihol. Bolo ich tu príliš veľa.. no väčšina by mala byť koncentrovaná na nejakom mieste. Len som nakoniec pokrútila hlavou. Bol to môj momentálne najlepší shot.
"Ten basler, ustojíš keď s ním prebodnem telo ktoré ovládol?" Spýtala som sa a môj smer som zmenila na miesto, kde sa nachádzali lôžka chorých a zranených. No nenavigovala som sa len pamäťou a očami. Ak by som vycítila istý pocit úľavy v nejakej časti lodi po ceste tam, znamenalo by to, že sú okolité pečate narušené a to by mi napovedalo, kde sa náš.. tretí čierny pasažier nachádza.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Čierna búrka - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čierna búrka   Čierna búrka - Stránka 3 I_icon_minitimeSt 19 február 2020, 10:06

Baharev si bol istý, že posádka by správu o morách na lodi nezobrala dobre. Nemohli tušiť, že na palubu sa dostala moria prezencia aj napriek ochranným pečatiam a logicky by usúdili, že pečate zlyhali a plavbe je koniec - situácia by sa vskutku len zhoršila.
"Rozhliadni sa svojím vnútorným okom! Necítiš to napätie? Strach? Posádka je na hrane..." Poučila ju mora, no ona mala výhodu v tom, že sa nemusela sústrediť na beh naprieč loďou. A zároveň bola morou; "čítanie" bolo pre nich celkom prirodzenou záležitosťou. Liyan mala teraz problém udržať sa na nohách, pretože búrka bola každým momentom silnejšia. Bolo otázne koľko toho ešte Panna vydrží. No ani jeden z vás si zatiaľ nevšimol, že by akákoľvek z pečatí povolila - pravda, ochranné artefakty boli v neuveriteľnom vypätí, ale stále držali.
Dvere na ošetrovni boli vyrazené z pántov, ako sa dalo očakávať, a to mohlo znamenať, že jeden z malomocných sa cez ne doslova prebil. Schopnosti ovládaného záležali od sily mory, ktorý osobu kontroloval. Tento had im mohol pre svoje účely pokojne darovať aj nadľudskú silu a rýchlosť. Vzdialenosť "majstra" a "obete" tento vplyv výrazne zoslabovala, no ak mora dokázala na stovky míľ z chorého a slabého človeka vytvoriť reálne nebezpečenstvo, jeho moc musela byť strašlivá. Na premýšľanie však Liyan nedostala čas. Z miestnosti sa ako nosorožec vyrútil polonahý muž, ktorý len pred chvíľou bezmocne odpočíval na lôžku. Oči mal celkom prevrátené nazad a Liyan videla len jeho bielka (čo bolo spoľahlivým a jasným ukazovateľom morej kontroly), penu na ústach, dlane stlačené v päste, na rukách, nohách a hlave silne navreté žily, a pohyb končatín pripomínajúci akési zviera.
"Pozor!"
Posadnutý muž sa bez váhania a s hlasitým hrdelným výkrikom rozbehol na Liyan, akoby ho žiadna choroba či slabosť nikdy nepostihla. Tento útok bol prekvapivo rýchly a svojou päsťou sa agresívne zahnal priamo na jej hlavu.


Naposledy upravil Horox dňa So 18 december 2021, 17:14, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Čierna búrka - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čierna búrka   Čierna búrka - Stránka 3 I_icon_minitimeŠt 20 február 2020, 15:58

Liyandriss
Panna, loď kapitána Haruna


Ako loďou znova raz trhlo do strany kvôli búrke.. aspoň som dúfala že kvôli búrke, tak sa mi takmer zamotali nohy a ja som sa rýchlo natlačila na jeden z trámov. To ma zachránilo pred nepekným pádom. Síce by mi pravdepodobne príliš neublížil fyzicky, ale hrdosť by utrpela viac než dosť. 
"Moje posledné rozhliadanie sa vnútorným okom, nás priviedlo do tejto situácie." Samozrejme nemusela som byť až tak "zvedavá" ale musel pochopiť, že "oddeliť" sa teraz od tela aspoň vedomím a začať ho tu na lodi hľadať, by bolo ako otvoriť bránu do nejakého obliehaného hradu s ceduľou na štýl "vitajte".
Ako som sa teperila vŕzgajúcou loďou ďalej, napadlo ma ešte niekoľko myšlienok. Ak sa tak zúfalo démoni a démon snažili túto loď dostať, mohlo to znamenať, že sa pomaly blížime k mestu no.. to mohlo byť taktiež nič viac, než len moje prianie. Dorazili sme až k ošetrovni, z ktorej boli vybité dvere.
"Ou.." Zamrmlala som, no to už sa z nej vyvalil muž vykazujúci známky posadnutia.
"Kurva.. to bolo rýchle." Úprimne som dúfala, že ho ešte stihnem v nejakej tej strednej fáze no.. malomocný sa mohol len ťažko brániť proti niečomu tak silnému. Rýchlo som sa pred jeho výpadom zohla. Keby že ma tak neprekvapý, aj by som začala zdrhať už skôr no, teraz sa mu úplne bez problémov podarilo dostať sa ku mne bližšie.
"Môžem použiť tú podrbanú dýku?" Spýtala som sa démona v hlave, zatiaľ čo som sa po zohnutí snažila prešmiknúť popod posadnutého a rozbehnúť sa ku schodom, zhadzujúc za seba sud za sudom alebo.. čokoľvek čo by len šlo a o čo by sa mohol potknúť. Nechcela som sa mu stratiť, skôr.. spraviť nejakú vzdialenosť.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Čierna búrka - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čierna búrka   Čierna búrka - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Čierna búrka
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Herné fóra :: Veľká Isenia :: Isenia-
Prejdi na: