Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Železná vôľa

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorSpráva
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Železná vôľa - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Železná vôľa   Železná vôľa - Stránka 16 I_icon_minitimeNe 22 apríl 2012, 01:23

Napokon, po dlhom pochode, sa nám podarilo všetkým štyrom dostať do vstupnej haly Engenirthu. Marikhelm a ostatní si vydýchli a začali formovať portál, ktorý vás mal odtiaľto dostať. V obrovskej hale už čakala Emeta, ktorá bola dohodnutá s jej majsterkou. Lilynette ju skoro nespoznala - Emeta mala na sebe ťažké a mohutné brnenie, aj so štítom a obrovskou čepeľovou kopijou. Vyzerala ako pravá rytierka. Jej črty sa mierne zostrili, na tvári mala niekoľko menších zranení, vlasy zopnuté v cope a krídla zviazané za chrbtom. Začínala sa podobať na Adriu. Vo chvíli ako uvidela Lilynette sa zoširoka usmiala, pribehla k nej a objala ju.
Toto dojemné stretnutie však prerušil Aglasov prílet. Nemal zo sebou nikoho. Bol sám.
Marik, odtiaľto sa nedostaneš - zastavím vás všetkých. Sirin a Adria ti nepomôžu.
Marikhelm kývol hlavou na Adriu a Sirina, a pokynul Lilynette aj Emete aby ustúpili. Dvaja majstri vás zobrali bokom a začali pripravovať akési zvláštne kúzlo. Vyzerali dosť sústredene. Medzitým sa Marik pripravoval na boj s Aglasom.
Vērlviṇṭ taḻal!
Povedal pokojným hlasom Marik a Aglasa pohltila obrovská ohnivá víchrica, ktorá vrhala oheň na celé okolie. Svižne z nej vyletel a na Marika poslal zopár menších meteoritov, ktoré sa roztrieštili o jeho štít.
Tī tūṇ!
Pár desiatok od Marika sa vytvoril gigantický ohnivý stĺp, ktorý siahal až do stropu... šľahalo z neho množstvo plameňov a osvetľoval veľkú časť miestnosti. Aglas si ho nevšímal a pokračoval v útokoch na Marika.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Železná vôľa - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Železná vôľa   Železná vôľa - Stránka 16 I_icon_minitimeNe 22 apríl 2012, 01:36

Lilynette

Prišli sme až do vstupnej haly Engerithu, tam čakala osoba ktorú.. no ktorú som naozaj nečakala. Ani v tom najbláznivejšom sne som nedúfala že s nami pôjde aj Emeta. Keď ma uvidela tak sa zoširoka usmiala a pribehla ku mne. Ja som tam stále prekvapene a trocha šokovane stála. Objala ma a ja som sa až potom trocha, uvedomila. Ruky som obmotala okolo nej a tiež som sa trocha pousmiala. Cez to brnenie.. som ťa takmer nespoznala. Broukla som potichu no následne nám prikázali ísť stranov a ja som svojmu majstrovi rozhodne nemienila prekážať. Išli sme stranov a ja som len tak naoko sledovala boj medzi Salgom a Marikom. Stále som sa však držala blízko Emety, chcela som toho povedať dosť ale, nemohla som nájsť tie správne slová. Popravde na to bude aj tak, dosť času potom. Pre tento krát budem rada ak sa nám odtiaľto podarí dostať.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Železná vôľa - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Železná vôľa   Železná vôľa - Stránka 16 I_icon_minitimeUt 24 apríl 2012, 22:33

Marikhelm so Sirinom aj Adriou udržiavali svoju pozíciu v boji proti Aglasovi, ktorý sa očividne neplánoval vzdať len tak rýchlo. Lilynette aj Emete sa po pár minútách začalo akosi zahmlievať pred očami. Marikhelm si to nevšímal. Pokračoval v boji proti drakovi. Dvom študentkám sa náhle zatočil celý svet a v bezvedomí spadli na zem. Prebrali sa až neskôr...


Emeta


Na pokožke som ucítila vietor. Príjemný studený vietor. To muselo znamenať... že sme sa dostali von. Oni... oni bojovali proti Aglasovi. Zvíťazili...? Museli ak sme vonku. Ale to nie je možné.
Prudko som otvorila oči a vstala. Začala ma bolieť hlava akoby som celú noc predtým pila alkohol. Bolesť hlavy ma skoro zložila, ale tentoraz sa jej to nepodarilo. Zvedavosť bola mocnejšia. Chcela som vedieť čo sa stalo. S očami nezvyknutými na svetlo som sa rozpozerala po okolí. S úľavou som si uvedomila, že ležím niekde v lese, ktorý mal nad sebou skutočnú oblohu - alebo aspoň sa zdala skutočná. Niekoľko metrov odomňa plápolal oheň a z druhej strany pri ňom ležala Lilynette. Vyzerala byť v poriadku. Nemala som dosť síl aby som sa postavila.
Marik, Sirin ani Adria ale neboli na dohľad.
Lily?
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Železná vôľa - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Železná vôľa   Železná vôľa - Stránka 16 I_icon_minitimeUt 24 apríl 2012, 22:50

Lilynette

Po niekoľkých minútach som sa cítila divne. Chvíľu som ešte odolávala no nakoniec som klesla na zem rovnako ako Emeta. Nevedela som čo je príčinou tohto môjho "stavu".. možno to len bola až príliš veľká koncentrácia magickej energie pri boji Aglasa s ostatnými aj keď.. no netušila som príčinu. Keď som sa znova začala preberať. Nebolo mi zrovna najpríjemnejšie. Nikdy som nehodovala alkoholu a tak sa ani nedalo povedať, že by som niekedy mala opicu ale, tento stav sa k tomu asi približoval najviac. Zničene som pootočila hlavou no oči som mala stále zatvorené.. až po čase som začala otvárať aj viečka. Cítila som teplo ktoré išlo z ohňa, zároveň aj vánok ktorý mi prehrabával vlasy. Nemohla som sa však postaviť, aspoň zatiaľ nie. Započula som svoje meno a s radosťou som skonštatovala, že to bude Emeta. Uhm? humkla som jej smerom, alebo som aspoň dúfala že tam niekde je. Aj ústa sa mi otvárali v podstate ťažko, ako keby som bola stuhnutá veľmi dlhú dobu.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Železná vôľa - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Železná vôľa   Železná vôľa - Stránka 16 I_icon_minitimeUt 24 apríl 2012, 23:40

Emeta


Pousmiala som sa keď mi odpovedala. Vyzeralo že je na tom podobne ako ja. Pokúsila som sa postaviť, ale nepodarilo sa.
Ide mi vybuchnúť hlava. Nevieš kde to sme? Kde sú ostatní? Adria? Sirin? Ten... iný mág? Kto to bol?
Náhle sa medzi stromami ozvalo niekoľko hlasov. Netrvalo dlho a jeden z nich som identifikovala ako Adriin. Vydýchla som si a zložila hlavu. Možno nám konečne vysvetlia o čo ide. Onedlho všetci traja vyšli spoza stromov. Vyzerali však hrozne. Sirin mal jednu ruku úplne zuhoľnatenú, Adria krívala na niečo čo mohla byť očividne zlomená kosť v nohe a ten neznámy mág vyzeral ako sa pobil s býkom. Všetci mali modriny a roztrhané oblečenie. Medzi nimi bol aj akýsi mladší chlapec, ktorého som...
Salga?! Ako... čo?
Nechápala som o čo ide, ale výraz na Salgovej tvári hovoril za všetko. Tváril sa nervózne a nenávistne sa obzeral po troch majstroch.
Už ste hore. To je dobre. Salgu asi poznáte, že? Dlho ste v boji nevydržali, ale napokon sa nám podarilo Aglasa premôcť, zapečatiť jeho silu a teraz je z neho len Salga. Jeho dračiu silu si zatiaľ necháme u seba. Nemusíte sa ho báť - jeho magické schopnosti teraz nie sú o nič lepšie ako tie vaše.
Sirin to vysvetlil veľmi jednoducho, až sa to zdalo primitívne. Ale stále som nedokázala uveriť tomu, že premohli Aglasa.
Ste zranený... ale... ako sa vám to vôbec podarilo?
Marikhelm nie je najmocnejší mág pre nič za nič. Adria s úsmevom odvetila.
Pár zranení tu a tam, to sa vylieči. Dodal Sirin.
Salga mlčal a pokojne sedel na zemi pred Marikhelmom a majstrami.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Železná vôľa - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Železná vôľa   Železná vôľa - Stránka 16 I_icon_minitimeSt 25 apríl 2012, 20:38

Lilynette

Iný mág ? myslíš Marikhelma ?.. no.. neviem, ale žijú.. s ním rozhodne. Povedala som trocha uboleným hlasom a len som sa mierne pousmiala. Po tom som započula niekoľko hlasov. Chvíľku som sa ešte nehýbala no nakoniec som len pootočila hlavou ich smerom. Pri ich slovách som sa musela mierne uškrnúť. Ako keby som niekedy mala nejakú šancu čo i len obstáť proti Drakovi, no.. aspoň v blízkej budúcnosti pravdepodobne ani mať nebudem. Salga hmm... ahoj. Pozdravila som ho no následne som si len mierne povzdychla. Nepokúšala som sa postaviť, no typovala som že sa nie je kam ponáhľat. Bola som celkom zvedavá čo teraz bude s Engerithom.. Bol bez hlavného majstra ako aj bez ostatných dvoch. Rozhodne tam budú prežívať ťažké chvíľky, aj keď, na druhú stranu tam uź nebol ani "hlas".. Mala som v pláne sa tam niekedy vrátiť, teda popozerať.. bohvie čo mi však budúcnosť postaví do cesty. Koľko času máme na odpočinok ? spýtala som sa pri čom som pohľadom zamierila priamo na Marikhelma.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Železná vôľa - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Železná vôľa   Železná vôľa - Stránka 16 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Železná vôľa
Návrat hore 
Strana 16 z 16Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: História :: História hry-
Prejdi na: