Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Ubohost

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Redečko
Kráľ
Redečko


Počet príspevkov : 303
Vek : 31
Charakter : Kalleb Lotharion

Ubohost - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:29

Ramaru, podívej. Ty reklamy, byly to většinou Naruto fóra.. Tam šlo o to, přebrat hráče. Tohle je úplně jiný téma. Samozřejmě respektuju to. Ale my nikomu přebírat hráče nechceme. Jediný o co se snažíme, aby se o tomto fóru vědělo. Já se díval na KW do pravidel a nebylo tam nic s tím, že se nesmí postovat reklama. Kdyby to tam bylo, tak bychom se o to vůbec nesnažili.

Já si tu nechci dokazovat něco tím, že tu budu říkat, co jsem udělal líp než třeba Aspire. To s tím prvním Naruto fórem byla reakce jen na to, jak Asp řekl, že jsme nic nedokázali. Tam to byla takový malá výjimka.
Jediný co chceme je si kvalitně zahrát a zkusit pořádnej challenge v podobě tohoto RPG. Pořád jsme dělali jen malý projekty pro pár hráčů a nebavilo nás to, tak to upadlo. Na tomto makáme už nějakej ten měsíc a fakt to chceme udělat nějak pořádně a hlavně aby to bavilo lidi. Nechtěl jsem nikoho urážet. A už vůbec řešit nějaký další spory.

Každopádně, díky Ramaru.
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Ubohost - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:30

Nawi tys to nepochopil. Já tu psal, že reklama mi je jedno, ale musí se o tom domluvit s adminem. Nemusí to být v pravidlech, aby to každý chytrý člověk pochopil. A nezakazuju lidem z KW hrát, ale zakazuju vám k nám dávat reklamu, protože když jste ji neuměli dát pořádně a se vší slušností, tak ji u nás mít nebudete.

Horoxí násilím? Vy jste hráli Bleache a na KW se vykašlali, takže to nebylo násilím, ale logickým řešením. Nechcete se starat, tak udělá někdo, kdo se starat chce, nové forum. Nehledej v tom bůh ví jaký podraz Smile

Nawi dal jsi mi pak svolení k vedení KW, tak tu teď nemluv o krádeži Smile
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Ubohost - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:32

Ramaru: Pokračovať sa dalo, nikdy som nepochopil ten problém. Aspimu vadilo, že sme admini a neboli sme aktívni (aj on bol admin, lebo sme mu VERILI) a hrať ste pokojne mohli. Dalo sa to vyriešiť aj inak...

Aspire: Ja som Bleach nehral, nemal som mesiac proste čas. Ale o to nejde. Ked ste chceli hrať, tak prečo nezaložiť nové fórum a povedať o ňom všetkým hráčom? Ale vymazať...
Ono by bolo všetko OK, kebyže si nedovolíš spreneveriť našu dôveru. Mal si predsa admina, tak si mohol adminovať.


Naposledy upravil Horox dňa Ne 23 október 2011, 23:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Redečko
Kráľ
Redečko


Počet príspevkov : 303
Vek : 31
Charakter : Kalleb Lotharion

Ubohost - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:33

Rozhodně se to nemuselo řešit tím smazáním fór. To, že jsi smazal i ten Bleach, bylo špatný.. To víš sám.
Návrat hore Goto down
Ertai
Kráľ
Ertai


Počet príspevkov : 318
Vek : 35
Charakter : Pochybný

Ubohost - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:41

Opravdu chceš vytahovat na světlo staré události? Během kterých jsem mimochodem musel snášet hněv obou stran, jen abych zmírnil co se stalo?
Pravda je ta, že jsi smazal mnoho hodin (nejen) mé práce, ublížil si mnoha lidem, kteří neměli s tím co se stalo nic společného (jako třeba Amaru). Nemusíš mít rád mě, nebo Reda... ale sám přece dobře víš, že tvoje KW je z obrovské části práce nás, chceš tuhle část popřít?

A to pominu že tvoje "Naruto - (NE)Officiální CZ / SK RPG hra" je už na našem 1. foru. Tvoje ikonky a obrázek pro "online" také? To jsi neměl za těch 18 měsíců, co tvoje forum úspěšné funguje čas to změnit?

A mimochodem, já s tímhle nezačal, zkus si zamést před vlastním prahem prosím. Byl bych nerad, kdyby se to zase zvrhlo v nějaké osočování kdo co komu udělal. Jelikož to je minulost. Takže narovinu? Ty nechceš naši reklamu na svém foru, ok, v pořádku, na to máš právo. Ale pokud tu nechceš hrát, což samozřejmě můžeš, tak tě musím požádat, abys nezakládal podobná témata. Jop?
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Ubohost - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:45

Řešíme víc jak rok starou událost, kterou všichni víme už nic nevrátí a naše názory na sebe už nezměníme. Rede nevim zda si to pamatuješ, ale v ten den smazání jsi byl na chatu a kickoval jsi tam hráče a myslim, že jim i lehce nadával, protože jste se nudili. Pamatuju si to fakt dobře. A já jsem prostě jiný admin než ty, já bych si hráči nedovolil nadávat nebo ho pro vlastní zábavu nikdy nekicknul z chatu, proto jsem z naštvanosti a v lehkym afektu smazal KW a zároveň i Bleache, kvůli tomu chování k hráčům. Mohlo se to řešit jinak, ale všichni víme, že by jste si stejně na KW čas neudělali.

Nawi: Nevytahuju staré věci, jen objasňuji situaci, která zde nastala. Nevim kdo je Amaru, možná tvůj brácha, který mě furt otravoval na fb, takže to mě kvůli tomu moc nemrzí. A já snad popírám, že je to z části vaše práce? Nevim, že bych to popřel. Vy jste vytvořili kocept a my ho následně dovedli na vrchol. Já nehodlám zakládat další topic, ale tenhle sjem založil, aby se to vyřešilo, nehodlám to řešit pmkama nebo icq, kde se máme s Redem navzájem bloknutí. Proto tohle téma.
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Ubohost - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:47

Do téma smazání bleache se vloupávat nebudu , to je mimo mě. Ale co se týče toho smazání KW. Ono najednou stranu se to dá jevit opravdu jako záchrana. Když jste přestali bejt na KW aktivní ,tak nastávali na KW změni , to se dalo očekávat a bylo v pohodě. Ale potom co nastalo bylo vzplanutí nervů a to na obou stranách ,ale to co tomu předcházelo fakt nevím. Já jenom vím to ,že unikovej plán smazání KW byl ,protože jste začli dělat blbosti v Chatu a na KW vám přestalo záležet do dnes nevím proč. V ten podvečer , jste lidi odrazovali a sám RED psal pár lidem v chatě jak jsou ubohý a hlavně ,že vůbec neuměj psát apd. A naše rychlá reakce byla to smáznout , aby se lidi nelekli , udělat KW 2.0 ,které sice bude obrazem KW prvotního , ale pořád bude kvalitou lepší a mužu s jistotou říct ,že se to tak stalo. Možná to zní ,že to bylo fakt urychlený a blbý to smazat , ale když se kouknete jak si stojí KW ted, myslím že je zbytečné se vrtat do toho jaká to byla blbost.
Přez všechno se dá přejít a tak doufám ,že se přejde jednou i přez tydle 2 pomyslný ostrovy.

Ale řešit to už nechci , měli by jsme to opravdu zamést pod prach , ted nechci bejt proti Aspirovi nebo tak. Ale mě by nevadila reklama ,třeba na obou stranách vzájemná, ale ted když jste to založili , by jste vlastně hodně získali a naoplátku mi ? Nic.

Toto je fakt můj poslední post a nerad bych , jelikož todle by mohlo bejt do nekonečna. A pokud by vám to nevadilo , třeba bych si tu v budoucnu i postavu udělal ,jenom chci vidět jak se to vyvrbí a jak to podrží.

Tak ted už Sbohem Smile
Návrat hore Goto down
Ertai
Kráľ
Ertai


Počet príspevkov : 318
Vek : 35
Charakter : Pochybný

Ubohost - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:50

OK
1) můj brácha ti nikdy na FB nepsal (na fb prakticky nechodí)
2) Máme o vrcholu rozdílné představy a to dost
3) A mimochodem to není koncept, ale hotová práce
4) A když si chceš něco vyřídit s Redem, musíš kvůli tomu zakládat téma? Kdyby si tohle dovolil Red na KW tak to vymažeš dřív, než dočteš nadpis. A neříkej že ne =)

Takže... ještě chce někdo něco napsat? Mimochodem kdo chce hrát, je tu vítán
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Ubohost - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:52

1) Tvrdil, že je tvůj bratr. Takže s timhle nic neudělám.
2) To je fajn, já jsem s našim KW spokojen, proto mluvim o vrcholu.
3) Hotová by byla, kdyby se tam hrálo plynule.
4) Ano, protože já bych nepostoval na jiná forka odkaz na naše forko. Takže by neměl důvod něco takového zakládat.
Návrat hore Goto down
Redečko
Kráľ
Redečko


Počet príspevkov : 303
Vek : 31
Charakter : Kalleb Lotharion

Ubohost - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 3 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:55

Já nepopírám to, že jsem se na tom chatu choval jako hovado. Dneska bych si dal facku a znova to už nikdy neudělal. Ale ony byly obě reakce přehnaný. Jak moje, tak tvoje, Aspe. Ale kašlat na to. Já už tu taky nic řešit nechci, nemám na to náladu a ani čas. Tohle téma mazat nebudu, ale přesunu ho do koše. Pokud by jste se k tomu ještě nějak chtěl někdo vyjádřit, tak použíjte chat, prosím.

Samozřejmě nejsem proti Ramarově nápadu s výměnou ikonek. Ale tohle teď není na mě.

Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ubohost - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ubohost
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: História :: História fóra-
Prejdi na: