Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Ubohost

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Anonymní
Anonymný




Ubohost - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:12

Kdyby to tak bylo, tak by nevznikly dva tábory. Smile
Návrat hore Goto down
Redečko
Kráľ
Redečko


Počet príspevkov : 303
Vek : 31
Charakter : Kalleb Lotharion

Ubohost - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:12

Ano, já o tobě všem povídal. Budu o tobě povídat i vnoučatům. O tom, jak jsi strašnej člověk Very Happy .. Ach jo..

Já Raidenovi několikrát říkal, ať to upraví, že nechci, aby nikoho urážel.

K tomu "dokázali" .. Myslím, že nic dokazovat nemusíme a ani nechceme. Ale řekl bych, že bez našeho prvního Naruto fóra by dneska moc Naruto RPG - včetně KW, nebylo. Ale tak, mysli si co chceš Smile

A není to "moje" fórko, damn it.. Tohle fórum je těch adminů, co tu jsou. Není to zřejmý? Makáme na tom všichni, jak nejvíc to jde. Nejen já.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Ubohost - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:15

Rede právě že vim, jak to dřív bylo a vědí to i hráči na KW, jenže ty jsi všem svým lidem řekl svoji verzi a jen kvůli tomu mě nesnáší, tak proto tvé forko není u nás vítáno. Máš se chovat lépe k vedení KW, pak by ti bylo vyhověno.

---> ty si ľudom tiež povedal svoju verziu, nie? Lenže my sme fóra nemali a ty si ho založil. Tak hned išli na tvoje, na prvé čo bolo založené po tom zmazanom... čo je na tom k nepochopeniu?
Ako by ich zaujímalo kto je admin, oni chceli hrať Naruta.
Návrat hore Goto down
Raiden
Sedliak
Raiden


Počet príspevkov : 143

Ubohost - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:16

Já se omlouvám za tu závorku, jelikož moje původní verze byla dělaná trochu ostřeji no... za to jediné se omlouvám.
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Ubohost - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:17

První narážku nemusíš říkat ironicky, stačí, že jsi pochopil, jak jsem to myslel. Smile

No tak poděkuj Raidenovi, že u nás nemáte reklamu. Když se neumí chovat, tak vaše mínus.

Jop to je fakt, ale kdyby nebylo, tak se tu ani takhle nebavíme. Sice super, že je to díky vám, ale kdyby jsi k tomu neměl laxní přístup, tak mohlo být furt první KW Smile

Mluvim o tom, jako o tvym forku, protože s tebou se zde dá momentálně komunikovat nejlépe, tak tě beru jako hlavu fora

Horox: Ne já nikomu nic říkat nemusel. Smile A ano naše bylo založené první, jelikož vy jste na první KW kašlali.
Návrat hore Goto down
Ertai
Kráľ
Ertai


Počet príspevkov : 318
Vek : 35
Charakter : Pochybný

Ubohost - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:18

Tak předně, Aspi, když už si říkáme tak hezky familiarně, ať si namlouváš co chceš, tak vždyť i jméno tvého fora jsme vymysleli my... a to tak nějak mluví samo za sebe. Ale znáš mě Aspi, já se nerad vracím ke starým sporům. Pravda je ta, že já, Horox a Raiden jsme udělali na tomto foru dost práce, není tedy Redovo, ale naše. Pokud si nepřeješ, aby tvoji hráči měli šanci hrát tady, tak jsi mohl smazat to téma.
Smazat téma, zabanovat uživatele a jít sem je trochu dětinské =) Ale tak to je mezi tebou a tvým svědomím
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Ubohost - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:20

Ked sme sa na to vykašlali, mal si založiť iné Naruto fórum a nie nasilu prebrať KW, a potom ho vymazať (=presunúť všetkých hráčov na nové fórum).
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Ubohost - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:22

Určitě jste očekávali mojí registraci a řeknete si ,že prostě musím něco připsat.

Ano je to tak nechci tomu tak nečiné přihlížet. Nebudu vám tu říkat jak jste ubohý nebo blbý a nedej bože pitomí. Ale věc se má tak ,že vám vždy vadilo , když se sířili reklamy na ostatních forech , ne kvuly pravidlům. Ale kvůli těm lidem a vlastnímu pocitu. Vždy jste nesnášeli ,když lidé na vašich/našich(prvotní kw) rozesílali reklamu ,at už se jedná o jakou koliv kvalitu. Byly jste kvuli tomu nasraní a neříkej te ,že ne. A ted děláte uplěn to samé a ještě se snažíte odkazovat na pravdila , to je trochu nemýstné ne ?

Já proti vám nic nemám s Nawakim jsem hrál i DA forum a bavilo mě to , ale pak jsem se nato vyprd kvuly času a vtu dobu jsem se vyprd i na KW kvuly času. Jenom je mi celkem líto , že Nawaki ted rozjíždí proti nám kvuli "jednomu z konceptů" nikdy ti to nevadilo Nawaki a jednou si nám chtěl i pomáhat stím KW. A ted se zase obořuješ nad tím ,že to kradem. Tak já nevím co si mám myslet.

Já si stejně myslím ,že z poloviny jde pouze o reklamu a z poloviny jde stejně o to ,aby jste o sobě dali vedět.

Koncept je to pěknej ,ale dost náročnej na čas a usílí , takže já vám přeji Hodně štěstí a hlavně nervi , protože pokud se takhle velké forko má stát opravdu stálým je zapotřebí hodně času. A nerad bych kdyby se takovédle neschody opakovali , jako reklama a vytváření topiků na opačných forech. Já proti vám nic nemám , ale uráží to mě i vás zároven ,když děláte reklamu u nás.

A ještě enom dodatek k poslednímu přízpěvku horoxe: Je tam spousty nových fajn lidí , starých je tam málo.
Návrat hore Goto down
Ertai
Kráľ
Ertai


Počet príspevkov : 318
Vek : 35
Charakter : Pochybný

Ubohost - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:26

Podívej Ramaru, že nám tuhle Aspi to forum ukradl je pravda. Tam není žádná debata... vždyť i jméno je stejné, i design byl stejný... všechno. Já se neobořuju, jen nemám rád, když se někdo chlubí cizím peřím. Neříkej, že tobě by nevadilo, kdyby někdo využil tvého nápadu (jehož uskutečnění opravdu sežralo moře času) a ani by nikde nepoznamenal, kdo byli původní tvůrci (a ať se to někomu líbí nebo ne, opravdu u nás nic podobného nebylo). Kdo mě zná ví, že nejsem člověk, který by proti něčemu brojil, nebo někoho urážel, jen shrnuju fakta, nic víc, nic míň
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Ubohost - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 23:28

A víš proč byl Desing(Který se stejně postupně zmenil) a Jméno stejný ? Protože první KW bylo suproví a lidi to strašně bavilo. Chtěli jsme v tom pokračovat.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ubohost - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ubohost   Ubohost - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ubohost
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: História :: História fóra-
Prejdi na: