Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Ušľachtilá vojna

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Ušľachtilá vojna - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ušľachtilá vojna   Ušľachtilá vojna - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 24 marec 2018, 19:02

Sedliaci sa rýchlo pozbierali a všetci preživší z údivom sledovali čo sa deje. Mohli utekať, ale prečo by aj? Strachom zamrzli na mieste. A Nahaliel videla, že kapitán s ňou nie je spokojný. Vôbec, ale vôbec. Ak by pohľadom mohol zabíjať, Nahaliel by ležala mŕtva. Našťastie tak mocný nebol. Ale jeho ľudia sa postavili k nemu. "Čo nám to sem 'Celen poslala?! Zasraného zradcu!" Vrčal ako besný pes a nad svojimi možnosťami ani nepremýšľal. Tento "rytier" ho potupil pred celou skupinou a chcel od neho aby stiahol chvost medzi nohy. No to sa nemalo stať. "Od začiatku mi bolo jasné... špión!" Zrúkol nahlas, pričom sa celkom očividne pripravoval na útok. Rovnako konali aj jeho posluhovači. Nahaliel vedela, že ak týchto ľudí povraždí, u Awcelen skončila. Popravde, Awcelen išlo len o úspech misie. Ak by ju Nahaliel splnila sama, o bezvýznamných pešiakov sa nestarala. Ale bude schopná dokončiť ju sama? Musela sa rozhodnúť veľmi rýchlo, lebo kapitán na ňu v tej chvíli zaútočil. V rukách sa mu objavil plameň, ktorý následne vyslal priamo oproti Nahaliel, ako prúd ohňometu. Garn zareagoval rýchlo, a do plameňov na ich konci prihodil chaotickú energiu, čoho výsledkom bol intenzívna explózia na mieste kde Nahaliel stála.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Ušľachtilá vojna - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ušľachtilá vojna   Ušľachtilá vojna - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 24 marec 2018, 19:24

Nahaliel

Situácia sa nevyvinula v môj prospech. Ako by aj mohla. Boli príliš tupý a neskúsený na to, aby dokázali s rozumom a chladnou hlavou určiť, alebo aspoň odhadnúť silu druhej osoby. Ja som už v tomto obore nejaké skúsenosti mala. Nebola som sprostá a vedela som, že aj keď po jednom by som ich dokázala pravdepodobne zľahka poraziť, ak sa spoja všetci siedmy, nemuselo by to dopadnúť dobre. Pre to som sa rozhodla tento konflikt vyriešiť čo najrýchlejšie.. a zoťať kapitánovi hlavu.
Môj pohľad na skupinu zastrel prúd ohňa, ktorý vyvolal kapitán. Teplo som začala cítiť ešte pred tým, než do neho niektorý z nich pridal aj ďalšie kúzlo, vyvolajúc tak explóziu ktorá sa ku mne blížila veľmi, veľmi rýchlo. Využiť jednu z mojich najmocnejších schopností v zmysle náročnosti a unikátnosti by niekto mohol považovať za mrhanie a plýtvanie. No radšej niečo prehnať, než sa ocitnúť v situácií, kedy na mňa bude sústavne útočiť sedem mágov.  V momente keď plamene spojené z chaotickou energiou zahalili moje telo, už som sa nenachádzala na danom mieste. Aspoň nie v pravom slova zmysle. Stála som tam, stále, no svet okolo mňa vyzeral inak. V momente keď som vstúpila do clony, cítila som ten nepríjemný a rýchlo sa stupňujúci pocit tlaku. Nedokázala som dýchať.. musela som jednať rýchlo. Spravila som niekoľko rýchlych krokov k odrazom, ktoré znázorňovali osoby nachádzajúce sa v hmotnom svete.. a z clony som veľmi rýchlo znova vyšla.

Čas je však dosť relevantný a pre ostatných moje "zmiznutie", ktoré ale nemali šancu cez ohnivú masu vidieť, a následné sa objavenie priamo vedľa kapitána, netrvalo dlhšie než zlomok sekundy. Kopijou som sa mu snažila preraziť bočnú stranu tela, smerujúc cez pľúca, srdce, skrz na skrz až von. Môj cieľ bol jednoduchý. Rýchlo zoťať hada.. skôr, než sa k nemu pridá aj zvyšok skupiny. Kto vie... boli naozaj mladý a ja som si bola istá, že niečo takéto nikdy nevideli.
Návrat hore Goto down
 
Ušľachtilá vojna
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Herné fóra :: Veľká Isenia :: Isenia-
Prejdi na: