Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 4|A|9999

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Robin
Šľachtic
Robin


Počet príspevkov : 32
Vek : 37
Charakter : Ula

4|A|9999 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 03 december 2011, 22:45

Ula

Už se jí nechtělo plakat. Byla sice smutná, ale prostě už toho naplakala tolik v posledních dnech, že na to neměla nějak sílu. Utřela si tedy oči a nos, pohladila Šmudlinku a rozhlédla se kolem. Viděla to, co před tím. Rozvaliny svého domova. Tady tedy už útočiště nenajde.
Nevěděla, zda by přežila sama, zda by se jí podařilo si najít jiné útočiště. A ti zlí lidé? Co když by přišli zase a nebyl by tu bratr Moss, aby ji poslal do bezpečí? Co by dělala potom? Vzpomněla si na dýku a zvedla ji opatrně, aby neupustila kočku, ze země, kam jí spadla. Bylo to ale jen takové gesto, asi by ji dýka moc neuchránila, i kdyby s ní dokázala zacházet.
Odvrátila oči od spáleniště kolem a upřela je na Corwina. Byl to v podstatě jediný člověk, tedy elf, kterého mimo klášter znala, tedy kromě Bergila, ale ten tu teď nebyl. Neměla na koho jiného se obrátit, a tak se dívala na něho. Ten pohled byl jasný. Ptal se, zda se jí ujme a ochrání ji před zlým světem... i když nevěděla, proč by to měl dělat. Neznala podrobnosti o jeho minulosti, jen věděla, že na ni byl hodný a že nechce být sama, protože se bojí.
Návrat hore Goto down
Redečko
Kráľ
Redečko


Počet príspevkov : 303
Vek : 31
Charakter : Kalleb Lotharion

4|A|9999 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 03 december 2011, 22:51

Corwin Swiftwind

Ucítil dost známý pocit. Jako by se na něj někdo díval. Už byl na světě nějaký ten pátek a tenhle pocit zažíval dost často. Obrátil se a zahleděl se na Ulu. Chvíli se jí díval do očí. Empatie už udělala svoje. Natáhl ruku směrem k Ule. Bylo to gesto, kterým naznačil, aby se za tu ruku pevně chytila a jen tak jí nepustila. Snažil se usmát, aby se nějakým způsobem pokusil zlepšit tu situaci, ve které teď byli. Samozřejmě, že to nemohlo zabrat, sám se teď cítil hrozně, ale musel to udělat kvůli Ule. To, jak na tom byla ona, se nemohlo rovnat ani z daleka jeho stavu. Opravdu zažíval něco jako potřebu. Potřebu postarat se o tu dívku, která teď přišla o domov.
Návrat hore Goto down
Robin
Šľachtic
Robin


Počet príspevkov : 32
Vek : 37
Charakter : Ula

4|A|9999 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 03 december 2011, 23:06

Ula

se dívala na elfovu ruku a v duchu pocítila jakousi jiskřičku. Jiskřičku naděje, že tohle snad přece jen není konec a že i z téhle situace se najde nějaké východisko. Po chvíli natáhla ruku a váhavě se chytla Corwina. Vstala, přičemž v druhé ruce pořád držela kočku, a teď už jen čekala... kam ji elf zavede. V tomhle neznámém a zlém světě, který ještě předevčírem neznala, nedokázala sama udávat směr. Ale byla velice vděčná, že je tu někdo, koho se může držet.
Návrat hore Goto down
Ertai
Kráľ
Ertai


Počet príspevkov : 318
Vek : 35
Charakter : Pochybný

4|A|9999 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 03 december 2011, 23:20

Bergil Brighlight

Prohledal jsem ruiny. Bylo to smutné hledání. Našel jsem několik starých, napůl ohořelých knih, nějaké staré svitky. Zřejmě to všechno nanosili na jednu hromadu a zapálili. Začal jsem se v nich přehrabovat. Všechno co mělo nějakou cenu samozřejmě odnesli. Vrátili se také ti, které jsem poslal, aby pohřbili mrvé. Bylo tu 7 "těl". Pravděpodobně zbytek populace odvedli do otroctví, nebo do vězení nebo tak něco. Pokud jich tu nebylo jen 7 což se mi nezdálo. Bylo stále možné, že alespoň někdo zůstal naživu. To byla dobrá zpráva. Ačkoliv jsem jim nezáviděl jejich osud...
Návrat hore Goto down
Redečko
Kráľ
Redečko


Počet príspevkov : 303
Vek : 31
Charakter : Kalleb Lotharion

4|A|9999 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 2 I_icon_minitimeSo 03 december 2011, 23:33

Corwin Swiftwind

Vůbec nevěděl, co by teď měl dělat. Vstoupil do Bergilova odboje, ale to bylo v době, kdy tu byla ještě minimální jiskřička naděje, že klášter může být nepoškozen a všichni v pořádku, takže by se Ula měla kam vrátit. Ula pořád nebyla v úplném bezpečí. Tady na Myrdonu rozhodně ne. Věděl, co musí udělat. Zároveň by při tom mohl získávat pomoc od světa při boji proti Charnu. Ano, tohle byla ta cesta, kterou se s Ulou musel vydat. Potřeboval ale koně. Rozhodně by nebylo od věci ukrást koně z Charnovy stáje. Corwin chtěl totiž cestovat - do Athralu. Athakra byla krásná vesnička. Klidná a bezpečná. Tam na Corwina Ula mohla počkat až se vrátí z bitvy s Charnem. Tou dobou by se už mohl odboj znovu rozrůst. Otočil se znovu směrem ke klášteru a čekal na Bergila.
Návrat hore Goto down
Ertai
Kráľ
Ertai


Počet príspevkov : 318
Vek : 35
Charakter : Pochybný

4|A|9999 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 04 december 2011, 16:03

Bergil

Prohledal jsem svitky a spálené knihy a dozvěděl se leccos zajímavého. Resp. fragmenty zajímavých věcí. Muži zatím vykonali pohřeb. Čas mezitím trochu pokročil. Svolal jsem všechny svoje rozptýlené muže a vydal se zpět za Corwinem. V hlavě se mi honily různé věci, nedařilo se mi je urovnat. Pořád jsem chtěl plánovat velké bitvy a svržení Charna, ale nebylo jak. Musel jsem se soustředit chvíli na přítomnost. Rozhodně jsem plánoval varovat ostatní kláštery, pokud nebylo příliš pozdě. Když padl jeden, mohly všechny. S těžkou hlavou jsem se vrátíl ke Corwinovi a Ule
Návrat hore Goto down
Redečko
Kráľ
Redečko


Počet príspevkov : 303
Vek : 31
Charakter : Kalleb Lotharion

4|A|9999 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 2 I_icon_minitimePo 12 december 2011, 20:12

Corwin Swiftwind

Byl si vědom toho, co Bergil viděl na klášterním dvoře. Rozhodně to nemohl být příjemný pohled. Vypadalo to, že nad něčím přemýšlí. "Bergile, nečekejte na mě, pokračujte v tom, co jste dělal do teď. Hledejte ty, co se budou chtít postavit proti Charnu a shromažďujte je. Slibuji, že se vrátím hned, jak to bude možné a jak to u nás elfů bývá - v tu nejvhodnější chvíli. Tedy, alespoň se to říká." Přišel k Bergilovi a podal mu ruku. "Brzy se společně postavíme despotovi a vyhrajeme." Bylo jasné, že se Corwin loučí, alespoň pro teď. Měl teď důležitý úkol, zachránit život jedné malé dívky, která se elfovi do cesty připletla jen malou náhodou. Nebo snad ne? Na tom nezáleželo. Byla tu a Corwin slíbil, že jí ochrání. Byl to důležitý cíl, který musel splnit za každou cenu.
Návrat hore Goto down
Robin
Šľachtic
Robin


Počet príspevkov : 32
Vek : 37
Charakter : Ula

4|A|9999 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 13 december 2011, 20:42

Ula

neříkala nic, jen se zmateně dívala na oba muže. Nevěděla, jestli zůstane nebo půjde s Corwinem někam pryč, jelikož se očividně loučil. Nechtěla pryč, ale asi do toho neměla moc co mluvit. Proto tedy jen zůstávala ve střehu a snažila se pochytit co nejvíc z jejich rozhovoru bez toho, aby to vypadalo, že se k nim vtírá.
Návrat hore Goto down
Ertai
Kráľ
Ertai


Počet príspevkov : 318
Vek : 35
Charakter : Pochybný

4|A|9999 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 14 december 2011, 14:51

Bergil

Vzdychl jsem. Takže zase odcházíte jo? No bránit vám nebudu, pokud se vrátíte v podobné situaci jako posledně tak to nebude tak špatné. řekl jsem. Pak jsem se tak zvláštně podíval na Ulu, ale neřekl jsem nic. Povězte, slečno Ulo, vím, že je tohle těžká chvíle, ale co si pamatujete ze svého dětství? zeptal jsem se najednou. Byla to bezesporu zvláštní otázka, ale musela mít nějaký důvod.
Návrat hore Goto down
Robin
Šľachtic
Robin


Počet príspevkov : 32
Vek : 37
Charakter : Ula

4|A|9999 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 2 I_icon_minitimeSt 14 december 2011, 20:36

Ula

"He?" udělala Ula překvapeně, když se najednou ozvala otázka mířená na ni, navíc s dost zvláštním obsahem. Ale byla bezelstné dítě/pubescent, pokusila se tedy odpovědět co nejlépe. "No... co si pamatuju, celý svůj život jsem prožila tady. Pamatuju si, že mi bylo smutno, tak mi pořídil bratr Moss Šmudlinku, abych si měla s kým hrát. Potom jsem se hodně učila a chodila poslouchat moře, meditovat..." Na její tváři byl vidět smutek, přesto se snažila vybavit si co nejvíc detailů. Když si to takhle vybavila, všechno jí to zase připadalo blízké.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





4|A|9999 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
4|A|9999
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 4|A|9999
» 4|A|9999
» 4|A|9999
» 4|A|9999
» 4|A|9999

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: História :: História hry-
Prejdi na: