Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 4|A|9999

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next
AutorSpráva
Ayano
Nikto
Ayano


Počet príspevkov : 19
Vek : 29

4|A|9999 - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 22 I_icon_minitimePo 02 január 2012, 17:19

Rien Lisard

ještě s vážnou tváři vyslechla jeho přednášku. Byla zvyklá na to, že si určití zákazníci mají potřebu povídat. Takže ráda poslouchala ostatní a pokud mohla, tak se ráda do hovorů zapojovala. V těchto časech je dobré slyšet, že všichni nejste stejní.. Spíš mám nepěkné zkušenosti se strážnými, abych pravdu řekla.. Jsem moc ráda, že jsem vás mohla potkat. Poznat někoho, kdo má ještě kapku cti.. Je to rozhodně milá zkušenost, příště u sestry určitě zůstanu. odpověděla mile a pak se začala lehce ospravedlňovat. Nemyslete si, že jsem jako ty ostatní.. Jsem nezávislá, mám tu jen malý podnájem, kde si dělám co chci.. šeptla a zastrčila si pramen neposedných vlasů za ucho. Sestra mi už slíbila, že jí můžu pomáhat v krámu... Ale zatím nemám peníze.. Každý potřebuje nějak vyžit. šeptla Rien dál, lehce ho hladíc po rameni. Normálně by se tak nevymlouvala a bylo by jí jedno, co si o ní zákazník bude myslet. Jenže tenhle chlap vypadal v tomhle směru nezkušeně a zdál se jí milý. Nechtěla být za tu špatnou..
Než půjdeme dovnitř, ráda bych se domluvila na ceně.. Jsem ochotná smlouvat.. zazubila se Rien, jedním pohybem si odepnula černý plášť a sundala jej. Chtěla, aby si jí mohl prohlédnout.. Na sobě měla červeno-černé šaty s lehkým zdobením, byly střižené přesně tak, aby zvýraznily postavu přesýpacích hodin, výstřih měla větší, ale rozhodně ne laciný.. V očích ji hrály jiskřičky..
Návrat hore Goto down
Silas
Sedliak
Silas


Počet príspevkov : 139
Vek : 30

4|A|9999 - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 22 I_icon_minitimePo 02 január 2012, 17:42

Lišák

Pohlédne na něj tím svým nezaujatým pohledem. Takže si to vyjasněme...splnil jsem 3/4 vašeho podělaného úkolu, kvůli kterýmu do Charnu v příštích třicet let nepáchnu. Přivedl jsem vám tady tohodle z pevnosti, která je pro 9/10 Charnu nedobytná! Pro vašeho syna jsem jako debil vyřezával tenhe posraný mečík... Zařve a mrští dřevěným mečem přes půl pokoje. Ten váš synáček by si mohl uvědomit, že Charn není posraná hračkárna a že se tam dřevění koníci a hadrové panenky neválejí na každém rohu. Ale jestli ti to až tak doprdele vadí...měl bys mě zabít co nejrychleji, protože další dva dny na podělanou smrt čekat nehodlám!!! Rozpřáhne ruce jako by říkal, tak dělej zabij mě. K čartu s tímhle podělaným městem, světem...s tou podělanou pakáží co tu všude žije. Eloth už řval na lesy...většinou to býval klidný chlapík, ale v poslední době toho na něj bylo moc.
Návrat hore Goto down
Ertai
Kráľ
Ertai


Počet príspevkov : 318
Vek : 35
Charakter : Pochybný

4|A|9999 - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 22 I_icon_minitimeUt 03 január 2012, 15:45

Domek jednonohého chlápka

Chlápkovi naskočila nad okem žíla. Zřejmě tě chtěl už už usmahnout když v tom tě ten chlápek vedle srazil na zem loktem. Neberte ho vážně, je trochu nervní když jedná s dětmi. Musel jednat se dvěma kuchtíkama aby mě dostal ven, zřejmě je jenom unavenej... řekl. Ten druhej chlápek vychladl. No svůj hlavní úkol splnil a vůči mě už nemá žádnej dluh. Ale pořád má dluh vůči mému synovi! Nevím jestli to pro jeho zvrhlé myšlení něco znamená... dodal a pokynul tomu cos ho zachránil, aby šel k němu.

Před Rudou růží

Strážník byl zřejmě dost nesvůj. A můžu se zeptat, co vás dohnalo k... tomuhle? rozhodil rukama. Zřejmě se mu to moc nelíbilo. Jistě to nebylo jen kvůli penězům... snažil se nějak argumentovat. Mezitím se situace trochu uklidnila. Přestaly poplachy a také světla začala zhasínat. Zřejmě lidé zjistili, že se neděje nic, co by vyžadovalo jejich pozornost. Rozhodně mu tvoje přítomnost nebyla nepříjemná, alespoň se tak netvářil. Možná se spíš trochu zklamal, nebo byl jen překvapen. Těžko říct, ve tmě se špatně četli lidské tváře.
Návrat hore Goto down
Ayano
Nikto
Ayano


Počet príspevkov : 19
Vek : 29

4|A|9999 - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 22 I_icon_minitimeUt 03 január 2012, 16:59

Rien Lisard

byla lehce konsternována. Co si ten chlap jako myslí? Vůbec jí nezná a bude ji tady dělat morální přednášku na téma: "Jak špatné je dělat společnici?".. On o tom ví houby!
V Rien se doslova vařila krev, vadilo ji, že jí chce strkat prsty do soukromí a vůbec nejvíc ji rozohnilo to, že nezareagoval tak, jako ostatní.. Místo, aby jí zatáhl dovnitř a myslel rozkrokem, tak se dal do úvah... Bylo to sice chválihodné, ale pro Rien naprosto k ničemu. Už hodně lidí jí ublížilo a hlavně využilo. Byla zkažená.. S tím tenhle chlap už nic neudělá.. Nejspíš..
Co.. Co mě k tomu dohnalo?.. Proč by to nemohlo být jen kvůli penězům? Copak je v Charnu lehké žití? Sám jste říkal, jak to tu chodí, že člověk nemůže vyjít ven bez toho, aby se bál, že ho někdo okrade, nebo podřízne.. Měla jsem k tomu vážné osobní důvody. sýkla Rien a bylo vidět, že je zaskočena. Dokonce i svou pravou ruku stáhla z jeho ramena a na tváři se jí zrodit podivný výraz. Vypadala zaskočeně, ublížené a trochu naštvaně zároveň..
Vy jste zklamaný? optala se do ticha.
Návrat hore Goto down
Ertai
Kráľ
Ertai


Počet príspevkov : 318
Vek : 35
Charakter : Pochybný

4|A|9999 - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 22 I_icon_minitimeUt 03 január 2012, 17:16

Před Rudou růží

Chlápek byl zřejmě neuvěřitelný idealista. Možná to bylo něco, co ho drželo nad vodou, možná chtěl ovlivňovat lidi, kdo ví. Máte naprostou pravdu, žijeme v hrozné době, kde si lidé nepomáhají, člověk lehce může přijít na mizinu a pak se musí rozhodnout. Jsem si jistý, že jste hrdá žena, ale prosím... přijměte tohle jako dárek od přítele řekl a vmáčkl ti do dlaně malý váček. Berte to jako omluvu za to, že jsem vám zkazil obchod. řekl a odcházel pryč. Podíval se na nebe. Byla krásná noc, plná hvězd. Taková tu byla vidět jen málokdy, neboť větinou jí zahalily mraky nebo mlha.
Návrat hore Goto down
Silas
Sedliak
Silas


Počet príspevkov : 139
Vek : 30

4|A|9999 - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 22 I_icon_minitimeUt 03 január 2012, 18:58

Lišák

Už čekal to nejhorší, když tu jej dračí kérka srazila loktem k zemi. Jelikož to nečekal a byl fakt unavený, tak jej nebyl problém srazit. Celou tu dobu co dračák mluvil, tak Eloth mlčel. To bylo asi poprvé, co se jej někdo zastal a tak ho to docela zaskočilo. Pak uslyšel to magické slůvko dluh! Pro Elotha byl dluh něco nemyslitelného...ať už k někomu, nebo k němu samému...říkejme tomu klidně čest, nebo hloupost, ale prostě to tak bylo. Když se dračák zvedl a rozešel se k jednonožákovi, Eloth vstal. Upřel svůj pohled na onoho muže a zamračil se. Počkat...ještě jedna věc...když jsi mi tenhle úkol zadal, pojistil ses otráveným jablkem...byl bych rád, kdybych dostal protijed...nebo to byl trik? Oči se mu zůžily.
Návrat hore Goto down
Ayano
Nikto
Ayano


Počet príspevkov : 19
Vek : 29

4|A|9999 - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 22 I_icon_minitimeUt 03 január 2012, 19:13

Rien Lisard

Popravdě byla z toho tak v šoku, že ani nemohla mluvit. Nejprve se jen rezignovaně dívala na malý váček ve své ruce a pak se její nohy daly automaticky do pohybu. Na takové jednání opravdu nebyla zvyklá a proto se cítila hodně zvláštně.. Už dlouho nikoho takového nepotkala a uvádělo ji to v úžas. D-Děkuji.. Já.. Nevím co říct.. Stavte se někdy si jen tak popovídat.. vypadlo z Rien, když jej doběhla. Musela mu poděkovat.. I když se z ní za ta léta stala mrcha, která byla někdy až bezcitná.. Teď prostě nemohla jinak..A dejte na sebe pozor.. šeptla a pak už ho nechala jít.
Chvíli ještě strnule stála, dokud ho neztratila z dohledu a následně otevřela váček. V tu chvíli bylo třeba dodat, že Rien moc nevnímala okolní svět, jako by myšlenkama byla stále u toho rozhovoru..
Že by se u ní probudilo svědomí?
Návrat hore Goto down
Ertai
Kráľ
Ertai


Počet príspevkov : 318
Vek : 35
Charakter : Pochybný

4|A|9999 - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 22 I_icon_minitimeUt 03 január 2012, 19:21

Domek jednonohého chlápka

Chlápek se zasmál. Ne, moje jedny jsou mimořádně účinné. A protijed dostaneš. Nezabíjím lidi bez důvodu. Ale tvoje pýcha se mi vůbec nelíbí. Proto se koukej nejprve omluvit mému synovi. Až ti on odpustí dostaneš protilék... a pokud si chceš stěžovat tak si vzpomeň jak si se odměnil za naší vděčnost. Nebyla ti dost dobrá, tak teď trp. Zvolil sis to sám... řekl a společně s tím druhým zmizeli v místnosti. Chtě nechtě sis musel připustit že vesmír miluje ironii. Jak chlápek podotkl opravdu sis za to mohl sám...

Před Rudou růží

Chlápek pokračoval v cestě. Zřejmě se mu líbilo počasí, které dnes bylo. Neodpověděl už, jen se usmíval. Pokračoval v cestě. Když jsi poděkovala tak se otočil, mávnul rukou na pozdrav. Možná přijdu, popovídat si. Cesty osudu jsou nevyzpitatelné.... řekl a pak zmizel za rohem. Stála si tam, docela zaražená. Lidí jako byl on opravdu nebylo moc v celém městě. Nakonec jsi se přeci jen podívala na odměnu, kterou jsi dostala. Ve váčku bylo 35 bronzových mincí, což byl zhruba 3 denní plat strážného v tomto městě. Kromě toho také stříbrný prsten se znakem lilie...
Návrat hore Goto down
Ayano
Nikto
Ayano


Počet príspevkov : 19
Vek : 29

4|A|9999 - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 22 I_icon_minitimeUt 03 január 2012, 20:13

Rien Lisard

To byl ale blázínek. hlesla Rien už jen sama pro sebe, když hleděla do váčku. Doslova roztřesenými prsty vytáhla prstýnek a pomalu si ho natáhla na prsteníček pravé ruky. Oči jí v tu chvíli zářily nadšením. Rien byla jako každá žena, milovala šperky a různé cetky. Už tak dlouho ji nikdo nedal žádný dárek! Ten muž ji svým způsobem opravdu okouzlil..
O tom jak velkou radost měla z peněz se ani nedalo mluvit, nenacházela slov a jen si tiše zavýskla. Pak s velkým úsměv na tváři vstoupila do prostor Rudé růže.
Byla to budova, kde je spánek něco jako sprosté slovo, takže i v tuto noční hodinu byl slyšet smích a šum za všech různých pokojů. Rien to měla ráda, ticho už bylo něco, co prakticky neznala.
Její kroky automaticky zamířily do zadní části budovy, kde měla svůj skromný pokojíček. Už se těšila až se spokojeně natáhne na postel a užije si trochu odpočinku. Byl přeci zasloužený! Nějaké peníze se jí podařilo získat, tak co?
Rien si u dveří nejprve sundala z krku náhrdelník s klíčkem a pak pomalu otevřela chatrné dveře s hlasitým VRZ. Dýchl na ní poměrně těžký vzduch, protože od rána nikdo nevětral. Proto okamžitě několika kroky, kdy dokonce hlasitě vrzala i podlaha, přešla k okýnku a otevřela jej dokořán.
Potom si odložila svůj černý plášť na židli a s úsměvem se svalila do postele.
Návrat hore Goto down
Silas
Sedliak
Silas


Počet príspevkov : 139
Vek : 30

4|A|9999 - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 22 I_icon_minitimeSt 04 január 2012, 21:50

Lišák

Zkřiví tvář zlostí. Byl by se ještě hádal, ale neměl už vůbec energii. Musel teď překonat sebe sama a omluvit se tomu hochovi, aby přežil. Vyjde ven na čerstvý vzduch. Již se rozednívalo, ale jemu se chtělo spát...odešel tedy za dům našel si tam místo za kupou dříví, kde se natáhl, zavřel oči a usnul. Hlad ani neměl, i když se nedalo říct, že by byl nasycený. Usl během chvíle a spal dlouho dlouho...když se probudil, už slunce klesalo směrem k obzoru...a Eloth pociťoval kručení v břichu...to mu, ale zas tak nevadilo. Musel teď vymyslet, jak si usmířit chlapce a přežít. Jedinou možností se zdálo být, mu toho koně udělat a tak si vzal nějaké dřevo a začal jej zpracovávat...snažil se jej vydělat do podoby koně = tyč a na ní hlava.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





4|A|9999 - Stránka 22 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   4|A|9999 - Stránka 22 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
4|A|9999
Návrat hore 
Strana 22 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-
» 4|A|9999
» 4|A|9999
» 4|A|9999
» 4|A|9999
» 4|A|9999

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: História :: História hry-
Prejdi na: