Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Aktivita adminov

Goto down 
+4
Ertai
Adop
Lyall
Black
8 posters
AutorSpráva
Black
Nikto
Black


Počet príspevkov : 47
Vek : 29
Charakter : Gáldhiem - Trapslík

Aktivita adminov Empty
OdoslaťPredmet: Aktivita adminov   Aktivita adminov I_icon_minitimeNe 30 október 2011, 13:11

Čauko, keďže práve tu hrá 10 postáv a všetkým šéfuje sám Horox viacerí sa pýtame prečo mu ostatný admini nepomôžu ? Vieme že Red je preč ale čo taký Alfa, Mike, Raiden, Ertai ... ? Chcel by som vedieť ich dôvod prečo nehrajú a čo vôbec budú...
Ďakujem...
Návrat hore Goto down
Lyall
Nikto
Lyall


Počet príspevkov : 42

Aktivita adminov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktivita adminov   Aktivita adminov I_icon_minitimeNe 30 október 2011, 13:14

Tj.. To máš pravdu.. =D Horox chudák si vzal všechny postavy a teď pořádně nestíhá. Smile Tak doufám, že si další chary už budou brát i jiní admini než on.
Návrat hore Goto down
Adop
Nikto
Adop


Počet príspevkov : 16

Aktivita adminov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktivita adminov   Aktivita adminov I_icon_minitimeNe 30 október 2011, 13:17

ja len čakám kedy príde Red dneska a zdrbe všetkých Very Happy
Návrat hore Goto down
Ertai
Kráľ
Ertai


Počet príspevkov : 318
Vek : 35
Charakter : Pochybný

Aktivita adminov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktivita adminov   Aktivita adminov I_icon_minitimeNe 30 október 2011, 19:59

Nebudete tomu věřit, ale i Admini jsou lidi. Bohužel mám momentálně problémy, které bych nikomu nepřál. Během několika dní to snad bude v pořádku
Návrat hore Goto down
Raiden
Sedliak
Raiden


Počet príspevkov : 143

Aktivita adminov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktivita adminov   Aktivita adminov I_icon_minitimeNe 30 október 2011, 20:05

Jak psal Nawaki. Já si prostě potřeboval o prázdninách odpočinout, ale ani tak se mi to nepovedlo... Jinak co se týká hry. Zatím si postavu já osobně dělat nehodlám. Nejdřív chci dopsat několik článků co mám v plánu a pak se uvidí Wink
Návrat hore Goto down
Redečko
Kráľ
Redečko


Počet príspevkov : 303
Vek : 31
Charakter : Kalleb Lotharion

Aktivita adminov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktivita adminov   Aktivita adminov I_icon_minitimeNe 30 október 2011, 20:16

Jsem tu! Very Happy .. Připraven na všechnu tu krutou práci! Very Happy
Návrat hore Goto down
Robin
Šľachtic
Robin


Počet príspevkov : 32
Vek : 37
Charakter : Ula

Aktivita adminov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktivita adminov   Aktivita adminov I_icon_minitimePo 31 október 2011, 21:36

To je strašný, fórum sotva začalo a už tu rejpaj do chudáků, co tady napsali tuny textu a všechno to pro ně vymýšlej :-D
Návrat hore Goto down
Redečko
Kráľ
Redečko


Počet príspevkov : 303
Vek : 31
Charakter : Kalleb Lotharion

Aktivita adminov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktivita adminov   Aktivita adminov I_icon_minitimeSo 05 november 2011, 10:28

No, lidi! Na víkend jsem se omlouval, tak mě tu pak prosím nedrbte zase :-D Horox se teď předpokládám, nebude muset učit do školy, tak určitě bude odepisovat pořádně. Snad se ostatní budou taky trochu snažit. Já si pro vás přes víkend něco nachystám, ať se konečně můžu zapojit i jako plnohodnotnej GM. Zatím, lidi :3
Návrat hore Goto down
Gureas
Sedliak
Gureas


Počet príspevkov : 87
Vek : 28
Charakter : Dagonith syn Hurthonův, Zorgar z Garsternu

Aktivita adminov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktivita adminov   Aktivita adminov I_icon_minitimeSo 15 december 2012, 18:28

Vím že už je to pasé, je opět škola, práce či jiné povinosti, ale rád bych slyšel vyjádření k mé registraci, či jenom oznámení do PMky, Také by mně zajímalo co s fórem bude, jestli bude vyhlášen hiatus, či mohu na totofórum pozvat další lidi a zkusit udělam reklamu a rozšířit jej do podvědomí ostatních.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aktivita adminov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktivita adminov   Aktivita adminov I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Aktivita adminov
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: História :: História fóra-
Prejdi na: