Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Návrhy a pripomienky

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Návrhy a pripomienky Empty
OdoslaťPredmet: Návrhy a pripomienky   Návrhy a pripomienky I_icon_minitimePi 12 august 2011, 22:53

Sem píšte vaše návrhy a pripomienky na fórum, administrátorov a užívateľov.

Pokojne sa s nami podeľte o váš názor - nezbijeme vás.


Naposledy upravil Horox dňa Ut 29 júl 2014, 11:33, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Návrhy a pripomienky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky   Návrhy a pripomienky I_icon_minitimeNe 25 december 2011, 20:55

Dobře, stanu se prvním pruditelem. Už jsem se o tom zmiňovala Raidenovi a dovolím si tvrdit, že s RPG nějakou tu zkušenost mám, zvlášť když běží na bázi fóra. Vzácní králové, i když váš nápad pochází z vašich hlav, je úplně něco jiného, když to má zahrát někdo, komu svůj záměr nemůžete vysvětlit osobně. Krátce, pokud chybějí hráči, myslím si, že podíl na tom má jedna zásadní věc, a to - Deritrea je šíleně chaotická. Špatně se tu orientuje. Jakože velice špatně.
Oceňuji, že jste si vzali takový obrovský kus, tucet ras a na všechno otevřeli sekce a podfóra, ale otázka je, jestli si sami myslíte, že to vážně všechno využijete. Co jsem se dívala, kliknu třeba pětkrát a dostanu se někam, kde mi sekce nabídne konečně buďto žádný, nebo jeden dva topicy, kam lze psát. Z pohledu hráče upřímně a bez nějaké zbytečné kritiky navrch navrhuju reorganizaci sekcí fóra.
Ráda s tím i pomůžu, jsem si vědomá, že to je obrovský kus práce a ani Deritrea nevznikala přes jednu noc. Trochu drze si dovolím podotknout, že coby nový hráč mám docela nezastřený náhled na zdejší poměry a dokázala bych rozlišit, že je pro stejně nové hráče důležité a co jsou už spíše doplňující pravidla... a právě podle této hierarchie by se pak hodilo fórum roztřídit tak, aby odtud někdo hned zděšeně neuprchl, že je tu enormní množství informací, které se nedají nastudovat a zorientovat se v nich. Dokonce i rozcestník důležitých topiců na hlavní stránce by pak mohl zmizet, přiznejme si že v současné době je naprosto nepostradatelný - ale možná úplně zbytečně.
Návrat hore Goto down
Ertai
Kráľ
Ertai


Počet príspevkov : 318
Vek : 35
Charakter : Pochybný

Návrhy a pripomienky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky   Návrhy a pripomienky I_icon_minitimePo 26 december 2011, 21:38

Nemyslím si, že konstruktivní názor a navíc nabídka pomoci by mělo někoho pasovat na "pruditele". Osobně si ale myslím, že zase tak moc chaotická Deritrea není. Nejsem si jistý, zda by reorganizace nepřinesla víc problémů než užitku
Návrat hore Goto down
Gureas
Sedliak
Gureas


Počet príspevkov : 87
Vek : 28
Charakter : Dagonith syn Hurthonův, Zorgar z Garsternu

Návrhy a pripomienky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky   Návrhy a pripomienky I_icon_minitimeUt 01 január 2013, 19:02

Zdravím. Jistě víte že Deritrea je poslední dobu velmi neaktivní, nehodilo by se tedy přilákat více hráčů? Už se mi podařilo kontaktovat bývalé adminy, kteří se ale tvářili jakože Deritrea je mrtvá a bez budoucnosti, ale já si to nemyslím. nemyslím si že tolik práce má přijít vniveč.

Myslím si že by bylo záhodno, kdyby adminstvo, resp. Horox, zveřejnil emailové adresy hráčů ,kteří zde hráli dobře a napsal jim buď osobně nebo bych se toho ujal já, jestli by se enchtěli na hru vrátit a azčít na ní znovu hrád. Třeba ti dva trpaslíci, nebo někteří lidi. Možno by šlo překecat i bývalé adminy, kdo ví.

Jistě by to přineslo mnoho práce, hlavně pro Horoxe, jakož jediného zbývajícího krále, ale pokud se k tomu někdo vyjádří kladně, myslím si že by to za pokus stálo, pokud je ěnco takového vůbec možného.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Návrhy a pripomienky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky   Návrhy a pripomienky I_icon_minitimeSt 02 január 2013, 02:41

Poslednú dobu. Very Happy Skutočne, už posledný rok ak sa nemýlim.
A myslím že fórum nie je mŕtve kým sa stále dá resuscitovať, ono len nemá hráčov a adminov. Na tento svet som ja aj ostatní vyložili mnoho hodín práce a ja sa v každom prípade neplánujem na fórum vykašľať, teda aspoň nie na dlhšiu dobu.

Keď si nájdem čas, môžem sem dať tie e-mailové adresy, ale myslím že to je celkom zbytočné, lebo v kolónke Members sú všetci aj s ich e-mailmi.
Návrat hore Goto down
Gureas
Sedliak
Gureas


Počet príspevkov : 87
Vek : 28
Charakter : Dagonith syn Hurthonův, Zorgar z Garsternu

Návrhy a pripomienky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky   Návrhy a pripomienky I_icon_minitimeSt 02 január 2013, 08:09

Opravdu? Tak to mi spadl kámen že srdce. Tohle je skutečně dobrá hra i když to zní jako podlejzání. Jen mně naštvalo jak se na to vyprdli ostatní a zbalili to dlouhodobě.
Návrat hore Goto down
Redečko
Kráľ
Redečko


Počet príspevkov : 303
Vek : 31
Charakter : Kalleb Lotharion

Návrhy a pripomienky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky   Návrhy a pripomienky I_icon_minitimeSt 09 január 2013, 17:57

Zveřejňovat emailový adresy není dobrej nápad, protože někteří si zaškrtli, aby se jejich mail nezobrazoval. A určitě by je nepotěšilo, kdyby se to tu jen tak povalovalo v nějakým tématu Smile
Návrat hore Goto down
Gureas
Sedliak
Gureas


Počet príspevkov : 87
Vek : 28
Charakter : Dagonith syn Hurthonův, Zorgar z Garsternu

Návrhy a pripomienky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky   Návrhy a pripomienky I_icon_minitimeSt 09 január 2013, 22:44

Já vím že je to lákadlo pro spam a že je tu risk že by někdo z nás mohl psamovat, ale já bych je klidně obeslal, pokud by se mi emailové adresy svěřily. Další šíření by však nepokračovalo, jen jednorázový email.
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Návrhy a pripomienky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky   Návrhy a pripomienky I_icon_minitimeUt 22 január 2013, 12:21

Zdravím, síce som absolútny nováčik, ale možno práve preto chcem vyjadriť svoj názor na to, že fórum je ešte stále trochu neprehľadné. Najviac chaotické je pre mňa ako nováčika oddelenie s informáciami. Prvé dve sekcie, "Fórum" a "Hra", sú plné informácií, lenže nikdy neviem, kde čo hľadať. Zdá sa mi to málo intuitívne, to aktuálne rozdelenie... Nešlo by to trošku zjednodušiť, resp. sprehľadniť? Idea
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Návrhy a pripomienky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Návrhy a pripomienky   Návrhy a pripomienky I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Návrhy a pripomienky
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Fórum :: Informácie, oznámenia, návrhy a pripomienky | Listina previnilcov-
Prejdi na: