Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Vánoční čas

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Gureas
Sedliak
Gureas


Počet príspevkov : 87
Vek : 28
Charakter : Dagonith syn Hurthonův, Zorgar z Garsternu

Vánoční čas Empty
OdoslaťPredmet: Vánoční čas   Vánoční čas I_icon_minitimeNe 23 december 2012, 21:43

No, vím že se nám ty svátky blíží a tak jsem si myslel že i když jsem herně velmi mladý a neostřílený hráč, bylo bu ode mně hezké vám všem co jste na téhle úžasné hře pracovali, či jen hráli a vytvářeli úžasnou atmosféru, přeji:
KRÁSNÉ A VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ A HLAVNĚ AKTIVNÍ NOVÝ ROK PLNÝ NOVÝCH HRÁČŮ :-)
Uzijte si ty krásné svátky jako já.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Vánoční čas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vánoční čas   Vánoční čas I_icon_minitimeSo 12 január 2013, 18:02

Prečo som si túto tému nevšimol skôr?

No snáď ešte nie je neskoro, nový rok predsa len ešte začína.
Sviatky si stále užívam... a dúfam že hráčov bude veľa. Začína to tak aj vyzerať. Cool
Návrat hore Goto down
Gureas
Sedliak
Gureas


Počet príspevkov : 87
Vek : 28
Charakter : Dagonith syn Hurthonův, Zorgar z Garsternu

Vánoční čas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vánoční čas   Vánoční čas I_icon_minitimePo 23 december 2013, 22:52

Tak já opět po roce přeji Šťastné a Veselé svátky. A vyjímečně napitý, teda nabitý, Nový rok Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vánoční čas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vánoční čas   Vánoční čas I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vánoční čas
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: História :: História fóra-
Prejdi na: