DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Corwin Swiftwind

Goto down 
AutorSpráva
Redečko
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 303
Vek : 26
Charakter : Kalleb Lotharion

OdoslaťPredmet: Corwin Swiftwind   Po 31 október 2011, 00:29






Jméno: Corwin Swiftwind ; Corwin, syn Thomarilův

Také známý jako: Lovec

Pohlaví: Muž

Věk: 83 let

Rasa: Elf






Bydliště: Všude možně

Místo původu: Etlas Torwen

Rodina:

Otec:

Thomaril Swiftwind je bývalým generálem Emlrodské armády. Bývávaly doby, kdy to byl jeden z nejkrutějších a nejbrutálnějších mužů, co kráčeli po tomto světě. Ve válkách, které elfové vedli, se nebál zabít i neozbrojeného člověka, jen kvůli tomu, aby ostatním ukázal, že ve válce by nemělo existovat nic jako slitování nebo lítost. Jeho lidé ho respektovali a hlavně se ho báli. Kdo odporoval byl trestán.
Jméno Swiftwind se ve světě dost proslavilo právě kvůli těmto krutostem, což rozhodně nebylo moc pozitivní.
Za činy, které v bojích svedl, získal nejvyšší vyznamenání. Jednou byl v boji velmi vážně raněn a musel odejít z armády. To bylo v dobách, kdy se elfové dělili a část odešla do Etlas Torwen a ta další do Neldranu. Thomaril vzal svojí ženu a odešel s ní do Etlas Torwen, kde se usídlili a žili poklidný život.

Thomaril však nebyl šťastný tak, jako jeho žena, které se v Etlas Torwenu líbilo. Byl to rozený válečník a tento styl života nebyl pro něj. Rozhodl se tedy, že začne dělat něco, v čem by mohl využít své dovednosti. Založil v Etlas Torwen umění lovectví. S lukem mu to moc dobře šlo odjakživa, někdo dokonce tvrdil, že se s lukem narodil. Mimo jiné začal učit mladší elfy tomuto umu. Někdy v této době se narodil Thomarilův syn Corwin, což změnilo život muže s krutou historií od základu. V očích svého dítěte viděl všechny hrůzy, které napáchal. Jako by to byla nějaká kletba a díval se do zrcadel, která mu ukazovala všechny zvěrstva, co spáchal. U elfů prostě nikdo neví. Všechno má svůj smysl a někteří se rodí s magií. Měl mu jeho syn do konce života ukazovat všechnu tu hrůzu, aby jej trestal? Nebo mu jí měl jen připomínat, aby se pokusil změnit a napravit to, pokud byla ještě možnost? Thomaril začal litovat svého života, nenáviděl jej a přísahal, že už bude konat jen správně.
Čím starší Corwin byl, tím byl jeho otec šťastnější, protože každý den dělal něco správného. Pomáhal, kde se dalo; lovil zvěř, aby nakrmil ostatní elfy z města; přispíval do městské kasy a podobně. V očích svého syna někdy neviděl nic. Což bylo hřejivé. Ke svému synovi měl tedy dost pozitivní vztah odjakživa. Až do Corwinových 30 let, kdy se stalo něco, co navždy změnilo jejich vztah.

Corwin se nechával učit umění lovu přímo od svého otce. Jednoho dne vyrazili na lov společně. Corwin se ztratil a Thomaril ho hledal. Lesy znal jako svoje boty, ale Corwin ještě ne, byl mladý a zbrklý! Navíc byly po celém lese rozmístěny různé pasti a příroda byla nelítostná. Kdykoliv se mohlo něco stát. Nakonec Thomaril Corwina našel. A našel nejen jej, ale také dost zvláštní bílou medvědici, která u sebe měla mláďata. Thomaril chtěl Cowinovi ukázat, jak by měl bojovat s medvědem, když na něj narazí. Chystal se vystřelit. Corwin ale nechtěl ublížit matce těch malých medvíďat, přemlouval otce, ať toho nechá, ale Thomaril se nenechal přemluvit. Během dalších pěti sekund se stalo něco, co Thomaril nečekal. Corwin napjal tětivu svého luku a střelil svého otce do hrudi. Pak utekl. Nejspíš zpanikařil a nevěděl, co dál dělat. To Thomaril nevěděl. Ležel tam ve sněhu, zraněný vlastním synem. Čekající na pomoc. Corwin se domů už nevrátil. Thomaril přežil, byl to přece jen zocelený voják. Svého syna začal nenávidět za to, co udělal.


Matka:

Leularron Swiftwind byla osamělá žena. Její manžel byl často pryč. Jediné, co jí drželo na nohou byla její práce. Stala se léčitelkou. Znala snad každou bylinu a rostlinu. Vážně, kdyby jste se jí zeptali na každý list z každého stromu, na který narazíte, odpověděla by. Ostatní elfové jí ale neměli rádi. Nebyla příliš společenská a jediný elf, se kterým dokázala vést delší konverzaci, byl její muž Thomaril.

Když se vyskytla možnost odejít do Etlas Torwen, neváhala. Tenkrát se zrovna vrátil její muž, zraněný. Odešli tedy spolu. Thomarilovo zranění bylo opravdu vážně, protože ho ranila otrávená čepel, jejiž jed měl zraněného zabít do dvou měsíců, ale to by ten zraněný nesměl mít za ženu Leularron. Díky její znalosti léčitelských technik se jí podařilo zachránit manžela. A tak vznikl Corwin. Protože ještě té noci, kdy se zranění zahojilo, zplodili svého jediného syna. Leularron Corwina brala jako dar od boha. Vždy si přála mít dítě. Corwin byl navíc po ní. Skoro celý obličej zdědil po své mamince. Kromě barvy očí, tu měl po otci.

Vztah matky a syna byl typický. Ona by pro něj udělala cokoliv, ale musel si to zasloužit. Svoji matku Corwin vždycky respektoval, dokonce víc než otce! Někdy byla hodně přísná a Corwin hodně drzý, ale vždycky se shodli.
Krátce po tom, co Corwin utekl, Leularron zemřela. Nejspíš nedokázala žít bez svého syna a čin, který spáchal jí velmi ranil.




Frakce: Ten, kdo zaplatí nejvíc je jeho spojenec.

Povolání: Lovec lidí ; nájemný lovec ; hitman

Popis povolání: Dám vám příklad. Osoba #A nemá ráda osobu #B, protože jí dělá bordel (dejme tomu) v nějakém druhu byznysu. Pak má Osoba #A několik možností, buď to nechá být; postará se o to; nebo si najme Corwina, který Osobu#B odstraní; zajme; unese a následně mu za to zaplatí. Jednoduché. Samozřejmě, že by to Corwin zadarmo nedělal! Za zadarmo si nic nekoupí.

Talent/Schopnosti:
• Corwin se díky svému otci naučil skvěle s lukem. Nemůžu říct, že trefí mouchu na dva kilometry se zavázanýma očima, ale střílí docela přesně, když přijde na věc.
• Docela dobře mu jdou i nějaké ty práce jako je třeba sekání dříví. Sám si dokázal postavit už několik menších příbytků, kde přespal několik dní.
• Je skvělý v přežívání v divočině a dokáže rozdělat oheň třením kamenů!
• Umí svižně lézt po stromech.
• Vaření je jeho druhé jméno.
• Dokáže ze dřeva vyrobit hodně typů nářadí a různé nástroje.
• Vyzná se v rostlinách
• Dokáže snadno vyhledat problémy
• Rychlý pohyb přes překážky
• Maskování za nejrůznějších podmínek




Vztahy k jednotlivým rasám:


Lidé : Corwinův vztah k lidské rase je svým způsobem pozitivní. Jsou na ně nejčastěji vypsány odměny a lidská povaha je tak strašně předvídatelná, že se z nich většinou snadno stanou nejlehčí terče.
Něco Corwina na lidech fascinuje, vždycky dokáží tolik mluvit a činit jen, aby se zachránili. Někteří by dokonce obětovali vlastní rodinu pro vlastní dobro. Ale ne všichni. Corwin mnohokrát narazil i na lidi, kteří byli hrdí, silní a vůdčí! Někteří byli také velmi inspirativní. Nejednou se spřátelil s nějakým člověkem, kterého potkal při svých cestách. Většinou poznal potulné umělce, bardy a zbloudilé vojáky. S většinou z nich se dalo dobře povídat a leccos se od nich dozvědět. Když už jsme u toho dozvídání, z opilých lidí se dá dostat nejvíc informací. A opít člověka není vůbec problém. Stačí jej pozvat na pár piv a je to!

Elfové : Corwin je hrdý elf. Nestěžuje si na to, že se narodil se špičatýma ušima a je na svůj národ docela hrdý. To nejspíš každý jednotlivec z různých ras. Co si budeme povídat, snad nikdo neurazí svůj původ, pak by šel sám proti sobě. Nicméně, jsou tu i jisté části historie, na které hrdý není, ale to je vlastně jen dějepis, o kterém jej učili a moc se ho to netýká, takže ho to vlastně zas až tolik netrápí.

Trpaslíci : Páni trpaslíci! Corwin jde proti proudu svého lidu. Má trpaslíky rád. Na svých cestách jich potkal stovky a spřátelil se velkou většinou. Je to zajímavý národ, který neodmítne dobré pivo a příjemnou společnost. Kdyby se chtěl Corwin dobře pobavit, rozhodně zajde do trpasličí hospody. Jednomu trpaslíkovi řekl, že by si přál takové vousy jako on! Trpaslík mu na to odpověděl, že by chtěl zase špičaté uši. Tenkrát Corwin uznal to, že trpaslíci jsou rozhodně jeho nejoblíbenější rasa v celém světě.

Ostatní rasy zatím nezná


Povaha: Někdo by řekl, že lovec lidí je spíš samotář, kterému někdo celý život ubližoval, a tak si léčí komplexy tím, že vraždí za peníze. Proč ne, ale Corwin takový není. Když najde dobrou společnost, dokáže se bavit! Na elfa je docela ukecaný.
Když se Corwin s někým domluví, aby dorazil na určené místo v tu minutu a tu hodinu, je tam. Takže si nedává na čas, což jeho klienty samozřejmě potěší. Při práci, kterou Corwin dělá je důležité být přesný.
Nad svými kroky Corwin přemýšlí a rozhoduje se jen když si je vším jistý. Co se temperamentu týče, tak je to dost nahnuté. Má dost od všeho.
Od té doby, co utekl z Etlas Torwen je ale tak trochu smutný. Je to ta část "jeho", kterou se snaží ignorovat a dělat, že neexistuje, což se mu doteď docela dařilo. Ano, Corwin není bezcitný, proto nikdy nepřijímá práce, ve kterých by měl ublížit ženě, dítěti nebo nevinnému muži.


Oblíbené: Corwin miluje trpasličí společnost, pivo a živou hudbu! Když má tohle, nepotřebuje nic jiné.

Neoblíbené: Ač to bude znít podivně, Corwin nemá rád svou práci. Bohužel, nic jiného by asi dělat nezvládl. Vždycky se před spaním uklidňuje tím, že ti, které zabijí, jsou "bad guys", kteří museli být odstraněni.
Jo a nemá rád zeleninu!



Fóbie: Mezi Corwinovy fóbie patří:
• Dorafóbie - strach ze smrti  
• Kakorafiaföbie - strach ze selhání



Historie:

Jak už bylo řečeno výše, Corwin se narodil v Etlas Torwen. Rodiče pocházeli z Emlrodského hvozdu. Budu pokračovat od bodu, kdy Corwin utekl z Etlas Torwen...

... Vystrašený a zmatený Corwin utíkal mezi bílými stromy, jeho nohy se bořily do studeného sněhu, několikrát dokonce zakopl a upadl. Neotáčel se, měl strach z toho, že za ním běží jeho otec, kterého předtím střelil šípem. O síle svého otce nepochyboval a věděl, že bude moc naštvaný. Určitě by Corwina potrestal. Bál se...

... A utíkal. Celý život. Už uplynulo několik let od toho incidentu a Corwin se nevrátil. Nevěděl o smrti své matky, která mohla být jediný důvod, proč se vrátit zpět do své domoviny. Ale i přes lásku, kterou k ní cítil, se nedokázal vrátit. Svědomí ho nepustilo, musel to zazdít a stát se někým jiným. Nemohl být synem Thomarila, slavného vojáka a lovce. Musel se stát Corwinem - Lovcem. Najít si vlastní identitu. Ne pro okolí, ale pro sebe. Potřeboval mít pocit, že je někým jiným. Využil pro to své lovecké schopnosti. Stal se nájemným lovce. Nejdříve jen zvířat, ale potom i lidí. Tohle by ten starý Corwin nikdy nedokázal. Zabít někoho. Ten nový ale ano. První Corwinovou obětí byl voják, který týral svou ženu. Její sestra to nedokázala dál snášet a tak vyhledala pomoc. Corwina. Nabídla mu nějaké peníze za to, že dá tomu vojákovi lekci.
A Corwin mu dal takovou lekci, že už jeho žena nikdy nemusela trpět... Zprvu to bylo těžké, protože zabít někoho není jen tak něco. Těžko se spalo a snilo. Corwin se přes to ale dokázal dostat. Uklidňoval se tím, že dělá dobrou věc a pomáhá. Ano, je to dost pokrytecké, ale nějak s tím žít musel, tak proč se před vlastním svědomím nevymluvit na něco takového?
Od té doby dokázal Corwin zabít dalších 15 lidí. Což není zase tak vysoké číslo na to, že to dělá už tak dlouho. Pak se má divit, že je skoro na mizině.
Cestoval z města do města a potkával různé existence. Nejvíce mu sedli trpaslíci. S těmi si opravdu rozuměl a vypil nejedno pivo! Jednomu dokonce slíbil, že jim pomůže ve válce s lidmi, ale to byli oba strašně opilí a stejně si to po svém následném probuzení, ve slepičím kurníku, nepamatoval.

Když bylo Corwinovi asi 70 let, narazil na větší vesnici ve středu Isenie - Athakra. Tamní lidé ho přivítali dost vlídně, měli rádi cizince a elfa neviděli roky! Za rozumný peníz si tam nechal ušít krásný tmavě zelený plášť s kapucí, který od té doby mockrát nesundal. Zní to zvláštně, ale je ušitý z opravdu pevné látky, která se jen tak neroztrhá, hřeje a je velmi lehká. Skoro jako by to byla elfská práce! Právě tento plášť je takové specifické znamení, podle kterého někteří lidé poznají Corwina. A říkají mu - Lovec.




_______________________________________________
Kallebův inventář:
 



Naposledy upravil Redečko dňa So 10 november 2012, 01:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Horox
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 1264
Vek : 25

OdoslaťPredmet: Re: Corwin Swiftwind   Po 31 október 2011, 12:43

To povolanie... gotta' love this sh*t. ❤
Konečne niekto na populárnych ľudí... ale nie. Cool

A máš prekrásny obrázok. :cheers:

_______________________________________________
''Ich tvrdohlavosť a nenapraviteľnosť tvárou v tvár skaze je obdivuhodná, ale v konečnom dôsledku hlúpa.''
- generál Delwan Gammter na adresu valeánov bojujúcich o zachovanie ich výsadného spoločenského postavenia aj napriek tomu, že časy dračie skončili a započali časy temné
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Redečko
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 303
Vek : 26
Charakter : Kalleb Lotharion

OdoslaťPredmet: Re: Corwin Swiftwind   St 16 január 2013, 15:06

Corwin obnoven jako GM postava. Budu ho využívat v rámci příběhu jednoho hráče. Smile

_______________________________________________
Kallebův inventář:
 

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Gralen
Nikto
avatar

Počet príspevkov : 27

OdoslaťPredmet: Re: Corwin Swiftwind   St 16 január 2013, 21:55

No predpokladam, že v príbehu mojej postavy ak sa nemýlim. Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sponsored content




OdoslaťPredmet: Re: Corwin Swiftwind   

Návrat hore Goto down
 
Corwin Swiftwind
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Neaktívne postavy-
Prejdi na: