DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Laerit

Goto down 
AutorSpráva
Hysterio
Hrdina
avatar

Počet príspevkov : 916

OdoslaťPredmet: Laerit   Ne 30 október 2011, 22:44

Laerit

Trieda:
Psovitá šelma /zem-vzduch

Stupeň nebezpečnosti:
7/10 -keď je sám, hovorí sa že existujú aj kolóny týchto živočíchov, vtedy 9/10

Vzhľad:


Popis:
Laerit je doslova nočnou morou pre farmárov a dedinčanov, sám o sebe je dosť nebezpečný, jeden dokáže predstaviť väčšie nebezpečie než väčšia svorka vlkov. Aj tak však zväčša neútočí na ľudí, živý sa prevažne mäsom ktoré si zaobstaráva lovom, najradšej však loví niečo čo je ľahkou korisťou, ako napríklad ovce, kravy či kone. Práve pre to je to taký postrach farmárov. Nie je však až také neobviklé že zaútočil aj na ľudí, vlastne sa hovorí že raz jeden prešiel dedinou a nezanechal za sebou jedinú živú bytosť. Je nebezpečný hlavne preto, že má extrémne malý prach bolesti, tjest aj keď ho prebodnete kopijou a jemu to ublíži tak necíti takmer žiadnu bolesť, za to ho to ešte väčšmi rozbesní. Veľkosť je asi ako taký stredný medveď, kožené krídla sú dosť pevné na to aby odolali lukom, kušiam však blany podľahnú. Koža sama o sebe je pokrytá hustou srsťou, to tiež pre to že sa vyskytuje prevažne v chladných oblastiach.. ostré tesáky v ktorých je toľko baktérii že jedno kúsnutie môže znamenať otravu krvi a pri neliečení až smrť obete. Má veľmi veľkú silu v krídlach ktorá mu dovoľuje lietať aj na väčšie vzdialenosti a vo väčších výškach.

Množia sa ako každé iné cicavce, áno sú cicavce. Samice sú o niečo väčšie než samci a majú hustejšiu srsť. Samci sú zase agresívnejší a zbrklejší. Mláďatá sú však samostatné až po dvoch mesiacoch, po prvom mesiaci sa naučia lietať.. zväčša. Samice majú mladé raz až dva krát do dvoch rokov pri čom má jedna samica tak 2-3 mláďatá.. z toho zväčša jedno zomrie ako následok zranení ktoré mu ich silnejší súrodenci spôsobia.

Schválené Horoxom.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi Online
 
Laerit
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Svet Deritrea [DATABÁZA] :: Príroda :: Fauna-
Prejdi na: