DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Piráti býčí hlavy

Goto down 
AutorSpráva
Ertai
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 318
Vek : 30
Charakter : Pochybný

OdoslaťPredmet: Piráti býčí hlavy   Št 27 október 2011, 16:24

"Ano pane, prohledali jsme přístav i město a okolí asi 4 mil okolo, velice důkladně. Ano, prohledali jsme každý dům, každý sklep dokonce i každý proutěný koš a nenašeli jsme jediného přeživšího. Všechna těla byla ohnavně zohavena a v celém městě ani přístavu nezůstalo nic, co by mělo větší hodnotu. A abych zodpověděl vaši poslední otáku tak ano, našli jsme i posádku pevnosti, všech 150 mužů, většina z nich zemřela beze zbraní, bez boje... bylo to, jako kdyby se celým městěm prohnala nějaká choroba..."
- z výpovědi kapitána obchodní lodi Pýcha Erasie

Že se na lodi ztratí beze stopy loď není nic neobvyklého. Špatné počasí, chyba v navigaci, chyba konstrukce, to všechno může být příčinou, proč loď vypluje z přístavu aby se už nikdy nevrátila... Když se ale ztratí zcela nová válečná loď se 750 vojáky na palubě, na které navíc cestuje nesmírně mocný čaroděj, to už tak obvyklé není... Ačkoliv, ztratila není nejlepší termín, neboť se našla. Vlny jí vyvrhly na břeh asi 2 měsícé poté, co opustila přístav. Z jejich tří stěžňů nezůstal jediný, mnoha otvory do lodi proudila voda, udržela se na vodě jen zázrakem. Když na palubu lodě vstoupili hledači pokladů nalezli 13 přeživších. 13! Ze 750 vojáků, 150 námořníků, 7mi důstojníků a 1 čaroděje přežilo 7 vojáků, 4 námořníci a 2 důstojníci. Jejich příběh osvětlil mnohé. Asi 2 týdny po vyplutí loď zakotvila u malého ostrova, kde chtěla posádka nabrat vodu a doplnit zásoby. Asi 100 mužů odešlo do vnitrozemí, ale nikdo z nich se nevrátil. 350 vojáků je šlo hledat ale ani oni se nevrátili. Zbytek posádky chtěl v panice odrazit do břehu, když uviděli, jak se vrací početná skupina zpět. Když však byli téměř u lodi tak se ukázalo, že to nejsou vracející se námořníci, ale piráti v oděvech námořníků a vojáků... Strhla se bitva přímo na lodi. Nakonec ale disciplinovaní vojáci, stále v přesile nakonec zvítězili. Když s lodí odrazili od břehu objevila se na scéně loď pirátů, která se zřejmě ukrývala někde v zátoce. Byla mnohem rychlejší a hbitější než vojenská loď. Finální bitvu muž proti muži přežilo právě jen těch 13... Osud čaroděje zůstal zahalen tajemstvím, je však možné, že se zbaběle teleportoval pryč při prvních známkách potíží. Když však mohli obyčejní piráti prakticky zničit moderní válečnou loď s téměř tisícem lidí na palubě, tak kde jsou pak jejich hranice?
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Piráti býčí hlavy
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Svet Deritrea [DATABÁZA] :: Spoločnosť :: Demografia-
Prejdi na: