Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Tolkien | Tvorba

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Redečko
Kráľ
Redečko


Počet príspevkov : 303
Vek : 31
Charakter : Kalleb Lotharion

Tolkien | Tvorba Empty
OdoslaťPredmet: Tolkien | Tvorba   Tolkien | Tvorba I_icon_minitimeNe 23 október 2011, 22:03

Tak! Panem Tolkienem jsme se inspirovali asi nejvíc. Jistě víme, kdo to je. Kdo neviděl nebo nečetl Pána Prstenů Smile. Zrovna nedávno jsem přečetl Hobita a Společenstvo! Very Happy Skvělý počtení.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Tolkien | Tvorba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tolkien | Tvorba   Tolkien | Tvorba I_icon_minitimeSo 29 október 2011, 01:55

The Hobbit: An Unexpected Journey
Z takej skvelej knihy musí byť aj skvelý film. Tak hrozne sa teším... Cool
Návrat hore Goto down
Rei
Šľachtic
Rei


Počet príspevkov : 19
Vek : 30
Charakter : pokrivený

Tolkien | Tvorba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tolkien | Tvorba   Tolkien | Tvorba I_icon_minitimePo 31 október 2011, 00:42

Spoiler:
Stretávka hobbitov po 10 rokoch:)
Návrat hore Goto down
Redečko
Kráľ
Redečko


Počet príspevkov : 303
Vek : 31
Charakter : Kalleb Lotharion

Tolkien | Tvorba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tolkien | Tvorba   Tolkien | Tvorba I_icon_minitimePo 31 október 2011, 00:43

Trochu nám vyrostli Very Happy ... Čtu Two Towers BTW! Very Happy
Návrat hore Goto down
Raiden
Sedliak
Raiden


Počet príspevkov : 143

Tolkien | Tvorba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tolkien | Tvorba   Tolkien | Tvorba I_icon_minitimeNe 04 december 2011, 01:26

Takže... já mám přečtenou snad většinu tvorby od Tolkiena co se týká Středozemě. Nejvíce se mi z knih líbil Sillmarillion, následně i Húrinovi děti, Hobit a celá trilogie Pán Prstenu. Nedokončené příběhy jsem nějak nestihl dočíst, jelikož jsem je musel vrátit do knihovny.

Jednou až bude dostatek korunek, tak si hodlám celou edici týkající se Středozěme někde zakoupit a uchovat pro mladší generace Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tolkien | Tvorba Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tolkien | Tvorba   Tolkien | Tvorba I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Tolkien | Tvorba
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: Hospoda-
Prejdi na: