DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Lidé: Císařství Narukata

Goto down 
AutorSpráva
Raiden
Sedliak
avatar

Počet príspevkov : 143

OdoslaťPredmet: Lidé: Císařství Narukata   Ne 23 október 2011, 21:50

Císařství NarukataHlavní sídlo
Hlavní sídlo Císařství Narukata na ostrově Karataka se jmenuje Katayama.
Jedná se o obrovskou metropoli, jelikož je to město, které se rozkládá po polovičce osrova. Skládá se z několikati vrstev hradeb, mezi kterými jsou obytné domy, velkolepé chrámy a 4 hrady uspořádané do čtverce, tak aby pokrývali celé město. Město je stavěno ve stylu podobným asijským zemím v našem světě. Je všelijak zdobeno a prošpikováno různými mechanizmy k jeho obraně. Jak bylo odjakživa psáno: "Není těžké se dostat do města, ale z něho ven!" Dal bych si v tomto městě pozor i na jednu podivně položenou kachličku v chodníku, když by jste proklouzli do města bez povolení.

Způsob vlády
Monarchie
- Správně, v tomto městě a celé říši vládne jeden Císař. Jeho moc je prakticky neomezená a to by mohl být někdy problém. Současnému císaři je již 110 let, ale stále drží celou zem pohromadě a díky tomu si na souostroví udržuje vysokou morálku. Jeho vláda zatím přináší slibné ovoce a říše se slušně rozmáhá.

Znaky obyvatel
Menší, hubení, šikmoocí obyvatelé s bílou až mírně nažloutlou pokožkou vždy obývali toto místo. Většinou jsou černovlasí a délka vlasů je individuální. S rozdílem od ostatních lidských ras nemají barvu očí stejnou. Většinou mají jedno černé až hnědé a druhé modré nebo zelené.

Zvláštní znaky kultury
- Tato kultura je velice podobná naším asijským státům. Staví monumentální chrámy, hrady, ozdobné domy a hlavně mají velký pokrok co se týká technologií. Díky mlhám co se sdržují na těchto ostrovech je od počátku tento národ velkou neznámou. Moc lidí a ani ostatní národy o nich dlouho nevěděli a tak mohli rozrůst v monumentální společnost.
- Většina mužů v tomto státě nosí meče z překládané oceli na rozkaz císaře, aby byli schopni kdykoliv bránit svůj domov. Jelikož v celé říši platí přísná pravidla, které se musí dodržovat, mají i přísný "policejní" systém. Na druhé polovině ostrova jsou obrovské farmy, které dovolují zásobovat celý ostrov jídlem. Je tam i několik lesů, ale ty jsou za dlouhé léta skoro vykácené a podobně jsou na tom i veškeré doly. Popravdě řečeno, tento ostrov přichází o svoje zdroje a proto se připravuje na expanzy do jiných říší.
- Náboženství je v této říši základ. Všichni obyvatelé musí vzdávat úctu bohu Haratakovi, který údajně podporuje celou zemi již od nepaměti. Lidé se zdu modlí každý den ráno i večer při východu a západu slunce.
Nadále se ví, že tato rasa má průměrnou délku života až 150 let, což je v poměru s ostatními rasami a národy obrovský rozdíl.
- Další důležitý údaj je, že se nedávno od této rasy odpojila část flotily a armády a přestěhovali se na jiný ostrov a stali se z nich krutí nepřátelé celé Deritrei. Díky výzkumům této rasy mají obrovský technologický náskok.

Císař
- Nynější císař se jmenuje Yu-sun.
- Je mu již 110 let, ale stále je velice svěží.
- Narozdíl od předchozích císařů, vede zemi spravedlivě a již spousty let povznáší její technologii o další úrovně výš.
- Povolil ženám vstup do armády
- Císařem se může stát člen národa starší 60ti let a musí být nějaký příbuzný předchozího císaře.
- Rodinná linie tohoto národa je velmi silná a stabilní.

Armáda
- Čítá asi 1/3 populace. Skládá se z námořnictva a z pěchoty. Jejich bojovníci u sebe nosí mírně prohnuté meče u pasu a zároveň jeden dlouhý meč na zádech z překládané oceli. Mají i několik jednotek lučišníků, ale nemají žádnou jízdu.
- Základním výcvikem musí projít každů muž v rozmezí 15-26 let. Výcvik trvá tedy 11 let a to je pouze základní. K profesionálnímu vojákovi si každý musí připočítat dalších 15 let studia a tréninků. Armáda slouží přímo císaři a využívá výzkumy národa. V poslední době začíná testovat první zbraně u kterých je základ střelný prach. Hlavně jejich kanóny Fugaku, které jsou umístěné na každé lodi.
- Armáda se sdržuje po celém městě a kontroluje dodržování zákonů. Dělí se na několik skupin, které působí v určitý úsek dne.
- Většina vojáků nosí brnění podobné brněním samurajům v našem světě.

Stručná historie
Císařství Narukata vznikalo naprosto samostatně. Proto již od začátku mělo jiné priority než zbytek světa. Díky své přirozené ostrovní ochraně v podobě mlhy, se na jejich ostro v dějinách dostálo jen málo lidí. Již od začátku byla vložena moc nad celou populací do rukou jedné osoby. Od té doby se udržuje jedna Císařská linie a ta je již opravdu dlouhá. Díky osamocení a žádným válkám v říši vzniklo spousty vědeckých vývojů a díky tomu je prakticky celý ostrov plný pastí, které dokáží ochránit ostrov bez ztráty jakéhokoliv občana.
Největší zvrat v císařství přišel před 200 lety. Od hlavní mocnosti se odpojila část flotily a armády a odepluli na ostrov Moregil, kde se spojili s tamním obyvatelstvm pirátů se kterou se smísili. Díky tomu vytvořili velmi silnou flotilu pirátských lodí, díky výzkumu kanónu Fugaku, který ještě více zdokonalili. Co bude dál... to je na vás.

Hlavní přednosti království
- Velmi vysoký technologický stupeň
- Dostatek farem
- Dokonalé zabezpečení a řád říše.
- Silná, ale menší armáda.
- Dobrá flotila
- Dokonalá zbraň - Kanon Fugaku

Hlavní negativa království
- Nedostatek dřeva a surovin k těžení.
- Nemožnost rozšiřovat město, jelikož už takto je po půlce ostrova a zbytek je pokryt farmama.
- Slepá víra v boha Haratakovi.
- Neznalost ostatních kontinentů a ostovů.

Řemesla
Jejich řemesla a výzkum jsou na maximální úrovni. Ovládají již dokonce i střelný prach a mají nejdokonalejší pasti na světě. Jejich zabezpečení je maximální. Mají velkou skupinu vědců, techniků, kteří ženou výzkum rychle kupředu.

Zajímavosti
Kanon Fugaku: Nejsilnější zbraň tohoto národa. Jedná se o druh kanónu, využívající střelný prach (co jiného, že). Děla jsou instalovány napevno na lodích a na některých místech ve městě. Jejich obsluha není snadná a proto jsou nasazovány pouze v případě největšího nebezpečí.

Skupina Harana: Skupina, která se odtrhl od císařství a odepluli na Moregil. Zdokonalili Kanon Fugaku, který je nyní mnohem přesnější a rychlejší. Což znamená nebezpečí pro celý svět. Navíc je tato skupina elitně vycvičená a fanaticky oddaná bohu Haratakovi.

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Lidé: Císařství Narukata
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Svet Deritrea [DATABÁZA] :: Spoločnosť :: Politológia-
Prejdi na: