DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Gasha "Vrabča"

Goto down 
AutorSpráva
Hysterio
Hrdina
avatar

Počet príspevkov : 903

OdoslaťPredmet: Gasha "Vrabča"   Pi 20 júl 2018, 14:58
Meno: Cyopesia
Jej rodné meno, ktoré však dnes počuje už len málokedy. Zväčša ju prezývajú pod nejakou prezývkou.


Príslušnosť: Temnokožec
Jedná sa o prezývku rasy, do ktorej Cyopesia patrí. Temnokožci sú v dnešnom svete v podstate zotročená rasa, ktorá je na pokraji vyhubenia. Cyopesia práve tým, že je mladou ženou z tejto rasy, má ako otrok hodnotu celého majetku. Sú veľmi vzácny. Dostatočne na to, aby sa ani "neznačkovali". Temnokožci sú známy svojou dlhovekosťou. Dožívajú sa aj niekoľko storočí, pri čom výzorovo len veľmi pomaly starnú. Ich dlhovekosť však ide ruka k ruke s tým, že je v tejto rase veľmi rozšírená neplodnosť žien aj mužov. Aj jedno dieťa je považované skôr za zázrak. Je to jeden z dôvodov, kvôli čomu sú už dnes tak ohrozený aj cez to, že v minulosti predstavovali veľmi silný a obávaný národ - zatiaľ čo normálny ľudia dokázali bez problémov doplniť svojich mŕtvych novými prírastkami, temnokožci nie.


Povolanie: Bojová kňažka
Bojové kňažky je označenie pre ženy, ktoré boli vychovávané v rôznych dosť populárnych a rozšírených chrámoch. V týchto chrámoch sa odmala učili boju s kopijou, liečiteľstva a duchovenstva. Vo vojne zastávajú zväčša pozície poľných doktoriek, ktoré sú zamerané hlavne na odťahovanie ranených a ich následné liečenie a ošetrovanie. Taktiež je ich úlohou udržovať morálku či taká sekundárna starostlivosť o bojovníkov. Ako podávanie prídelov, rozprávanie sa s nimi, trebárs hranie na rôzne hudobné nástroje a staranie sa o ich fyzické a psychické zdravie. 
Roleplay


SilaObratnosťZdatnosťInteligenciaSila vôleCharisma
242.53.545
------
- -----
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Gasha "Vrabča"
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Aktívne postavy :: Postavy na schválenie-
Prejdi na: