DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Nahaliel,

Goto down 
AutorSpráva
Hysterio
Hrdina
avatar

Počet príspevkov : 904

OdoslaťPredmet: Nahaliel,   So 17 marec 2018, 19:38
Po páde Engenirthu sa Nuvanská monarchia rozpadla. Rozpadla sa pod nátlakom silného a stále silnejúceho nepriateľa - dumanskej hordy, ktorá sa spojila s Lutegami a spolu začali krájať územie Nuvanu. Kvôli páde Engenirthu Nuvan stratil ochranu mágov, na ktorých zanevrel. Kráľovská vládnuca vetva si spočiatku krízu nepripúšťala a šľachta, či už vysoká či nižšia, sa lenivo usadila v ich hradiskách s neochotou podporiť svojich susedov a často krát aj svoju vlastnú rodinu. Každý chcel tento konflikt len prečkať, každý dúfal, že ich nezasiahne. No Dumanská horda pokračovala ďalej a spolu s Lutegami kráľovstvo takmer vyplienili. Bol to čas, kedy už ani kráľovská rodina a ani šlachta, nebola schopná zorganizovať dostatočne silný odpor. Čas.. kedy ich mohli zachrániť len hrdinovia, a títo prišli.


A hrdina sa zjavil
Nahaliel, aj keď skôr pod pseudonymom "Jednooký rytier". Práve tento jej pseudonym je osobnosť, ktorá sa v očiach Nuvanského ľudu ako "hrdina" objavuje. Nikto nevie odkiaľ presne prišiel, nikto ani nevie akým spôsobom sa zjaví kam znova po rôznych udalostiach mizne. No je tu, bez toho aby za svoje činy chcel odmenu, aj keď by si ju určite zaslúžil. Aj keď jeho príbeh zatiaľ stále iba naberá na sile, našlo sa už zopár ľudí, ktorých inšpiroval. Ako aj zopár šľachticov, ktorý ho začali aktívne vyhľadávať.


Jednooký Barón je prapodivná osoba. Postava, ktorej tvár zatiaľ žiadny smrteľných nevidel. Prapodivný tichý bojovník v brnení a dotrhaným oblečením. Mohol by pripomínať aj vznešenú osobu, no tie si len málokedy ušpinia brnenie. Barón neustále chodieva v nenaleštenom brnení s jedným väčším a niekoľko menšími otvormi v zaujímavom vzoru. Práve táto helma mu priniesla toto meno. Súčasťou helmy je taktiež ryšavá hryva.


Barón sa objavil pri niekoľkých príležitostiach, masakrujúc nepriateľov svojou kopijou, alebo bastardom. Drviac lebky kovovými vojenskými botami a predierajúc sa cez davy Lutegov a Dumanov popravujúc ich na mieste. Niektorý o ňom začali tvrdiť, že je stelesnením hnevu Nuvanských mužov, ktorý stratili svoje domovy, rodiny, deti.. ženy.. že žiaľ z tejto straty miery voči nepriateľom Nuvanu, iný, že to je duch Nuvanského lorda, ktorý nenašiel pokoja keď videl, čo ostalo z jeho zeme po nájazde týchto národov... viac racionálnejší uvažujú skôr nad myšlienkou, že je to len obyčajný, no veľmi schopný žoldnier, snažiac si týmto správaním zaistiť moc a slávu.kód:
[center][font=Georgia]<img src="https://i.imgur.com/AShxsxt.png[/font]" align="left" width="350">[/center]
[center]Jednooký Barón ale nie je muž, je ním už spomínaná Nahaliel, alebo tiež v minulosti známa skôr pod menom Lillien Valentia. Nahaliel túto ...[/center]


Clona (Energia z clony, walking - pár sekúnd - reálne to vyzerá takmer ako "blink")
Martial arts / sword / spear magic
Alternation magic (enchanced deff, strength, speed, agility... magic barriers etc.)
Fire Magic 


Magické schopnosti:

Ohnivá mágia
Jednou z najzákladnejších schopností ktoré je Nahaliel schopná využiť je práve ohnivá mágia. Nahaliel je schopná z ohňa vytvárať dokonca aj rôzne formy, napríklad rôzne tvary projektilov vo forme gúľ, šípov či podobne. Je dostatočne schopná na to, aby naraz ovládala pomerne slušnú masu ohňa, či z rúk na nepriateľa vyslala ohňomet. Jej najmocnejším využitím ohnivej maggyje je v podstate nechať vzplanúť jej súpera po fyzickom dotyku, počas ktorého svoju ohnivú maggyju prevedie do jeho tela a tam ju nechá "vzplanúť", čím vytvorí ľudskú fakľu. Jej najničivejšie kúzlo čo sa týka priestoru, je pravdepodobne ohnivá búrka. Aj keď nie natoľko silná, ako pri mágoch, ktorý sa na ohnivú mágiu zameriavajú. Nie je to totiž jej primárne zameranie.

Alternácia
Spôsob akým alternovať maggyju je viacero. Hlavným využitím Nahaliel je práve sebaposilňovanie. Nahaliel je schopná svoje vlastné telo, svaly, šlachy.. kosti a podobne, posilniť maggyjou a tým dosť drasticky zvýšiť svoje fyzické schopnosti. Je to jej hlavný spôsob boja, ktorý vlastne využívajú prevažne maggyjský .. trebárs rytieri. Alternácia je ale niečo, v čom naozaj vyniká. Aj mimo tejto schopností je trebárs schopná "zabaliť" sa do maggyjského plášta a následne tomuto plášťu dať nejaký tvar. Trebárs dosť často využíva brnenie a vzhľad už spomenutého "jenookého baróna". Celé jej brnenie aj so zvyškom oblečenia ktoré Jednooký barón na sebe nosieva, je len jej výtvor pomocou alternácie. Poskytuje jej to decentnú obranu.

Bojová mágia 
Jedná sa o spôsob využívania maggyje, znova už pomocou jej tela a trebárs aj zbraní. Nahaliel je veľmi dobrou bojovníčkou na blízko. Jej schopnosti v bojových umeniach sú prvotriedne, či už sa jedná o boj s rukami, alebo so zbraňami, prevažne s kopijou a mećom, alebo v kombinácií s týmito troma. Nahaliel je tiež schopná maggyju cez svoje telo vypúšťať do priestoru, alebo zbraní a tým formovať nepríjemné magické útoky tvorené z čistej ostrej energie. 

Clona
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Nahaliel,
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Aktívne postavy :: Postavy na schválenie-
Prejdi na: