DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Taya Wei

Goto down 
AutorSpráva
Hysterio
Hrdina
avatar

Počet príspevkov : 917

OdoslaťPredmet: Taya Wei   So 03 február 2018, 17:20


Taya Wei


Taya Wei, dcéra hlavného cisára a vodcu dynastie Wei je v poradí piatym dieťaťom svojho otca a druhým svojej matky. Aj keď má pre to mnoho súrodencov, iba s jedným má veľmi dobrý vzťah a to je práve jej vlastný starší brat. Aj cez to že má mnoho súrodencov, sa jej dostalo pomerne dobrého vzdelania a tréningu, keďže aj keď jedenásta, stále zastupovala priamu líniu dynastie Wei a musela tým pádom aj splňovať istý štandard. Keďže však Taya bola veľmi inteligentné a ambiciózne dievča, jej potenciál čoskoro prerástol kde koho, aj keď sa do sporu s ostatnými radšej snažila nepúšťať. Pár krát sa stalo, že pokorila staršieho súrodenca a namiesto pochvaly dostala bitku a hrozne vynadané. Dalo by sa povedať, že ju podobné udalosti naučili jej miestu.Momentálne má sedemnásť rokov a vyrástla z nej prekrásna mladá žena. Byť narodená skôr, určite by ju jej otec obľuboval ale takto ? Takto sa pre neho stala nepodstatným, aj keď pekným no stále nepodstatným kusom nábytku. Má približne 156 centimetrov, čo je v Narukate pre dievčatá jej veku priemerná výška. Havranie rovné vlasy a užšiu tvár bez jedinej vrásky. Je štíhlej postavy a má veľmi bledú pokožku. Väčšinu tela má pri tom potetovanú, čo je v podstate takým kultúrnym javom. Jej tetovania majú klasické Narukatské motívy rôznych exotických zvierat. Nájde sa u nej napríklad had, kapor, istý druh vtáka či trebárs aj slnko. Všetko však vytvára veľmi pekný, aj keď na prvý pohľad trocha chaotický motív. V jej šatníku zväčša človek nájde snehovobiele oblečenie, ktoré jej kontrasuje s havraními očami a vlasmi, no zároveň takmer splýva s jej pokožkou. Narozdiel od mnoho jej súrodencov nie je vôbec výstredná. Možno to bude práve tým, že na ňu luxus zanechal presne opačný vplyv. Jednoducho si neváži peniaze tak, ako jej súrodenci. Respektívne im nedáva takú váhu. Dokonca aj trebárs jej zbrane nie sú žiadne skvosty. Samozrejme sú veľmi kvalitné no nevyzerajú kráľovsky a ani šlachticky. Skôr ako zbrane každého normálneho vojaka. Taya si aj na expedíciu na nové kontinenty vybrala pomerne jednoduché biele kimono s dlhými rukávmi, oviazané v oblasti pása hedvábnou látkou. V prípade potreby si na toto oblečenie vie pomerne rýchlo navliecť brnenie. Samozrejme v tomto nechodieva do bojiska.


Bojové Schopnosti / Artefakty

Kopijník / Šermiar / Lukostrelec - Taya patrí k značne schopným bojovníkom. Aj keď sa určite nájdu aj schopnejší, nemá sa za čo hanbiť. K jej najväčším prednostiam patrí rozhodne kopija a čepeľová kopija, plus meč. Síce dokáže ovládať obe zbrane naraz, no je to značne vyčerpávajúce a niekedy viac než nepraktické. Spolu so šermom a kopijníctvom ovláda aj bojové umenie využívajúce jej vlastné telo.  Taktiež je pomerne dobrý lukostrelec, aj keď sa najlepším naozaj nevyrovná. Mala mnoho zameraní a pre to žiadne nedokázala cez jej mladý vek dotiahnuť do dokonalosti, no zlepšuje sa každý deň.


Bariérový prsteň - jedná sa o prsteň, ktorý Taye dáva určitú schopnosť maggyjskej neviditeľnej bariéry. Táto bariéra slúži ako obrana čisto voči maggyjským útokom, ilúziám či útokom na myseľ.

Proti-bariérový prsteň - prsteň, ktorý jej dáva možnosť preniknúť cez maggyjské bariéry. Neznamená to že cez všetky, no je pomerne silný. Keď ho nosí, na ruke, dokáže zbrańou, ktorú danou rukou drží cez tieto bariéry preniknúť keďže tento efekt sa prenáša na veci, ktoré sú v kontakte s jej telom.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Taya Wei
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Aktívne postavy :: Postavy na schválenie-
Prejdi na: