DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Maska

Goto down 
AutorSpráva
Hysterio
Hrdina
avatar

Počet príspevkov : 916

OdoslaťPredmet: Maska   So 05 december 2015, 13:30"Je to len výmysel, neverím na nich."
"Niektorí hovoria že je to len jeden človek, fantóm, ktorý využíva viac tvárí."
"Rozprávka pre deti!"
"Brat môjho dobrého priateľa mal kamaráta, ktorý sa s jedným stretol. Záhadná to bytosť. Jeden pochybuje o tom, že sa jedná o ľudí!"
"Hovorí sa že, že v ich blízkosti plamene naberajú modrú farbu. Bosoráctvo hovorím vám!" 

-úryvky výpovedi rôznych obyvateľov Deritrei pri pokuse o získania informácií o Masky-

Spoločenstvo Masquerade

Maska sa dá považovať za zoskupenie, ktoré je obyvateľstvom brané skôr ako "povesť" len s tým rozdielom, že sa o nich vie úplne všade. Zvláštnosťou je práve fakt, že o nich všade hovoria niečo iné. Existujú vôbec? To úprimne nikto nevie. Nikto sa nikdy s Maskou nestretol a rôzny lovci odmien, ktorý sa o to pokúšali, skončili zle. Dostatočne zle na to, aby mali do konca svojho života zaviazane ústa, nech už videli hocičo. Ľudia hovoria, že sú to vrahovia, niektorý ich prezývajú démonmi, iný mágmi ktorý zbehli z Engenirthu a v zákutí ovládajú svet. Niektorý ich zas považujú za skupinu pekárov ktorý nemajú čo robiť a tak roznášajú fámy o svojich fiktívnych činoch. Kde je však pravda? Výpovede sú až príliš rozdielne na to, aby sa vôbec vedelo, čo majú členovia tohto spoločenstva za úmysel a či vôbec nejaký existujú.

Skupina "Maska", však existuje. Je ale veľmi ťažké ich nájsť. Dokonca sa aj vie, že pôsobia prevažne v ľudských, trpasličích a elfských kráľovstvách. Taktiež existuje isté tušenie, že sú "Maska" za každým väčším dianím vo svete. Že je to niečo ako skupina "vyvolených", ktorý žijú v naprostej anonymite a zasahujú do diania sveta za pomoci svojich bábok, informačnej siete a ľudí, ktorých si nepriamo najímajú či zamestnávajú ako prostredníkov. Informácie o Maske sú vysoko cenené a každý bohatší šľachtic by vám za ne bol ochotný dať majetok. Nevedno ako sa k nim pridať, ako ich kontaktovať, koľko majú členov a kto je ich vodcom. Vie sa len, že sa nejaká skupina vrahov často podpisuje ich menom, aj keď sa pochybuje že majú niečo so skutočnou "Maskou" niečo spoločné.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Maska
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Svet Deritrea [DATABÁZA] :: Spoločnosť :: Demografia-
Prejdi na: