DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Eshen Wadham

Goto down 
AutorSpráva
Anonymní
AnonymnýOdoslaťPredmet: Eshen Wadham   Pi 01 august 2014, 00:40

Eshen Wadham


Jméno: Eshen

Příjmení: Wadham

Pohlaví: Muž

Věk: 27 let

Rasa: Člověk

Místo původu: Království Fenalyn

Trvalé bydliště: Vzhledem ke své práci nemá

Rodina:

Otec – Astyron Wadham
Matka – Lyllian
Sourozenci – Raymund, Mya

Astyron, kterému v této době můžeme počítat už skoro 60 let, se narodil v přímořské vesnici zvané Saddir, které se nachází v Království Fenalynském. Astyron pokračoval v rodiné tradici, a stejně jako jeho otec a jeho otec a celá linie všech, co si jen kdo z rodiny pamatoval, i Astyron se stal námořníkem. Jako chlapec a nejstarší syn svého otce, odjel do nejbližšího města, učit se obchodu, námořnictví a všemu, co na moři můžete potřebovat.
Astyron je odvážným, chrabrým člověkem. Máloco ho vyděsí, ať už se to týkalo moře, souše, nebo domácích prací. Sice se docela snadno dokázal rozrušit a naštvat, jeho zloba ovšem nikdy netrvá moc dlouho. Miluje moře, jeho rodina je pro něj na prvním místě, a nebojí se ničeho. To je jeho charakteristika v pár slovech.
Nikdy nebyl dosti schopným na to, aby se stal kapitánem na vlastní lodi, přesto se stal jedním z důstojníků, pracujícím pod kapitánem, jehož jméno už bylo zapomenuto. Každopádně, Astyron dělal svojí práci vždy dobře, a dostával dostatečně zaplaceno.
Na jedné z jejich četných cest do Nuvanu, potkal Astyron budoucí lásku svého života – Lyllian. Byla to slušná, milá a veselá dcera jakéhosi hostinského. Astyron se zamiloval na první pohled. Na druhý už jí žádal o ruku. Měl našetřeno, a tak mohl dokázat, že dokáže budoucí rodinu uživit, a tak její otec ke sňatku svolil. Lyllian odplula s Astyronem, a už se nikdy nevrátila.
Lyllian byla ve vztahu vždy ta chytřejší, klidnější. Nad věcmi si umí držet nadhled, a také tak často dělá. Je doopravdy těžké jí vytočit, a její úsměv nezmizí ani v těch nejtemnějších chvílích.
Lyllian si dokázala najít práci, a Astyron stále dobře vydělával na moři. Sice vedli život, kdy muž musel být dost často mimo domov, i tak se ale oba milovali, a vlastně milují dodnes. Spolu mají 3 děti – 2 syny a jednu dceru. První se narodil syn Raymund – ten následoval otcovy kroky, a vydal se také naučit námořnictví. Eshen přišel na svět 2 roky po svém starším bratrovi. 3 roky po narození Eshena se narodila Mya. Raymund byl menšího vzrůstu, ovšem mnohem mohutnější a silnější, než kdy Eshen byl. Co se týče těla, hrozivě se od sebe lišili, ale co se týkalo myšlení, jsou si velmi podobní. Raymund si s mladším bratrem vždy rozumněl, rádi si povídali, a často spolu vyváděli nějakou neplechu. Mya už byla trošku mimo tento kolektiv. Milá, klidná a citlivá, nikdy moc hrátky starších chlapců nepochopila. Také krásou na ní stvořitelé nešetřili, a už v jejím mládí jí obletovalo spousta kluků, ať už z chudších, nebo bohatších vrstev.
Poté, co se Raymund stal námořníkem a Eshen žoldákem, usadil se konečně Astyron se svou ženou do malého domečku v rodné vesničce. Dnes se živí převážně rybařením.
Zkráceně, Eshenova rodina je dobře fungující celek. Všichni se mají moc rádi. Eshen je z nich nejvíce...jiný. Všichni z nukleární rodiny jsou ovšem stále naživu.

Frakce: Momentálně žádná

Povolání: Žoldák

Popis povolání: Eshen je speciálním druhem žoldáka. Nepatří k žádné skupině, a jeho práce většinou spočívá v chránění něčeho. Většinou různých obchodních lodí, někdy také důležitých osob nebo karavan. Nikdy se ještě ovšem nepřipletl do opravdového konfliktu – vždy jen něco chránil, nebo eskortoval.

Talent, Schopnosti:
- Eshen je dobrý v boji s různými zbraněmi. Nejlepší je ale s kopím a se štítem.
- Dokáže si poradit na moři. Ví, kde se co dělá při bouři, ví, jak obstarat většinu věcí..
- Udržení si klidu v každém počasí, situaci.
- Je velice mrštný a rychlý v souboji.
- Umí rychle běhat na krátké vzdálenosti.

Politické přesvědčení:
Je hrdý na království, ze kterého pochází i přesto, že se tam kvůli povolání moc nezdržuje.

Vztahy k ostatním rasám:
Eshen se nikdy nesetkal s dostatečným počtem příslušníků jakékoli rasy na to, aby si o nich udělal obrázek.

Povaha:
Eshen patří mezi lidi, kteří jsou dost uzavření do sebe. Jen málokdy mluví. Na to ale hodně přemýšlí. Když už má dojít na nějaké mluvení, můžete si všimnout v jeho mluvě dosti drzosti, někdy snad i arogance. Eshen měl doopravdy málo dobrých přátel, a ti by o něm nemohli říct nic moc jiného, než všichni, co s ním někdy promluvili. Prostě se nerad svěřuje. Přesto ale na jeho tváři často uvidíte úsměv. Není to snad úsměv spokojený, nebo radostný – Eshen tím pouze vyjadřuje to, že je v klidu. A Eshen je velice dobrý v držení klidu. Snad to má po své matce.
I když na své nejbližší je velmi milý a snad i hodný, a i přesto, že odvaha mu vůbec nechybí, Eshen má dost špatných vlastností. Je hodně ctižádostivý. Chtěl by pro sebe hodně. Stejně tak pro svojí rodinu. Také lekhá arogance, někdy trochu chamtivosti, co se týče peněz. A dost rád upřednostňuje sebe.
Přesto ještě jedna dobrá vlastnost – Eshen nikdy nenechal práci jen tak být. Není to ten typ, co by se otočil na stranu banditů jen proto, že zboží z karavany, kterou chrání, má o dost větší cenu, než bude mít platba pro něj. Ne. Dává totiž velký důraz na to, aby zůstal co možná nejčestnější.

Oblíbené:
Klid, přemýšlení, moc, boj, peníze, rodina, námořnictví

Neoblíbené:
Moc mluvení, ruch, velké skupiny, vyhrožování, nedokončení práce

Fóbie a Strachy:
Eshen se bojí, že by se cokoli mohlo stát jeho rodině, nebo království, do kterého pořád věří, že patří. A také se bojí, že nedostane po práci zaplaceno tak, jak bylo slíbeno.

Cíl: Získat co nejvíc to půjde, pro zaopatření rodiny a sebe samého. A nejde jen o peníze.


Životopis:

Eshen se narodil Astyronovi a Lyllian ve vesničce Saddir, která patří pod Království Fenalyn. Už jako malý si hodně hrál s bratrem Raymundem, se kterým si vždy rozumněli. Pár let po něm se narodila i Mya – s tou ale Eshen nikdy nedokázal promrhat tolik času, jak by on rád.
S Raymundem dělali vždy spousty různých raubířských kousků – často se v noci vydávali na různé výpravy, kradli z místní hospody alkohol, různě škodili otci, matce, i ostatním lidem z vesničky. Nestali se zrovna nejpopulárnějšími dětmi z celé vesnice, ale to jim vůbec nevadilo. Oba dva si byli celmi podobní, co se týkalo myšlení, a tak si rozumněli doopravdy skvěle. Takhle to trvalo snad celé dětství, dokud to jen šlo. Dokud Raymund nemusel odejít.
Když Raymund odešel do města na učení a na svoje první výpravy, Eshen ho vždy chtěl následovat. První dva roky sice nemohl, pak se ale, po dovolení otce, do města vydal také. Tou dobou ještě mladík, námořnictví ho, překvapivě, ani až tolik neuchvátilo. Něco se mu líbilo mnohem víc. Všichni ti místní vojáci ve zbroji, a v pevných útvarech, a jak se uměli ohánět mečem a kopím a vším. A jak silní byli ti strážci všude, co hlídali, aby se nic neukradlo. Nebylo to jako doma na vesnici, a Eshen to rychle pochopil. A také rychle pochopil, že to by mohla být práce, která by se mu zamlouvala.
Mezitím co jeho bratr podnikal první cesty do zahraničí, Eshen se vydal cestou válečníka. Přihlásil se dobrovolně do kasáren, kde začal jeho výcvik. Nebylo to nic jednoduchého – Eshen nikdy nepatřil mezi ty nejsilnější. V kasárnách jím hodně starších opovrhovalo, a jeho uzavřená povaha dala ještě více prostoru ostatním k výsměchu. Eshen to ale nikdy nevzdal, a stal se jedním z nejlepších rekrutů. Už si ale uvědomoval, že se nechce stát jedním z těch v tom pecním šiku, co jen tak stojí před městskými branami. A tak, když výcvik absolvoval a měl by se přidat k někomu, utekl. Měl to být jen řadový voják, a tak pátrání po něm netrvalo zrovna dlouho. A Eshen věděl, že za nedlouho to bude v pořádku.
V dalším městě, které navštívil, prostě nabídl svoje služby jedné karavaně, co hledala ostrahu. A tak začala jeho práce jako žoldáka. Putoval světem, jak jen taková práce přikazuje, a kde zrovna práci dokončil, tam hnedka hledal jinou. V dnešní době je pořád potřeba něco chránit a převést, a tak práce nikdy nebylo málo.
Eshena ovšem vždy tížila jedna věc – po svém útěku se bál vrátit domů. Ne snad jen proto, že by ho tam pořád mohl někdo hledat, ale také pro to, jak by se k tomu tvářil jeho otec. Přesto se jednou setkal se svým bratrem. Ten už je touto dobou ženatý. Raymund byl akorát rád, že ho vidí, a slíbil, že řekne doma, že je Eshen v pořádku a že se mu daří dobře. A od té doby Eshen nikoho z rodiny neviděl.
Po poslední práci se potuluje po přístavech kdesi. Eshen si už skoro přestal všímat, kam ho jeho cesty vedou. Stále hledá nějakou práci, dobře placenou, a nanejlépe takovou, co nevypadá, že by u ní musel umřít.

Vzhled:
Spoiler:
 
Návrat hore Goto down
 
Eshen Wadham
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Neaktívne postavy-
Prejdi na: