Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Diamantové privítanie

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Diamantové privítanie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diamantové privítanie   Diamantové privítanie - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 17 september 2013, 09:36

Teman na jej otázku chvíľu nereagoval, zdalo sa, že ju ani nepočul. Napokon len pokrútil hlavou, pousmial sa a pomaly odchádzal z domca.
Náhle vonku začula akési zvýšené hlasy, a následne aj zvuky bitky. Cez dvere dovnútra vpadol jeden z mužov, ktorí ju sprevádzali sem. Bol to práve ten škaredý a od blata zašpinený. V ruke držal dýku a prudko za sebou zabuchol dvere. Pohľad mu padol na zatvorené okná a napokon na Lilynette, ku ktorej sa blížil.
Hej, sukňa, obleč sa, rýchlo. Povedal a znepokojene sa obhliadol na vchodové dvere. Zvuky bitky sa zmenili na zvuky skutočného boja.
Pokiaľ teda nechceš skončiť zle. Tí chlapi vonku nevideli sukňu po celé roky, a ty sa tu odrazu objavíš. Obleč sa, a zdrhaj cez okno. Dodal s obavami v hlase.
Teman ich nezdrží donekonečna, švihaj! Znásilnia ťa a zarežú, alebo.. v opačnom poradí. Daj na moje slová. Vyriekol náhlivo a pribehol k jednému z okien. Divokým mykaním ho otvoril a rýchlo vyliezol von. Do domca sa cez dvere začal niekto dobýjať.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Diamantové privítanie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diamantové privítanie   Diamantové privítanie - Stránka 2 I_icon_minitimeUt 17 september 2013, 09:41

Lilly


Počkala som, kým odíde a následne som zo seba začala dávať dole oblečenie. Bola som rada, že sa tu našli aj nejaké normálne veci, nie len staré handry a kto vie čo všetko ešte. Ten škaredý vstúpil dovnútra práve vo chvíli, keď som si natiahla nohavice. Spočiatku som chcela začať jačať no tá reakcia mi prišla taká, primitívna. Najprv som si ho vypočula no v tom už som na sebe mala aj vrchnú časť odevu. K tomu všetkému som ešte pridala kusy látky na ruky a taktiež na nohy, ako bandáže.. rovnako ako aj potrhaný a starý cestovný plášť s množstvom vnútorných vreciek. Dokonca som našla aj potrhanú látku, ktorá sa dala výborne použiť ako šál, čo som si zobrala tiež. Dvere sa ohýbali v pántoch.. vlastne už ich pravdepodobne aj vyrazili, keď som vyskakovala von oknom, zohriata a viac menej plná energie.. znova do tej zimy. Vedela som že je to tu nebezpečné no nemyslela som si, že to bude nebezpečné hneď po príjazde.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Diamantové privítanie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diamantové privítanie   Diamantové privítanie - Stránka 2 I_icon_minitimePo 23 september 2013, 19:51

Muž vonku už netrpezlivo čakal. Sedel na svojom koni a Lilynette podal opraty druhého koňa. Musel ich v rýchlosti zohnať zo stajne, ktorá bola blízko pri domci. Potom ako jej podal opraty ju chytil za ruku a pomohol jej vyskočiť na koňa.
Počuli ste ako cez dvere do chatrče vbehlo niekoľko chlapov. Spočiatku sa len nechápavo obzerali okolo, no napokon si uvedomili čo sa muselo stať. Začali bežať k oknu a nahlas nadávať.
Muž, ktorý sa rozhodol Lilynette pomôcť, plnou silou pľasol koňa na ktorom sedela po zadku. Ten sa v zápätí bleskovo a značne prudko rozbehol dopredu.
Nebolo isté či sa muži rozhodnú vás naháňať, ale bolo by riskantné nechať to na náhodu. Muž sa za krátko zaradil vedľa Lilynette.
Dúfam, že vieš poriadne jazdiť na koni. Vyslovil svoje obavy a znepokojene sa obzrel za seba.
Ak sa za nami vydajú, budeme mať problém. Ale myslím že to neurobia... tieto lesy sa hemžia potvorami. Poznamenal zamračene a pohľad obracal po okolitých stromoch, ktoré sa nad vami zlovestne týčili.
Myslím, že to je ešte väčší problém. Sukňa, vieš bojovať? Aspoň strieľať z luku? Narazíme minimálne na skupinku ghúlov.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Diamantové privítanie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diamantové privítanie   Diamantové privítanie - Stránka 2 I_icon_minitimePo 23 september 2013, 20:03

Lilly

Vyskočiť na koňa som dokázala aj bez pomoci. Akonáhle som sa tam vnútri zahriala, vrátila sa mi aj moja sila.. teda po fyzickej stránke. O mágii sa mi zatiaľ mohla len snívať.. aj keď som ju.. cítila, nevedela som čo ten pocit znamená.. nevedela som v podstate o nej absolútne nič. Po slovách muža som koňa prudko zastavila a stočila na stranu. Chvíľu som tam len sedela na koni, ktorý sa už nehýbal a pohľadom som zamierila späť do kempu.
"Tvoji priatelia.. nepotrebujú pomôcť?" Každopádne som radšej chcela skúsiť svoje šance s bandou úchylov než s ktovieakými príšerami, ktoré na mňa mohli vybehnúť v tom blbom lese.
"Neviem.. či viem bojovať.. ale myslím.. že áno." Dodala som znova potichu, no to už som koňa popohnala späť na miesto, odkiaľ sa ma tí dvaja snažili dostať. Česť bola niečo, čo ma raz mohlo zabiť.. a pravdepodobne sa to aj raz stane. Zatiaľ som ale stále nebola moc mimo na to, aby som nechala na vážkach niekoho, kto mi pred tým pomohol.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Diamantové privítanie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diamantové privítanie   Diamantové privítanie - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 06 október 2013, 16:27

Muž chcel Lilynette zastaviť, a aj po nej zakričal, no očividne sa jeho snaha míňala účinku. Navyše sa už vzďaľovala a on ju nechcel nechať osamote v týchto lesoch. Bol prinútený vydať sa za ňou a jediné čo mohol robiť bolo hundrať si pod nos.
Netrvalo dlho, a obaja ste dorazili ku spálenej dedine, kde sa nachádzal tábor. Ukázalo sa, že Teman a jeho spoločníci dokázali udržať ostatných od ich koňov. Stáli pri stajni s vytiahnutými zbraniami a zamračene pozorovali nepokojných chlapov, stojacich obďaľeč. Vládlo medzi nimi očividné napätie. Niektorí z mužov, ktorí chceli na kone vysadnúť a pustiť sa za Lilynette, sa na to vykašľali a odišli naspäť k ohnisku. Našlo sa však zopár hlupákov ktorí trpezlivo čakali až Teman a jeho kolegovia odídu spred stajne.
Hlupák! Mali ste utiecť. Jasne som ti to povedal, Rent. Povedal Teman akonáhle vás oboch uvidel prichádzať na koňoch. Rent zosadol, podišiel k Temanovi a pohľadom si premeriaval troch mužov, ktorých táto fraška stále bavila. Ich zrak bol teraz zameraný na Lilynette, a kone ich už nezaujímali. Teman ich znova vyzval aby zložili zbrane a odišli, no oni ho ignorovali.
Nechcem ich zabiť, ale ak budú pokračovať, nezostane mi iná možnosť. Vyriekol Teman a neprerušiac pohľad s agresormi si sadol na zhnitý peň.
Ten hluk... čo sme urobili. Už teraz musia byť nejaké potvory na ceste sem. Neviem aké, ani koľko, ale minimálne sem dôjde aspoň zo tucet ghúlov. Mali by sme sa pripraviť a týchto hlupákov omráčiť. Vyslovil svoje obavy Rent a zapozeral sa medzi stromy, ktoré obkolesovali celú dedinu. Vynoriť sa mohli z akéhokoľvek miesta, a to celkom nečakane.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Diamantové privítanie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diamantové privítanie   Diamantové privítanie - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 06 október 2013, 16:33

Lilly

Zosadla som z koňa a pozrela sa na troch chlapíkov, ktorý po mne zazerali ako po nejakej lovnej zveri.. teda.. oveľa, oveľa horšie. Zo púzdra na sedle som vytiahla meč a začala som sa k nim približovať. 
"Nedala som mu možnosť, zastaviť ma." Šepla som smerom ku Temanovi a následne som sa na tých troch chlapov trocha škaredo pozrela. 
"Nechaj ich.. nech to skúsia.." Podvihla som meč ich smerom a čakala. Ghúlovia mohli počkať. Nevedela som prečo no.. dosť som si v tomto verila.
"Ale potom nech sa nesťažujú, keď im vyrežem ich hračky z nohavíc a priložím s nimi do ohniska." Dodala som. Tento krát som sa na nich pozerala až priam vyzývavo. Môj postoj bol neobyčajne pokojný.. až chladný. Nebola to ľahkomyselnosť, ktorá zo mňa momentálne vyžarovala.. skôr im mohlo dojsť, že som toho naozaj bola schopná.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Diamantové privítanie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diamantové privítanie   Diamantové privítanie - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 06 október 2013, 16:47

Traja chlapi sa začali smiať.
Veľké reči na veľké ústa... no ja tvoje ústa využijem na čosi iné! Jeden z nich povedal posmešne, pomalým krokom sa blížil k Lilynette.
Aspoň stíchne konečne! Dodal jeho kolega, ktorý však zostal pozadu.
Prvý, ktorý sa ozval, zastavil pár metrov od nej a zdvihol svoj meč.
Odlož ten meč, lebo sa porežeš. Povedal prísnym hlasom a smerom k Lilynette urobil prudký krok. Nechcel podísť príliš blízko, lebo aj neskúsený bojovník mohol mať šťastie a toho skúseného zabiť či zraniť.
Neser ma lebo ti ho pichnem medzi nohy! Zaručal, už tentoraz nervózne, chlap a rýchlo sa vrhol dopredu, smerom na Lilynette. Musel predpokladať že nemá akékoľvek schopnosti s mečom, ani tie základné, takže ani neútočil. Jednou rukou jej chcel len vykrútiť ruku v ktorej držala meč a zobrať jej ho. Tento trik by samozrejme fungoval na každého, kto meč ešte nikdy nedržal v ruke...
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Diamantové privítanie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diamantové privítanie   Diamantové privítanie - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 06 október 2013, 16:55

Lilly

Nevedela som o tom, že by som niekedy mala nejaký výcvik čo sa týkalo šermu.. no cítila som, že nemám práve najslabšie telo a to sa niekde nazbierať muselo. Predpokladala som taktiež, že aj keď niekto stratí pamäť, ako v mojom prípade, reflexy mu ostanú. Preto mi ostávalo viac menej len dúfať.. bola to celkom chabá taktika no kupodivu úspešna. Ako sa ku mne blížil. Hrot som sklopila k zemi a voľnú ruku som preložila pred seba. Keď mi chcel vykrútiť ruku s mečom, voľnou rukou som mu len zadržala zápästie, zatiaľ čo som mu hrot meča zabodla priamo .. do istej časti tela o ktorú by nechcel prísť žiaden muž na svete. Následne som plánovala meč vytiahnuť a dokončiť to bodnutím do žalúdka. Vedela som že ak sa to podarí, nebude mať práve bezbolestnú smrť.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Diamantové privítanie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diamantové privítanie   Diamantové privítanie - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 06 október 2013, 17:41

Tento trik kupodivu Lilynette vyšiel, a to zo smrteľnými následkami. Sama nevedela ako to spravila, no inštinkt a reflex urobili svoju prácu na výbornú. Pre tentoraz sa risk skutočne vyplatil. Muž srdcervúco zvrieskol po tom ako mu meč zabodla medzi nohy. Obe jeho ruky okamžite vystrelili smerom k rane, z jeho očí vytryskli slzy a podarilo sa mu rozkusnúť si spodnú peru. Zmätene sa zapotácal, a potom nasledovala rana do brucha. Znova bolestne vykríkol, a zrútil sa na zem. Tam sa len bezmocne prevaľoval zo strany na stranu a kričal o pomoc. Nikto neprišiel.
Jeho kolegovia, i ostatní v tábore, len nechápavo pozerali na to čo sa práve stalo.
Ten hluk a krik ktorý robil musel zavolať už minimálne pol hory.
Dvaja, ktorí zostávali, neisto stáli na mieste a očividne premýšľali či je múdre zaútočiť alebo to celé zanechať.
Nastalo ticho prerušované len vzdialeným buchotom. Znelo to ako keby niekto rúcal stromy, ba i skaly. A ten zvuk sa blížil...
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Diamantové privítanie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diamantové privítanie   Diamantové privítanie - Stránka 2 I_icon_minitimeNe 06 október 2013, 17:47

Lilly

Nevedela som, kde sa vo mne vzala tá "pomstychtivosť". Sklonila som sa ku smrteľne zranenému mužovi, o ktorého plášť som utrela vypožičaný meč. Tento krát som už nestála v tak vyzývavom postavení.
"Môžete to skúsiť aj vy.. ale ako ste videli, nezabijete ma.. aspoň nie kým príde to.. niečo.." Poukázala som k vzdialenému buchotu. ".. čo sem ide." Znova som len nasadla na koňa, pretože som myslela, že tu pravdepodobne nebudú chcieť ostať a postaviť sa zoči voči horde ghoulov.. a iným stvorení, ktoré sa hrnuli za krikom tohto zraneného týpka.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Diamantové privítanie - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Diamantové privítanie   Diamantové privítanie - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Diamantové privítanie
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: História :: História hry-
Prejdi na: