DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Taranath

Goto down 
AutorSpráva
Anonymní
AnonymnýOdoslaťPredmet: Taranath   Ut 22 január 2013, 19:35

Meno: Taranath

Priezvisko: Inmensis

Prezývka: Taro, Výr, Šedoháv

Pohlavie: Muž

Vek: 172, vyzerá na 30

Rasa: Elf

Miesto Pôvodu: Emlrodský hvozd

Bydlisko: Neldran, presnejšie raz za čas ho tam nájdete-zdržiava sa v blízkosti

Rodina:
Otec - Undran Inmensis, matka - Yoela Demise, mladší brat - Thyrdun Inmensis
Rodičia žijú v Emlrodskom hvozde, vzťahy so synom majú relatívne dobré, hoci napätie medzi nimi je cítiť keďže nesúhlasia s jeho názormi. Mladší brat ho vždy podpichoval a provokoval a netajil sa svojim pohŕdavým postojom k „mäkkému“ staršiemu bratovi.

Frakcia: Vlčí strážca

Povolanie: Vlčí strážca

Popis povolania: Chráni Neldran a jeho okolie so svojím čiernym vlkom menom Norduil. Vďaka svojmu pôvodu sa dokáže pohybovať nepozorovane a vydrží neprehovoriť aj celé dni, takže je najčastejšie nasadený na sledovanie podozrivých osôb. V prípade potreby zakročí aj chladná oceľ a tesáky.

Talent: Pohyblivosť. Vie rýchlo a obratne behať, skákať aj šplhať, čo je ďalšia časť jeho dedičstva z Emlrodského hvozdu. Bystré zmysly, typické pre každého elfa, sa uňho vďaka pobytu mimo miest ešte viac rozvinuli. Ukrývanie.

Schopnosti/Zručnosti: Jeho schopnosti sú sústredené hlavne do fyzickej oblasti. Vyniká rýchlym behom, rýchlymi reakciami a obratnosťou. Lukostreľba a boj s mečom. Naopak boj so štítom mu nejde tak ako iným elfom. Súlad so zvieratami, najmä psami a vlkmi.

Mágia: K mágii má kladný postoj, berie ju ako súčasť všetkého živého, teda aj samého seba. Má nadanie ako každý elf, neplánuje sa ale uberať touto cestou.


Politické presvedčenie: Nesúhlasí so súčasným rozdelením elfov a už vôbec nie s tým, že na čele je Throwill. Z opatrnosti sa snaží nedávať to otvorene najavo, z jeho činov však musí byť všetko jasné aj idiotovi. Je to aj asi jediná vec, ktorú nemôže akceptovať.

Vzťahy k ostatným rasám: Na elfa prekvapivo tolerantné. Zaujímajú ho draci, niežeby ich miloval, ale necíti k nim nenávisť. Podobné pocity má k trpaslíkom. K ostatným rasám paradoxne zaujíma viac-menej ľahostajný postoj – najmä ľudí považuje za slabých a pozerá na nich s ťažko skrývaným pobavením -  hoci nie je vylúčené, že aj medzi nimi môže nájsť priateľov i nepriateľov. Ak by ho ale príslušník inej rasy vedome a opakovane urazil, jeho postoj by sa rýchlo zmenil.

Ciele: Zmeniť osud elfov, pretože si myslí, že toto je cesta do záhuby. Zatiaľ mu však neostáva iné, ako plniť si svoje povinnosti ako Vlčí strážca. Tiež sa chce zdokonaliť v boji– najlepšie praktikovaním. Je dosť dobrý a vie to, ale to mu nikdy nepostačí.


Povaha: Hrdý, ale nie pyšný, je si proste vedomý toho, čo dokáže, a vie to dať najavo. Často viac počúva, než hovorí a keď už má niečo povedať, hovorí ticho a pokojne. Málokedy sa smeje, keď ho niečo pobaví, len sa usmeje. Tento kľud ho neopúšťa ani v akcii, v boji. Dokáže trpezlivo čakať na vhodnú príležitosť, s dokončením úlohy sa nikdy neponáhľa – veď sa ani nemá kam. Trpezlivý je aj pri kontakte s obyvateľmi Neldranu. Len málo vecí by ho dokázalo vyviesť z rovnováhy a prinútiť zdvihnúť hlas či vytasiť meč mimo práce Strážcu. Takáto povaha, rozvaha a hlboký hlas majú účinok aj na ostatných, dokáže ukľudniť hádku, zmierniť napätie. Nezíska si mnoho skvelých priateľov, ale tí, ktorých má, si ho cenia pre kvality skryté pod mlčanlivým zovňajškom – statočnosť, loajalita, odhodlanie. Má však aj druhú tvár – hoci nesúhlasí s emlrodskými elfmi, jeho nepriateľom na život a na smrť by sa stal ktokoľvek, kto by ich osočoval.  


Obľúbené: Miluje miesto svojho pôvodu, Emlrodský hvozd, a vo všeobecnosti rozľahlé lesy a planiny.

Neobľúbené: Nemá rád mestá. Dokáže v nich žiť, ale vždy s vedomím, že sa skôr či neskôr vráti pod zelenú klenbu stromov alebo na lúky s vysokou trávou.

Fóbie/Strachy: Ak má nejaké starosti, tak to bude súčasný stav elfov. V tichosti nesúhlasí s ich rozdelením, smerovaním a postojmi k iným rasám. Nechce, aby jeho rasa ani iná bola vyhladená v nejakej nezmyslenej vojne.

Životopis: Pochádza z Emlrodského hvozdu, ale odišiel do mesta Neldran a pripojil sa k Vlčím strážcom. Pred rokmi podstúpil skúšku a skrotil vlka tak, že sa hodiny ani nepohol, kým k nemu sám neprišiel. Zaujímajú ho draci, niežeby ich miloval, ale necíti k nim ani nenávisť. Práve preto cítil odpor k Emlrodskému hvozdu. Napriek tomu že odišiel, toto dedičstvo si nesie so sebou a uchováva ho niekde hlboko vnútri.
WIP

Výzor/Foto: V Emlrodskom hvozde... ešte bez zbroje, štítu a vlka.

Návrat hore Goto down
Raiden
Sedliak
avatar

Počet príspevkov : 143

OdoslaťPredmet: Re: Taranath   Ut 22 január 2013, 20:16

Tož, zaprvé vítej.

Jak vidím, chystáš postavu do elfské skupiny Vlčí strážci, takže se tě ujmu především já, coby její tvůrce.
První chyba je zřejmě v historii. Vzhledem k tomu, že píšeš, že ti je 172, je tato historie vskutku nedostačující a zasloužila by si delšího rozepsání. Máš zde spoustu možností, kterých můžeš využít.

Další věc, která se pojí s historiií. Jak jsem z tohoto charu pochopil, podle všeho jsi již Vlčí strážce. Původní koncept byl zamýšlen tak, že by zájemci začínali v pozici novice, těsně před jejích závěrečnou zkouškou. Ale vzhledem k menšmu počtu hráčů ti navrhnu dvě řešení, které jsou dle mého soudu nejvhodnější.

První možností je, že svůj charakter trochu omladíš a uděláš z něj právě Novice. Sníží se ti tak mé požadavky na kvalitu postavy a budeš to mít trochu lehčí.

Druhou možnost kterou to dám, je možnost být tedy přímo Strážcem. Ovšem to by znamenalo, že by si musel doopravdy rozšířit historii o dost delší kus, možná rozšířit informace o rodinném zázemí, schopnostech a zkušenostech. Poslední věcí by pak bylo mírné načrtnutí povahy tvého vlka, jeho vztahu k tobě a tak podobně.

Každopádně tě nechci nijak vyděsit, či tak něco. To co už nyní máš je slušný základ, kterého půjde zajisté využít. Kdyby ses potřeboval ještě na cokoliv zeptat, stačí mi napsat, rád pomohu.

Takže hodně zdaru a vzhůru do zdokonalení, aby sis již brzy mohl užívat hraní.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Anonymní
AnonymnýOdoslaťPredmet: Re: Taranath   Ut 22 január 2013, 20:18

Ďakujem, na histórii pracujem a doplním veci tak, aby vyhovovali požiadavkám na Strážcu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Taranath   

Návrat hore Goto down
 
Taranath
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Neaktívne postavy-
Prejdi na: