DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Eleanor Aili Ythinsen

Goto down 
AutorSpráva
Silas
Sedliak
avatar

Počet príspevkov : 139
Vek : 25

OdoslaťPredmet: Eleanor Aili Ythinsen   Po 21 január 2013, 15:53


Spoiler:
 
Spoiler:
 
Malá Eleanor

Meno:

Eleanor Aili

Priezvisko:

Ythinsen

Pohlavie:

Žena

Vek:

17

Rasa:

človek

Vzhled:

Tmavé vlasy po ramena, hnědé oči(navzdory obrázku), výška asi 168 cm, váha 55kg, štíhlá postava. Nosí normální oblečení, jako ženy v okolí, na práci si půjčuje některé kousky od otce. Otec jí také vyrobil jakousi "náhražku" za potápěčský oblek z kůže a kovových doplňků. Ten je sice vodotěsný, ale na potápění nepoužitelný.

Miesto Pôvodu:

Yrith - Yrithské království

Bydlisko:

Okolí Yrithu

Rodina:

Hector Devon Ythinsen - 43 let, Nižší šlechtic, bez majetku, žije ve větší vesnici se svou dcerou
Elfrida Gytha Ythinsen - 35 let, Nižší šlechtična, buhvíkde

Frakcia:

Žádná

Povolanie:

Zatím žádné

Popis povolania:

XXX

Talent:

Po otci zdědila doslova talent na techniku. Je schopná velmi precizní práce a za pomocí plánků je už nyní schopna vyrábět středně obtížnou, spolu s otcem i obtížnou techniku.

Schopnosti/Zručnosti:

Umí číst, psát a plynně hovořit spisovným jazykem. Díki svému původu si osvojila i obstojné znalosti matematiky, geometrie, technického kreslení a dalších věcí, potřebných k tvorbě nákresů. Stále má však co zlepšovat.

Mágia:

O magii nic neví, krom toho že existuje.

Politické presvedčenie:

Vzhledem ke svému věku jich moc nemá, avšak je razantně proti ústisku žen, jejich znevýhodňování a chce svými schopnostmi prokázat, že ženy jsou dobré na víc než jen na plození dětí, posluhování mužům a na ozdobu.

Vzťahy k ostatným rasám:

Nemá mnoho názorů na ostatní rasy, avšak její srdce tíhne k trpaslíkům, jelikož zde mají ženy mnohem lepší postavení, co věděla a navíc patřili trpaslíci mezi nejgeniálnější techniky v Deritrei.


Ciele:

Prosadit se ve světě jako ŽENA se svými schopnostmi v oblasti techniky. Vytvořit něco, co jí zapíše do dějin. Nepřipálit večeři.

Povaha:

V podstatě je to milá dívka, která je pracovitá, trpělivá a učenlivá. Na druhou stranu jí dokáže vytočit špatné zacházení s druhými, především se ženami, což dokáže dát najevo velmi výmluvou gestikulací a slovní zásobou. Její povaha a celkový charakter byly ovlivněny jak životem v relativním přepychu, tak i životem na vesnici.

Obľúbené:

Ráda se vrtá v technických věcech, nejradši se svým otcem, kterého má nejradši na světě a který je pro ní velkou oporou ve světě, kde ženy mohou jen málo. Také má ráda tajemno, tmu a moře, nejradši při západě slunce. Ráda plave a zbožňuje potápění.

Neobľúbené:

Nemá ráda svou matku, protože se k ní nikdy nechovala nijak skvěle a celkově to byla velmi vypatlaná žena. Nemá ráda, když se jí připálí večeře, nebo spletou cukr a sůl. Nemá ráda hrubé zacházení se starými lidmi, dětmi a především ženami.

Fóbie/Strachy:

Má panickou hrůzu ze závazků a bojí se svěřit svou důveru cizím lidem.

Životopis:

Vše počalo jedné klidné dubnové noci roku 9982, kdy zhruba rok po smluveném sňatku Hectora a Elfridy, přišla na svět malá Eleanor. Už tehdy vztah Eleanor a její matky utrpěl šrám, když matka odmítla kojit a Eleanor dostala kojnou. Tím už první navazování vztahů ztroskotalo.

Malá Eleanor měla krásný život plný dostatku, avšak nedostatek měla mateřské lásky. Její matka si skrze dceru vybíjela své mindráky, které měla z předchozího života. Naštěstí byl její otec laskavý a hodný a nedostatek lásky od matky bohatě naplňoval. Z dobrého srdce jejího otce těžila také její matka, jíž umožnila manželova benevolentnost větší přístup k penězům a řízení rodinných majetků.

Začátek konce rodiny přišel v době, kdy bylo Eleanor zhruba 5 let. Otce nadchla myšlenka lidí, dobývajícíh mořské dno, prozkoumavájící tajemné hlubiny...Viděl v tom možnost posunout lidstvo dál, možná na tom i trochu zbohatnout. V následujících dvou letech vrazil většinu rodinného majetku do výroby obleku, který to měl umožnit, což se mu ve finále povedlo. Oblek byl sice nedokonalý a potřeboval spousty úprav, ale byl tady. Avšak na jeho výrobu padlo tolik peněz, že už si Hector nemohl dovolit udržovat zývající majetky a Elfrida, která vycítila ztrátu úrovně, prestiže a luxusu a utekla od svého manžela dělat matraci někomu, kdo si ji bude vydržovat. To bylo naposledy, co jí oba viděli.

Hector nakonec prodal zbývající majetky a koupil si malý domek v jedné větší vesnici blíže u moře. Zde byli daleko od pohrdavých očí a Hector mohl pokračovat ve vývoji svého obleku. Ze zbývajících peněz, ke kterým se tu a tam přidá nějaký ten peníz za něco opraveného, nebo vyrobeného, si oba mohli žít na průměrné úrovni s masem každou neděli.

V současné době je Eleanor 17 let a jen díky zaujatosti jejího otce do své práce, nebyla Eleanor nucena si už někoho vzít. Místo toho mu pomáhá v jeho dílně, učí se od něj a mnoho věcí už zvládá bez problémů sama. Během led se Eleanor naučila slušně vařit, aby nasitila sebe a svého otce, i když má někd problém s prohozením ingrediencí, nebo připálením jídla.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Redečko
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 303
Vek : 26
Charakter : Kalleb Lotharion

OdoslaťPredmet: Re: Eleanor Aili Ythinsen   Po 21 január 2013, 16:04

Trpaslíci ve skutečnosti nejsou moc techničtí. Nejvíc znalí jsou v technice Pelomini, což se ve světě ale moc neví, protože jsou před světem dost ukrytí. Trpaslíci jsou spíš mistři řemeslných prací, ve kterých je nikdo nepřekoná.

Proti jejímu technickýmu umu samozřejmě nic nemám. Pokud se o to její otec zajímal a dokázal si najít potřebný informace, aby nabyl nějaký znalosti, tak se to od něj naučit mohla.

_______________________________________________
Kallebův inventář:
 

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Ertai
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 318
Vek : 30
Charakter : Pochybný

OdoslaťPredmet: Re: Eleanor Aili Ythinsen   Po 21 január 2013, 20:15

Mě se tam nezdá to slovo "technika" ale nevím čím ho nahradit... takže radši nic
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Silas
Sedliak
avatar

Počet príspevkov : 139
Vek : 25

OdoslaťPredmet: Re: Eleanor Aili Ythinsen   Po 21 január 2013, 21:23

Nawaki: No...možná by bylo lepší Strojírenství...

Red: Ano vím, že Pelomini jsou v otázce techniky nejlepší, ale to ona neví. Pro ní jsou zatím numero Uno trpaslíci.

Její otec byl nadaný a bohatý, určitě byly způsoby, jak si potřebné informace opatřit, pokud máš na mysli onen oblek, tak ten už jsem rozebral s Horoxem.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Gureas
Sedliak
avatar

Počet príspevkov : 87
Vek : 23
Charakter : Dagonith syn Hurthonův, Zorgar z Garsternu

OdoslaťPredmet: Re: Eleanor Aili Ythinsen   Po 21 január 2013, 22:11

Nneí to anthro-femine-nautilus z lolka ten obrázek? A teď nechci odbíhat od tématu
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Silas
Sedliak
avatar

Počet príspevkov : 139
Vek : 25

OdoslaťPredmet: Re: Eleanor Aili Ythinsen   Po 21 január 2013, 22:22

Ne to opravdu není Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Horox
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 1264
Vek : 25

OdoslaťPredmet: Re: Eleanor Aili Ythinsen   Ut 22 január 2013, 02:10

Je to dobre, schválené. Smile

_______________________________________________
''Ich tvrdohlavosť a nenapraviteľnosť tvárou v tvár skaze je obdivuhodná, ale v konečnom dôsledku hlúpa.''
- generál Delwan Gammter na adresu valeánov bojujúcich o zachovanie ich výsadného spoločenského postavenia aj napriek tomu, že časy dračie skončili a započali časy temné
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Redečko
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 303
Vek : 26
Charakter : Kalleb Lotharion

OdoslaťPredmet: Re: Eleanor Aili Ythinsen   Ut 22 január 2013, 14:59

Taky schvaluju

_______________________________________________
Kallebův inventář:
 

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Eleanor Aili Ythinsen   

Návrat hore Goto down
 
Eleanor Aili Ythinsen
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Neaktívne postavy-
Prejdi na: