DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Thornos Krutý

Goto down 
AutorSpráva
Redečko
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 303
Vek : 26
Charakter : Kalleb Lotharion

OdoslaťPredmet: Thornos Krutý   Ut 15 január 2013, 14:48_______________________________________________________


(7789 - 8087)

Rasy, které jej mohou znát: elfové, trpaslíci, lidé

Kdo to byl?

Thornos se narodil jako jediný syn moudrého krále Thorelra Leafsonga. Zdálo se, že Thornos toho více zdědil po svém strýci Urthorovi, než po svém vlastním otci. Jablko spadlo daleko od stromu. Thornos byl krutý už jako dítě, zabíjel malá zvířata, týral je a ubližoval dokonce i ostatním elfím dětem. Nikdo nevěřil, že by se někdo takový jednou posadil na trůn. Bohužel, jejich víra se zlomila někdy kolem roku 7900. Král Thorelr za záhadných okolností zemřel a jediný potomek, který mohl usednout na trůn byl právě Thornos. A tak se stalo.
Thornosova vláda byla pro většinu obyvatel emlrodského hvozdu zničující a spousta elfů jeho krutovládu nepřežila. Někteří trpěli hlady, jiní byli zotročeni. Byl to přístup, ke kterému nebyli elfové zvyklí.

Během své vlády vyhlásil Thornos několik válek trpaslíkům i lidem a někdy se proti nim dokonce odvážil táhnout. Všechny šarvátky však pro elfy dopadly dobře. Drtivě vyhrávali nad všemi, proti kterým bojovali a elfí král byl brzy známý po celém světě jako Thornos Krutý.
Jeho vládu se elfové několikrát pokusili svrhnout atentátem, ale vždycky tomu nějak bylo zabráněno.
Thornosova touha po moci byla den ode dne větší, jeho současná moc, která dávno předčila všechny jeho předchůdce, pro něj byla málo. Chtěl ovládnout dračí magii, tu nejmocnější magii, která na tomto světě existovala, sílu, kterou by sám dokázal zničit celé armády a se níž by mohl ovládnout celou Deritreu. Thornos se zaslepil vizí sebe v čele celého světa, sestavil největší elfí armádu v historii a sám jí vedl světem až k místu, kde údajně žili draci.
Thornos měl vymyšlený plán, kterému pevně věřil, byl si opravdu jistý tím, že všechno bude fungovat. Nikdo neví, co se na místě vlastně stalo. Nikdo neví, jestli Thornos přežil nebo zemřel, nicméně z celé armády se vrátilo jen něco kolem šesti set mužů, kterým se podařilo utéct. Z jejich výpovědi se toho moc nedalo určit, protože víc jak polovina z nich se zbláznila a ta druhá o tom nechtěla mluvit. Ze všech těch různých historek a útržků, které byli vojáci schopno říct, se dalo seskládat, že Thornos bojoval s drakem a při tom souboji mu řekl všechny své plány.

Když byl Thornos na cestě za lovem draka, narodil se jeho syn - Thorwill. Ten svého otce ale nikdy nepoznal, což bylo nejspíš dobře.

Co se o něm ví?

- Thornos sám zabil stovky trpaslíků a lidí
- Prý byl geniální stratég
- Kdyby nevládl krutou rukou, byl by to nejlepší král, kterého kdy elfové mohli mít
- Proběhlo na něj 7 atentátů

Odkazy:

Kvůli Thornosově touze ovládnout dračí magii zřejmě elfové přišli o svojí nesmrtelnost.
Elfové se po ztrátě nesmrtelnosti rozdělili do tří elfích národů.

_______________________________________________
Kallebův inventář:
 

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Thornos Krutý
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Svet Deritrea [DATABÁZA] :: História :: Vecné dejiny-
Prejdi na: