DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Hedrór Kladivo

Goto down 
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Gureas
Sedliak
avatar

Počet príspevkov : 87
Vek : 23
Charakter : Dagonith syn Hurthonův, Zorgar z Garsternu

OdoslaťPredmet: Hedrór Kladivo   So 12 január 2013, 11:27

Hedrór Kladivo


Jméno a Příjmení: Hedrór Kladivo, syn Ferdrose
Pohlaví: Chlap
Věk: 48 zim, které prožil na tomto světě
Rasa: Hrdý trpaslík

Místo původu: Pochází z Lordenu
Bydliště: Momentálně bráni frontu u Urnore


Rodina:

Otec - Ferdros Rozčísnutý vous
Jeden ze seržantů trpasličích armád, jenž ošlehán mnohými bitvami a zocelen nejednou strastí je Hedrórův otec. Sám o sobě sloužil v mnoha bitvách hlavně proti lidem, bohužel však i proti elfům. Je obávaný bojovník a mezi muži má úctu a repsekt. Pokud na něj narazíte, zcela jistě poznáte s kým máte tu čest. Hnědovlasý trpaslík mohutného vzezření. Velice mohutné brnění, pomalované válečnými barvami a rovněž zdobené. Rohatá helmice s průzorem a puklicový štít s dlouhým mečem. Není to obyčejný trpasličí bojovník.
Co se týče jeho povahy a vnitřních záležitostí, narodil se Durinovi, synu Voraga a Sebudře dceři Rodhigově. Již odmalička žil v Lordenu, ovšem válka a horká krev jej zavedla na cestu po celé Erasii. Hrdost mu nedovolila ustoupit ani o krok a tak nyní bojuje za trpaslíky.
Bergrunu potkal vlastně zcela náhodou. Při jedné z bitev byl raněn a odveden na marodku, kde právě ona léčila raěné. Byla to zkušená ranhojička a Fedrose vykurýlovala než by řekl švec. Opusťme klišé o lásce na první pohled a narodil se Hedrór.

Matka - Bergruna dcera Geruthose
Dělá jakožto ranhojička u jednoho z mnoha praporů trpasličí armády. K ranhojičům se dostala přes rodiče. Otec byl trpasličí felčar a v Lordenu ošetřovával raněné z fronty, jenž sem přivezli. Už jako mladý v tom našel zálibu, boj mu moc nešel a všechny předpoklady tudíž mířily zde. Po krátkém románku s jednou válečnicí se narodila Bergruna, kterou matka pověsila trpaslíkovi na krk. Vyrůstala tedy v lékařském prostředí a málokdo se jí vyrovná. Je velice zběhlá jak v chirurgii tak v bylinkářství. Kombinuje mnoho léčebných technik a tak se jí to prozatím vyplácí. Vypadá spíše křehce, než jako válečnice, ale skrývá v sobě dostatek síly. Je hnědovlasá a většinou ji uvidíte jen v lehké zbroji, přes kterou má přehozený jednoduchý plášť a zástěru.

Frakce: Trpasličí branná armáda na obranu Urnore
Povolání: Voják, profesionální

Popis povolání: Nu což, Hedrór je jedním z těch vycvičenějších vojáků. Na frontě už strávil nějaký ten čas a není kdejaký zelenáč. Má mezi spolubojovnky nějakou úctu a vysloužilsi i přízvisko. K náplni jeho práce však stále patří plnění rozkazů a zabíjení nepřátel.

Talenty/Schopnosti/Zručnosti:
- Boj s obouručními zbraněmi (Bitevní kladivo) : V boji je velice nebezpečný, dokáže taktizovat a s výdrží je velice nebezpečným protivníkem. Nebyli by jste jediní komu již rozdrtil lebku.
- Polní léčitelství : Dokáže se postarat o raněné, léčit drobná zranění, zastavit krvácení a zpevnit zlomené končetiny.
- Pozornost a morálka : Je schopným vojákem, většina věcí jej nerozodí a jen málokdy ztrácí hlavu. Je rovněž velice odvážný, ale jestli je to jen ignorace faktu že může zemřít, i tak pomůže vnést do řady ostatních mužů naději a novou sílu.
- Řezbářství : Ač se to nezdá, i tvrdý trpaslík může mít v duši cit pro umění. Řezbářstvím si krátí čas a dlouhé chvíle, když je mu teskno či neví do čeho píchnout.

Politické přesvědčení
Hedrór je velice kolektivně smýšlející jedinec. Trpí obrovskou záští vůči lidem, enchápe to vechno, doslova zbytečnou válkou. Pohrdá jejich hamižností a chtivostí a opovrhuje jejich zvířectkostí. Je loajální svým vůdcům a věrný králi v domě i na bojišti.

Vzťahy k ostatným rasám:
Podobně jako mnoho jiných trpaslíků se i on setkal jen a pouze s lidmi. Lidé mu do srdce zaseli veliké zlo a šrám jenž se jen velice pomalu hojí. Viděl jak mu lidé zabíjejí kamarády. Jak plení jejich sídla a zemi a takové zlo nemůže být odpuštěno. hedrór nevěří v mír a budoucnost vidí již jen v úplném vyhlazení lidské rasy. Nejsou pro něj ničím. jen hlubokým zklamáním.

Cíl: Hedrór má dosti jednotvárný cíl, klišé jenž chce splnit většina národa. Většina živoucích bytostí. Chce ochránit svou zem před nepřáteli a skoncovat s onou strašnou válkou.

Povaha

Hedrór je cholerik, velmi nebezpečného rázu. Trpaslíku jako je on trvá jen velmi krátkou dobu aby se rozčílil, zvláštní je však to že i když má vztek, dokáže se obstojně ovládat. S takovou by totiž nemohl sloužit v armádě. Nemůžeme o něm říci že je kliďas, většinou nezvládá jen tak sedět a nic nedělat. Navíc, čas který potřebuje na to aby se uklidnil není rozhodně pár sekund.
Trpí notnou dávkou energie, není ani moc trpělivý a je větši rád když není omezován časem a může vše udělat hned.
Hedrór rovněž není líny, mohli bychom jej přiřadit k pracovitým lidem, nechybí mu smysl pro čest ani lest. Celkem mu to i pálí a dalo by se říci že dokáže býti velmi vypočítavý, věcem o kterých však neví se ale vyhýbá širokým obloukem. nerad ze sebe dělá blbečka a nemá rád když se ocitá na tenkém ledě. Dokáže však dělat velice pádná a rychlá rozhodnutí a nemá sebemenší problém v mžiku zvážit všechny okolnosti.
Jakožto trpaslík je velice hrdý a tvrdohlavý, nerad se podřizuje i když to tak nevypadá. Dokáže být i velmi odvážný, pokud počítáte s věcmi, které by normálního člověka či trpaslíka zabili. Nezná smysl pro nebezpečí a v některých chvílích se může chovat jako vyšinutý jedinec.

Podoba:

Hedrór je trpaslík zhruba do výšky prsou normálního člověka. Je celkem vysoký co se týče ostatních trpaslíků, ale přesto není obříkem. Je velmi rozložitý, již na první pohled poznáte jeho mohutnost. Stavba jeho těla dává znát síle i výdrži. Je velmi vypracované a šlachovité. Hedrór je na své tělo náležitě hrdý, jelikož mu nikdy nebylo překážkou, jako to bylo u jiných.
Hlava, jenž je velice ostře řezaná s tvrdým výrazem, je menší. Nízké čelo a mohutné obočí, široký nos a ústa skrytá v záplavě hnědých vousů jenž nosí do boje sepnuté a sčesané do dvou pramenů. I husté vlasy mu nejsou cizí.

Fóbie/Strachy: Hedrór má mnoho fóbií a strachů. je pro něj normální se bát. Ovšem ani tyto překážky mu nebrání překonávat denodenní nástrahy života.

- Hedrór má obrovský strach z lidí. Jsou pro něj špínou a zkázou.
- Nejspíše by se nedokázal vyrovnat s prohrou.
- Nemá rád vodu, alespoň tu co mu sahá více než po kolena.
- Nemá rád přílišné výšky

Životopis:

Hedrór se narodil za deštivého dne v Lordenu. Jeho pláč protl den krátce před polednem. Porod nebyl nijak obtížný, jeho matka byla silná a tak jej přežila. Ani Hedrór neměl s novým světem žádné potíže. Byl to silný chlapec.
Dny se míhaly. Z nemluvněte bylo batole a z batolete dítě, čas plynul a Hedrór sílil. Byl zvídavý, práce mu šla od ruky, ale s jeho tvrdohlavostí si rodiče nalámali hlavu. Naštěstí zde však pomohla tvrdá disciplína. Dalo by se říci že Hedrór vyrůstal pod tvrdou rukou otce, který jej již od malička vedl k postu vojáka. Hedrórovi to proti srsti nebylo, přál si být jako on a sen se mu nakonec vyplnil.
Ovšem s věkem přišel i rozum a vše již nebylo takové, jaké si to malý trpaslík představoval. Svět ve kterém chtěl být chrabrým válečníkem se změnil. Byl temný a smutný. Vždy si myslel že výhry jsou na jejich straně. Neznal hořkou chuť porážky, ani teplou podobu krve. neznal bolest a hrůzu která se ve skutečném světě nacházela.
Ale on bojoval. Nedal se jen tak zlomit i když byl otřesen. Nenechal ze sebe vysát vše co mu zbývalo, všechno pěkné. I když se služba vojáka nezdála tak hezká jakou si jí představoval. A tak bojoval.
Tvrdé tréninky a podmínky jenž se s nikým nemazlily jej zocelily. Strach se s brekem odpotácel pryč a naivitu vystřídal pohled zkušeností, jenž nebyly vždy úplně hezké.

Jenže v Lordenu nemohl zůstat na věky. Služba jenž trvala jen něco přes pět let se rychle rozutekla a na něj čekal jiný svět. Společně s ostatními trpaslíky procestoval Erasii a účastnil se mnoho bitev. Mnohokrát skysnul v nějaké zapadlé vojenské pevnosti v pohraničí. Prolil mnoho krve a utržil mnoho ran, ale nepadl. Vypracoval se.
Jenže ěvci neplynuly podle jeho dětských představ. Už dlouho ne. Bitva za bitvou začínala prohrou a končila smrtí válečníků. Až se z pobřeží dostal k Urnore. Ve velkém městě, jenž má naposledy stanou čelem k lidem.

Inventář:
 

Foto/Výzor:
 
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Gureas
Sedliak
avatar

Počet príspevkov : 87
Vek : 23
Charakter : Dagonith syn Hurthonův, Zorgar z Garsternu

OdoslaťPredmet: Re: Hedrór Kladivo   Ne 13 január 2013, 15:59

Charakter je hotový.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Horox
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 1264
Vek : 25

OdoslaťPredmet: Re: Hedrór Kladivo   Po 14 január 2013, 07:50

Môže byť, je to super. Konečne sa niekto postavil aj na stranu trpaslíkov čo sa týka Urnore. Schválené.

_______________________________________________
''Ich tvrdohlavosť a nenapraviteľnosť tvárou v tvár skaze je obdivuhodná, ale v konečnom dôsledku hlúpa.''
- generál Delwan Gammter na adresu valeánov bojujúcich o zachovanie ich výsadného spoločenského postavenia aj napriek tomu, že časy dračie skončili a započali časy temné
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Redečko
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 303
Vek : 26
Charakter : Kalleb Lotharion

OdoslaťPredmet: Re: Hedrór Kladivo   Po 14 január 2013, 10:03

Zajímalo by mě akorát, jak uděláš inventář pro tři postavy, protože do podpisu se toho tolik nevleze. Jinak za mě v pořádku. Smile

_______________________________________________
Kallebův inventář:
 

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Gureas
Sedliak
avatar

Počet príspevkov : 87
Vek : 23
Charakter : Dagonith syn Hurthonův, Zorgar z Garsternu

OdoslaťPredmet: Re: Hedrór Kladivo   Po 14 január 2013, 16:06

Jednoduše, hodím to do spoilu.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Redečko
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 303
Vek : 26
Charakter : Kalleb Lotharion

OdoslaťPredmet: Re: Hedrór Kladivo   Po 14 január 2013, 16:19

No, tam nejde o velikost. Tam jde o počet slov.

_______________________________________________
Kallebův inventář:
 

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Gureas
Sedliak
avatar

Počet príspevkov : 87
Vek : 23
Charakter : Dagonith syn Hurthonův, Zorgar z Garsternu

OdoslaťPredmet: Re: Hedrór Kladivo   Po 14 január 2013, 16:23

Však ano, obchčiju to přes spoily a nebo to prostě vymyslím přes profily a jeich odkazy.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Redečko
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 303
Vek : 26
Charakter : Kalleb Lotharion

OdoslaťPredmet: Re: Hedrór Kladivo   Po 14 január 2013, 16:23

No právě že ne. I když to bude v těch spoilerech, tak tam ten text pořád je. Však si to zkus a uvidíš sám, o čem mluvím.

_______________________________________________
Kallebův inventář:
 

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Gureas
Sedliak
avatar

Počet príspevkov : 87
Vek : 23
Charakter : Dagonith syn Hurthonův, Zorgar z Garsternu

OdoslaťPredmet: Re: Hedrór Kladivo   Po 14 január 2013, 16:28

Furt tu mám ještě tu druhou volbu. S dvěma postavama to nevadilo, kdyžtak zkusím soukromý hosting
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Redečko
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 303
Vek : 26
Charakter : Kalleb Lotharion

OdoslaťPredmet: Re: Hedrór Kladivo   Po 14 január 2013, 16:33

Jako pro mě za mě měj tři postavy, nevidím v tom problém. Ale pokud je fakt budeš mít, tak každá musí mít inventář.

_______________________________________________
Kallebův inventář:
 

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Hedrór Kladivo   

Návrat hore Goto down
 
Hedrór Kladivo
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Neaktívne postavy-
Prejdi na: