DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Eduart Očko

Goto down 
AutorSpráva
dw
Nikto
avatar

Počet príspevkov : 24

OdoslaťPredmet: Eduart Očko   Pi 11 január 2013, 21:53

Meno: Eduart

Priezvisko: Očko

Pohlavie: Muž

Vek: 23

Rasa: Člověk

Miesto Pôvodu: Nuvia

Bydlisko: Aktuálně se nachází na frontě - poblíž Urnore

Rodina: Neznámá

Frakcia: Armáda bojující proti trpaslíkům


Povolanie: Průzkumník

Popis povolania: Eduard patřil k speciálním jednotkám armády, které prováděli průzkum oblastí. Avšak po několika bojích se tyto jednotky rozpadli a tak Eduard připadl k obyčejnému pluku, kde se odlišuje pouze uniformou.

Talent: Je velmi talentovaný v šermu

Schopnosti/Zručnosti:

-Je velmi dobrý v boji jeden na jednoho

- Dobře střílí z luku

- Vyzná se v roslitnách a bylinách

- Umí dobře skrývat svojí přítomnost

Mágia: Dokáže trochu léčit a zapálit oheň, ale sám neví, jak to vlastně funguje.


Politické presvedčenie: Bojuje, protože k tomu byl vychován. Jako sirotek byl odveden k armádě už v útlém věku. Je vycvičen tak, aby se na nic neptal a vždy provedl rozkazy, které se po něm žádají.

Vzťahy k ostatným rasám: Aktuálně prej nemá rád trpaslíky.

Ciele: Dostává od velení.


Povaha: Je to železný muž. Celý život slouží armádě a to se podepsalo na rozvoji jeho charakteru. Je vždy velmi klidný a to i při velmi vážných situacích. Snaží se vždy splnit rozkaz a je schopen proto používat neobvyklá řešení.

Obľúbené: Má rád průzkumné cesty a vůbec průzkumnictví jako takové. Nejraději má rád průzkum v lesnatých oblastech.

Neobľúbené: Nerad zabíjí ženy.

Fóbie/Strachy: Bojí se žen.

Životopis:

Narodil se za chladných dnů bůhví komu a bůhví proč, avšak jako nalezenec byl ponechán v sirotčinci. V jeho šesti letech pak jako většina odveden do výcvikových táborů, aby tvořil jádro armády. Výcvik nebyl žádný med, ostatně pro děti nikdy nebyl ničím dobrým. Avšak postupem času si začal zvykat na prostředí, ve kterém měl nejspíše zůstat do konce jeho bídného života. Začal se přizpůsobovat a za nějaký čas se u něj projevil talent. Když v patnácti letech rozdělovali odchovance na bojové skupiny, byl zařazen mezi partyzánské oddíly, přesněji k průzkumníkům. Slíbil vojenský slib a začal sloužit pod královstvím Nuvie. Na rozdíl od ostatních oddílů, jeho jednotka křižovala zemi i při výcviku, což byla význačná výhoda pro poznávaní krajiny. Ve 20 letech byl převelen na frontu, což otevíralo jeho další životní kapitolu.
Akce, které jeho oddíl podnikal na frontě, nebyly vůbec takové, na jaké byl vycvičen. Kromě průzkumnictví museli podnikat tiché zabíjení, útoky ze zálohy. Po čtyřech měsících na frontě byla jeho skupina zmasakrována v klasické bitvě, do které se zapletli po velmi špatném přepadu. Eduard zbyl jako jediný člen a tak se na rozkaz velitelů musel přidat k hlavnímu pluku i přestože nebyl typickým vojákem. A tak začala dlouhá éra nekončícího zabíjení...  


Kapitola první

Jednoho dne byl on a skupina nejlepších bojovníků svoláni do generálova stanu, aby rozhodli bitvu u trpasličí baštu zvanou Urnore. Tato pevnost nikdy v minulosti nebyla dobita, avšak měla to změnit závratná technologie výbušnin, kterou lidský rod chtěl poprvé otestovat ve velice tajné misi. Po provedení útočných plánů se jeho skupina dokázala prokopat skrz podzemní hradby Urnore, avšak dostala se do pasti. V podzemním komplexu pod Urnore se skrývala líheň obrovských pavouků, kteří skupinu málem roztrhali na kusy. S velkými ztrátami a zraněními se nakonec dokázali dostat pryč, avšak hned na to byli zajmuti trpasličí hlídkou. Po odzbrojení se skupina octla ve vězení, kde však došlo ke zvratu, když Kalleb začal vyjednávat za pomoci skryté nálože.

Výzor/Foto:Naposledy upravil dw dňa Ut 22 január 2013, 23:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Horox
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 1264
Vek : 25

OdoslaťPredmet: Re: Eduart Očko   Pi 11 január 2013, 22:15

Schválené.

_______________________________________________
''Ich tvrdohlavosť a nenapraviteľnosť tvárou v tvár skaze je obdivuhodná, ale v konečnom dôsledku hlúpa.''
- generál Delwan Gammter na adresu valeánov bojujúcich o zachovanie ich výsadného spoločenského postavenia aj napriek tomu, že časy dračie skončili a započali časy temné
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Eduart Očko
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Neaktívne postavy-
Prejdi na: