Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Smerom nahor

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
AutorSpráva
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Smerom nahor - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smerom nahor   Smerom nahor - Stránka 7 I_icon_minitimePi 03 október 2014, 23:04

Illisa podaný kokos prebrala a skúmavo sa naň zahľadela. Jej tvár sa skrivila, a obe polovice kokosu hodila Sejuani pod nohy.
''Tento je hnilý. Chceš ma zabiť?!'' Vyštekla smerom na Sejuani a nahnevane krútila hlavou. Zobrala ďalší, a tento sa zdal byť v poriadku. Illisa sa do neho bez slova pustila a chvíľu ho jedla.
''Tí plechoví bastardi mi pripomenuli teba. Aj oni sú z tej diery na severe, však? Možno si ich sem doviedla.'' Zamračila sa Illisa na Sejuani a odhodila dojedený kokos na stranu, pričom skoro trafil Sejuani. Schmatla druhý, ale potom ho položila na zem.
''Na to ale nie si dostatočne chytrá. Je tak?''
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Smerom nahor - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smerom nahor   Smerom nahor - Stránka 7 I_icon_minitimePi 03 október 2014, 23:13

Sejuani

Neodpovedala som. Sedela som namieste a pripravila som jej ďalšie kokosové orechy.. no aspoň som skontrolovala, čí nie sú hnilé ako bol aj prvý. Jej reči ma však otravovali. Čo vôbec vedela ? Vedela vôbec o čom hovorí? S povzdychom som vstala a podišla som k ťave, ktorú som odviazala.
"Mali by sme vyraziť pani, váš ochranca, rovnako ako všetci ktorý tam ostali, sú pravdepodobne mŕtvy." Možno nechápala, ako som to myslela.. ale moje slová boli priame. Bolo to tak, aspoň som si to myslela. Lordi nepatrili k ľuďom, ktorý na niečo zbrklo zaútočili bez toho, aby si boli 100% istý svojou výhrou. Či už tam bol ochranca od Sestry.. alebo nie.. jeden človek nezmení priebeh celého boja. Navyše som si nevedela predstaviť, ako by gladiátory a všetci bojovníci tam, vrátane fúrií, dokázali poraziť rytierov. Neodpovedala som jej však na otázku, vlastne sa ma ani nič nepýtala.. boli to skôr rečnícke otázky ktoré skúšali moju trpezlivosť.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Smerom nahor - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smerom nahor   Smerom nahor - Stránka 7 I_icon_minitimePi 03 október 2014, 23:29

Na odpoveď sa nahlas zasmiala a zbytok kokosu hodila do jazierka.
''Čo ty o ňom vieš? Meggarovi sa nestane nič, hlupaňa. Tí bastardi budú rozsekaní. Púšť nie je miesto pre nich, a najmä nie pre oligarchov, ktorí si myslia že ovládajú celý svet. Ani ich sprostý drak im nepomôže. Nech... ten modrý diabol zhorí v púšti.''
Podľa zapálenej reakcie Illisy sa zdalo že Sejuani rozhodne narazila na citlivé miesto. A Illisa neobľubovala, ba nenávidela Erasa, no kto vie prečo. Eras bol v Charne považovaný za hlavné božstvo, zatiaľ čo Isen bol jeho negatívny protiklad.
''Meggar z teba vybije každú zmienku o tom vašom podradnom božstve. Len počkaj až sa vráti.'' Pokračovala Illisa. Znova sa jej podlomili nohy a neohrabane sa zvalila do trávy. Stíchla a nahlas začala lapať po dychu.

''Už je tu...'' Vyslovila Sestra vyčerpane a ukázala smerom do púšte. Na vzdialených dunách sa niekto pohyboval, mohli to byť jazdci na ťavách... no Sejuani oslepil nepríjemný blyskot. Ochranca ani gladiátori nemali príliš veľa brnenia. Za krátko sa ťavy zmenili na kone osedlané bojovníkmi v brneniach. Na ich čele bol ten muž, ten zlovestne vyzerajúci lord.
Illisa len pokrútila hlavou a zasmiala sa.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Smerom nahor - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smerom nahor   Smerom nahor - Stránka 7 I_icon_minitimePi 03 október 2014, 23:39

Sejuani

Nehovorila som nič, len som zostala v naprostej tichosti. Nakoniec som však podišla ponad sestru a len som sa pozerala na prichádzajúcu kavalériu. Neutiekli by sme im. Nevedela som, prečo sa zasmiala, možno že sa jej znova zatemnilo videnie, každopádne.. moje šance klesli na nulu. Táto ženská ma očividne nemala rada. Aj keby že ujdeme, pravdepodobne by som sa ani len nedostala do arény. Navyše šanca újsť kavalérií v takomto stave.. pravdepodobne išli tryskom celý čas.. no nachádzali sme sa už viac menej na rovine a ťavy neboli také rýchle ako kone.. ani toľko nevydržali ísť príliš rýchlo, navyše keď nosili dve osoby. Väčšiu šancu som mala niekde inde. Skôr než sestra stihla nejakým spôsobom zareagovať, som ju tresla zozadu do hlavy. Nechcela som ju zabiť, len ju omráčiť. Následne som ju prehodila cez ťavu, na ktorú som sama nasadla a vydala som sa naproti rytierom. Narozdiel od nej, som ja.. bola realista. Mohla som len dúfať, že ten lord bude aspoň trocha zhovievavý, čo by bolo v Charne dosť.. divné. 
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Smerom nahor - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smerom nahor   Smerom nahor - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 04 október 2014, 01:03

Akonáhle ste sa dostali do vzdialenosti niekoľkých metrov, kavaléria na povel lorda zastavila. Ten pohľadom prešiel z omráčenej Sestry na Sejuani a potom mávol na jedného z jeho mužov.
''Zlož ju na zem a odstúp.'' Prikázal jeden z rytierov a zosadol z koňa. S rukou priloženou na rukoväti svojho meča sa opatrne začal približovať k Sejuani.
''A ty ideš tiež s nami.'' Povedal smerom k Sejuani lord. Po jeho bokoch boli osedlaní strelci s namierenými kušami na Sejuani. Nebolo úniku, ak by sa čo i len nesprávne pohla, kušiníci by ju zostrelili.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Smerom nahor - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smerom nahor   Smerom nahor - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 04 október 2014, 01:14

Sejuani

Nech už som sa na situáciu pozerala akokoľvek, vyzerala naozaj ružovo. Samozrejme som to myslela ironicky. Poznali vôbec ľudia v tejto púšti ružovú farbu? Na vyzvanie som len nejakým spôsobom jednou rukou zložila sestru z ťavy tak, aby ju rytier bezpečne zachytil a následne som len odhodila katar stranou na znak, že odo mňa nemusia čakať žiadne nebezpečenstvo. Tie kuše boli problém, nie že by som aj tak rozmýšľala o úteku. Proste som sa momentálne musela nechať viezť tam, kam chceli oni, teda za týmto lordom. 
"Ako si prajete lord." Odpovedala som dokonalou Charčinou.. mohlo im byť hneď jasné, odkiaľ moje korene pochádzajú.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Smerom nahor - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smerom nahor   Smerom nahor - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 04 október 2014, 01:33

Jej slová, zdalo sa, lorda výrazne zaujali. Po chvíli neistoty si uvedomil o čo ide.
''Takže to ty si prežila stroskotanie Liany. A predpokladám, že si bola lodná kurva. Akosi si nám tu zdivela. Toto nie je miesto pre teba.'' Vyriekol lord nahlas a dvom ďalším rytierom pokynul aby ju schmatli.
''Vrátime ťa do Charnu tvojmu majiteľovi. Myslím, že bude veľmi rád. Rozhodne bude chcieť počuť prečo Liana stroskotala... takže vyrezanie jazyku nie je možnosť. Ale čo sa týka iného...'' Pokrútil hlavou a pokrčil plecami. ''Kto vie.''
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Smerom nahor - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smerom nahor   Smerom nahor - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 04 október 2014, 01:44

Sejuani

Pomyslenie na cestu do Charnu, vlastne nebolo vôbec zlé. Nie že by sa mi život tam páčil, v aréne sa o mňa starali omnoho lepšie, no už som nebola tým, čím som bola pred tým. Nič som nehovorila, len som sa nechala schmatnúť a čakala som, kým ma pravdepodobne odvlečú na nejakého koňa. Pochybovala som, že by sa práve tu chceli zdržovať a ťahať ma za koňmi.
"Budem vám vďačná, keď ma vrátite k môjmu majiteľovi lord." Prehovorila som znova, rovnako odmerane ako pred tým. Vlastne som znela ako pravá Charnská štetka, ktorá nejak vzdala možnosť pre iný život. V aréne som sa však naučila jednej peknej veci.. klamať .. a pri bojoch ? Predstierať.. predstierať slabiny, o ktoré by sa niekto mohol chytiť.. a následne ho cez ne zničiť. 
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Smerom nahor - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smerom nahor   Smerom nahor - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 04 október 2014, 16:25

Muži tvrdo schmatli Illisu, a hrubo ju naložili na jedného z koňov. Podobne zaobchádzali aj so Sejuani, pričom jej chlap prikázal aby sa posadila za rytiera jazdiaceho vzadu. Mohla to byť šanca na únik, keďže nebola strážená zozadu, no to zatiaľ neprichádzalo do úvahy. Rytier v brnení a v helme schmatol Sejuani za ruku a bez problémov ju vyložil na koňa za seba. Lord následne vydal príkaz, a jazdci sa otočili smerom na sever. Pravdepodobne tam mali zakotvenú svoju loď.

Po chvíle jazdy, rytier s ktorým Sejuani zdieľala koňa, ju nenápadne niekoľkokrát kopol do nohy. Helmu mal stále na sebe, a neotáčal sa, no bolo očividné že chce zaujať jej pozornosť. Následne si mierne odhrnul jednu z rukavíc, a tým odhalil svoju tmavú pokožku. Mohol to byť ktokoľvek, no podľa vzrastu muža a situácie to mohol byť len Ochranca. Pafros bol nižší a menej zavalitý, a niekto neznámy by sa Sestru nesnažil zachrániť. Jeho krytie bolo pomerne dokonalé. Brnenie a helma zakrývali každú zmienku o jeho pôvode, a zámerne si musel vybrať rytiera, ktorý zvykol mlčať a držal sa vzadu.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Smerom nahor - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smerom nahor   Smerom nahor - Stránka 7 I_icon_minitimeSo 04 október 2014, 16:33

Sejuani

Zaznamenala som kopnutie do nohy. Nebolo moc silné, skôr ako keby chcel upútať moju pozornosť. Takže predsa len prišiel. Musel túto situáciu predvídať, asi svoju zverenkyňu poznal a tušil.. ako únik s ňou môže dopadnúť. Keď som si to tak zobrala, s tou jej chorobou a povahou, sme nikdy nemali šancu nebyť dohnaný týmito rytiermi. 
"Les?" Zachrapčala som v jazyku, ktorý som sa naučila len pred nedávnom, pri čom to celé znelo ako zakašlanie. Prečo by som aj nezakašlala ? Mohol sa mi do úst dostať prach.. piesok či tak. Dúfala som, že vie na čo narážam. Predsa len k vode sa zväčša muselo ísť cez les. Napadlo ma len to, že čakal kým napríklad fúrie neprepadnú tento odiel a nevyužije zmätok .. a podobne. Počula som že v hlavnej aréne bojovali jednotlivci proti Kariskom.. samozrejme som tomu neverila no tento muž mal schopnosti, ktoré boli nad moje chápanie. Predsa len som videla, v akej situácií sa nachádzali.. nechápala som ako to stihol.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Smerom nahor - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Smerom nahor   Smerom nahor - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Smerom nahor
Návrat hore 
Strana 7 z 11Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Herné fóra :: Jadro Sveta :: Nuadh-
Prejdi na: