Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Zmena k lepšiemu?

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmena k lepšiemu?   Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 31 december 2012, 02:16

Ak sa k nám nepridáš, tak počítaj s tým že sa s tebou ani nerozdelíme o naše víťazstvo. A poviem ostatným aby ťa nešetrili v ringu. Tuto to funguje na skupinách... buď si členom nejakej, alebo si mŕtva. Avšak, je to tvoja voľba. Nie že by ma nejako zaujímalo čo sa stane zradcom. Odvetil rozhorčene Rufus, prudko sa zdvihol zo stoličky a odchádzal. Ostatní vás iba nenápadne pozorovali, ale nehovorili nič. Postupne sa z jedálne pobral zbytok ľudí preč, a v tom sa ozval akýsi hlasný gong zo stredu ringu.

To sa začínal poobedňajší tréning pre úplných nováčikov, tých, u ktorých ešte nebolo zistené čo dokážu. Niekoľko strážnikov prebehalo všetky izby, jedáleň a vyhnali celé osadenstvo do stredu ku ringu. Pafros stál v centre a zvolával k sebe tých čo ešte nebojovali. Rufus sa akýmsi spôsobom ocitol za Sejuani a posotil ju dopredu ku ringu.

Nováčikov nebolo veľa. Okrem Sejuani len traja. Vystrašené dievča ešte v špinavých šatách, chudý chlapec v otrhanom oblečení a s rozbitou perou, a akýsi tučko, na ktorom sa ostatní náramne smiali. Stráže posunuli zbytok mladých mimo ringu a Pafros do stredu zavolal to dievča a chudého chlapca. Po tom ako bol vyhlásený začiatok boja, dievča sa srdcervúco rozplakalo a chlapec, ktorý sa ňu útočil sa zháčil. Všetci naokolo však vykrikovali aby ju zrazil na zem a stráže ho dlhými palicami posúvali aby si pohol a urobil niečo. A tak nemal na výber... aj naproti jeho vôli sa priblížil k dievčaťu a uderil ju do brucha, spočiatku slabo, ale potom jeho údery zosilneli a presunuli sa aj do tváre. Bola to hrôza. Dievča s rozbitou perou sa pravdepodobne psychicky zrútilo a strážnici ju odniesli preč. Chlapec sa stal víťazom. Po jeho tvári mu však stekali slzy. Pafros ako ďalších do ringu zavolal posledných dvoch nováčikov. Sejuani bola do ringu posotená dlhými palicami strážnikov a vyzvaná na útok. Tučko začal panikáriť a začal prosíkať Sejuani aby mu neublížila. Okolie však neustávalo a strážnici ju tlačili do boja.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmena k lepšiemu?   Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 31 december 2012, 02:28

Sejuani

"Ja sa vás ani o nič neprosím." Odpovedala som mu s nemenným úsmevom. Až teraz som sa na neho však pozrela pohľadom, ktorý som si šetrila ešte z ulíc pre zastrašovanie. Bol to pohľad človeka, ktorému bolo všetko jedno.. človeka, ktorý nemal čo stratiť. Bol to ten typ pohľadu, ktorým sa na vás pozerá človek, ktorého by nikto za nepriateľa nechcel. Po tom však vstal a rozhorčene odišiel. Ja som len spokojne dojedla môj prídel jedla a dopila trocha zvláštne chutiacu tekutinu. Ozval sa Gong a ja som si zrazu uvedomila, že ma niekto zavolal do stredu arény. Išla som dobrovoľne, aj keď ma pri tom dosť ľudí postrkovalo. Niekto ma posotil až do ringu, kde sme vlastne boli štyria. Očividne sme všetci boli úplný nováčikovia. Prvý zápas som však nebojovala ja. Nekomentovala som ho a ani som pri ňom neprejavila žiadne emócie. Nebol to pekný pohľad a mne toho dievčaťa prišlo trocha ľúto. Navyše to ten chlapec trocha nedomyslel. Asi to nespravil naschvál no z môjho pohľadu pouličnej siroty som vedela určiť, že ju stačilo zložiť jednou ranou mierenou do brady a len by jej ušetril bolesť, ktorú teraz spôsobil údermi do brucha. Nakoniec som vošla do ringu ja a predo mnou nejaký tučný chalan. Ten začal panikáriť. Chvíľku som sa snažila odhadnúť, či to len nehrá. Nakoniec som sa pomalým krokom rozišla k nemu a ruky som zaťala v päsť. Nakoniec som sa na neho rozbehla. Skoky mi nikdy nerobili problém a tento tu mi cez svoju *hmotu* ani nemal ako uhnúť. Skočila som tak, že som mu kolenami dopadla na ramená, čím som ho chcela povaliť na zem. Jednou rukou som pri tom chytila jeho golier, aby som nejak udržala rovnováhu a až keď sme obaja dopadli, som ho na zemi bez milosti začala mlátiť zovretými päsťami. Pokračovala som v tom až kým ma od neho neodtrhli.. teda ak ma.. odtrhli. Vlasy mi pri tom zakrívali väčšinu tváre no niekedy kúsok odkrívali.. práve ten s nebezpečným.. stále nemenným slabým úsmevom.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmena k lepšiemu?   Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 31 december 2012, 02:36

Pafros po tom ako začala biť chlapca na zemi Sejuani zdvihol za vlasy, a to veľmi prudko, až to neuveriteľne zabolelo. Pozrel na ňu trocha prísnym pohľadom, ale ostatní na okolo boli očividne šťastní, lebo ju povzbudzovali do boja a chceli aby ho dobila na zemi ešte viac. Pafros si ju v rýchlosti odtiahol bokom a potichu jej zašepkal radu.
Brutalita a krv bude stačiť pre verejnosť, pre divákov. Nechaj si svoju zlosť a hnev na ten čas. Ale dovtedy sa snaž nikoho nezabiť. Pokiaľ ťa nebude niekto chcieť zabiť sám, alebo ohrozovať. Len aby si vedela. Vysvetlil jej a vrátil ju znova do ringu. Tentoraz proti nej stál chlapec z prvého boja, ktorý ,,porazil'' to urevané dievča. Tentoraz mal na tvári ale zaumienený výraz lebo videl že Sejuani nie je žiadna uplakaná dáma. Po začiatku boja sa po nej okamžite rozbehol, celkom bez rozmyslu, s napriahnutou päsťou na útok.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmena k lepšiemu?   Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 31 december 2012, 02:42

Sejuani

Pocítila som bolesť, keď ma za vlasy niekto od chlapca odtiahol. Bol to Pafros a ja som sa pod jeho pohľadom cítila trocha previnilo.
"Prepáčte, nechala som sa uniesť." Odpovedala som mu no to už som bola hodená znova ringu. Pozrela som sa na chalana, ktorý ku mne nemal taký postoj ako k tej uplakanej. Rozbehol sa na mňa s napriahnutou päsťou. Nebola som až tak dobrý zápasník na blízky boj no on mi poskytol dosť priestoru pre proti-útok. Už len to že sa rozbehol s napriahnutou púsťou.. ako keby mi signalizoval kam chce udrieť. Pochopila som, že sa asi ešte nikdy nemlátil, pri čom by v bitke bol v sádzke jeho život. Mierne som sa prikrčila a v momente keď sa ocitol v dostatočnej blízkosti, len som podvihla pravú nohu a následne som ho ňou kopla. Teda bol to kop v štýle *pušky*. Ako keby som chcela nohou odtlačiť nejaký ťažký balvan len s tým, že bol prudší, agresívnejší a on bol rozbehnutý. chodidlo smerovalo do oblasti žalúdka a čriev. Ak nemá vypracované brucho, asi ho to bude bolieť.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmena k lepšiemu?   Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 31 december 2012, 03:11

Ten hlupák nabehol rovno Sejuani na koleno a plnou rýchlosťou doň vrazil. Zatváril sa začudovane a zrútil sa na zem. Bolo hneď jasné že sa nedokáže nadýchnuť lebo mu Sejuani, teda skôr on sám, vyrazila dych z pľúc. Pri svojom útoku chcel urobiť akýsi zvláštny výpad a tak sa k jej kolenu sklonil až do úrovne hrudníka, a to bola chyba. Pár sekúnd ležal na zemi a nevedel nabrať dych, no potom sa postavil, zapotácal a stráže ho vyviedli z ringu. Pafros pristúpil k Sejuani a zdvihol jej jednu ruku hore do vzduchu.
Budúci bojovníci! Gladiátori! Dnes ste získali novú kolegyňu. Jej meno je Sejuani, dobre si ho pamätajte ak by neskôr prekonala vás všetkých a vedeli komu sa podlízať. Vyhlásil nahlas a davom sa ozvalo akési mrmlanie, ale aj niekoľko nadšených výkrikov, ktoré ale rýchlo stíchli po tom ako si uvedomili že sú jediní čo jasajú.
A teraz... ROZCHOD! Vráťte sa k svojim tréningom a robote. Dokončil vyhlásenie a pokynul Sejuani aby išla za ním.
Ešte jedna vec. Možno sa ti to nebude páčiť, ale musíme ťa po prijatí do arény označiť. Trocha to zabolí, ale nič si z toho nerob. Každý tým prešiel. Je to nevyhnutnosť. Povedal s ubezpečujúcim úsmevom a spoločne ste vošli do akejsi miestnosti, od ktorej mal očividne len Pafros kľúč. Pred dverami ponechal dvoch strážnikov a podišiel k obrovskej peci ktorá sa týčila v rohu izby. Otvoril od nej poklop. Vnútri bolo skutočné peklo, akonáhle pec otvoril, izba sa zaplnila hustým nepríjemným a teplým vzduchom. Zo zeme pri peci zdvihol kutáč a vložil ho do pece, kde ho nechal rozohrievať sa.
Najprv ti odoberiem krv. Oznámil pokojným hlasom akoby to bola každodenná záležitosť. Z police vytiahol akýsi veľmi úzky bodec, niečo ako ihlu, vyzeralo to strašidelne. Táto ihla ale bola poriadne hrubá... nakázal jej aby položila ruku na stôl v strede miestnosti a aby poriadne držala, lebo bolesť bude neznesiteľná.
Môžeš pokojne aj kričať, ak budeš chcieť. Povedal Pafros, jednou rukou jej pridržal jej ruku a ihlu doslova pichol do jej žily. Z miesta bodnutia vystreklo trocha krvi a ihla sa začala naberať krvou. Sejuani si prešla bolesťou, závratom zo straty krvi, bolesti hlavy, pocitu smädu vo veľkej rýchlosti. Napokon toho démona jej Pafros vytiahol z ruky a celá jej ruka zostala zakrvavená. Podal jej servítku a nakázal aby si to držala na rane druhou rukou.
Potom počkal kým sa ako tak z toho Sejuani spamätá a prestane jej tiecť krv, a na rad prišlo ešte niečo horšie.
Neboj sa toho. Budeš to cítiť len moment. A potom sa navždy staneš členom tejto arény. Ubezpečil ju znova Pafros a vytiahol rozžeravený kutáč z pece. Vyzeral skutočne hrozivo. Z tej farby v akej kutáč bol sálalo skutočné peklo a bolesť. Pafros jej prikázal aby si vytiahla svoju košeľu a kutáčom jej zamieril na bočnú časť brucha, niekoľko centimetrov pod posledné rebro. Ten symbol ktorý vypálil nebol veľký, ale bolesť ktorá nastala to všetko nahradila.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmena k lepšiemu?   Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 31 december 2012, 03:21

Sejuani

Bolo to horšie než.. horšie. Takú bolesť som snáď ešte v živote nezažila. Našťastie som nemala fóbiu z ihiel no TOTO sa za ihlu ani považovať nedalo. Odber krvi som však ešte vydržala len s prekusnutou perou. To čo malo naśledovať ďalej.. som ani zďaleka nečakala. Bolo mi na odpadnutie. Prijala som nejakú servítku ktorou som si ranu na ruke chytila a stlačila. Snažila som sa spamätať. Po chvíľke sa mi to podarilo a ja som znova viac menej triezvo uvažovala. Keď môj pohľad dopadol na rozžeravený kotúč, prepadol ma strach. Na chvíľku som úplne zmeravela no nakoniec som sa predsa len ovládla a skrvavenou rukou som si vyhrnula košelu. Nezatvárala som oči.. len som sledovala ako sa ku mne rozžeravené železo približuje. Pár krát mnou trhlo, ako by som chcela ujsť. Ostala som ale na mieste a potom to prišlo. Vykríkla som od bolesti. Nevedela som to zadržať nech už som sa snažila akokoľvek. Do oćí sa mi v momente nahrnuli slzy no neplakala som.. len som hrozne, ale hrozne kliala. Používala som také nadávky, ktorým pravdepodobne ani nerozumeli kvôli slangu, ktorý sa v uliciach Charnu používal. Bolesť tak skoro neprestávala a rozpálená pokožka ma neustále pálila. Na chvíľku som musela zatvoriť oči a rozdýchavať sa. O nejaký čas som bola schopná normálne premýšľať ... znova.. čo som neočakávala ani v tých najbláznejších slov. Trocha som sa prehla a v momente som označenie pocítila. Už to ale nebolo také hrozné a tak som sa len opatrne postavila. Trocha som sa triasla zo šoku no inak som bola v poriadku. Rukou, ktorou som zvierala servitku som nakoniec pohla smerom dole a uistila som sa, že rana po tej neľudskej ihle už nekrvácala. Na dnešok asi nikdy nezabudnem.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmena k lepšiemu?   Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 31 december 2012, 17:28

Pafros to celé prežil bez akýchkoľvek grimás alebo príkazov aby Sejuani prestala kričať. Celý čas mu na ústach hral slabý úsmev. Musel byť na toto zvyknutý. Kričali tu tak chlapci ako dievčatá, jedni viac ako druhí.
Ak ti to uľaví, Cexil kričala a kliala rovnako ako ty. Neboj sa, keď prišla bola rovnaká ako ty. No, v každom prípade, tieto znamenia sa vypaľujú v každej aréne. Ak sa dostaneš vyššie, akousi náhodou, nad znak tejto ti vypália znak tej vyššej arény. A takto až kým nebudeš mať rovno pod pazuchou vypálený znak Matriarchálnej Slávnej Arény v Oáze... ale to sa podarí len jednému zrnku z tisíc. Povedal Pafros pokojne a pokynul Sejuani aby odišla keď sa na to bude cítiť.
Pravdepodobne si veľmi unavená. Mala by si sa ísť umyť, a spať aby si vôbec vstala skoro ráno. Poradil a vychádzal z miestnosti.
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmena k lepšiemu?   Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 31 december 2012, 17:37

Sejuani

Chvíľku som sa ešte musela opierať o stenu, kým som sa odhodlala znova pevne stáť na mojich vlastných nohách bez podpory. Počúvala som pri tom jeho slová a mierne som sa usmievala. Možno sa ten úsmev .. ponášal na škodoradosť. Každopádne som sa o chvíľku bola schopná bez podpory rozísť k východu.
"Ak o mne máte nejaké oćakávania.. budem sa snažiť, nesklamať ich, Pafros." Odpovedala som mu jedinú vetu, na čo som len odišla z miestnosti. Moc som si moje okolie nevšímala. Bola som rada, že som sa vôbec vládala dotrepať po rebríku k miestnosti, v ktorej som bývala aj s niektorými ďalšími bojovníkmi. Slama bola teraz to najväčšie pohodlie, ktoré som si čo i len mohla priať a ja som sa na ňu zvalila chrbtom. Zatvorila som oči, natiahla som sa a so zaťatými zubami som si obhmatávala pľuzgier, ktorý mi spálenina vytvorila. Netrvalo dlho, kým som zaspala.
Návrat hore Goto down
Horox
Kráľ
Horox


Počet príspevkov : 1419
Vek : 31

Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmena k lepšiemu?   Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 31 december 2012, 18:29

Sejuani spala ako zabitá aj napriek tomu že to bola jej prvá ,,noc'' v tejto zemi a aj napriek hluku ktorí robili príchodzí spolubojovníci do spacárne. Zobudila sa už dlhšie svitaním, keď niektorí ešte spali a niektorí už len tak ležali v posteliach. Potom sa niektorí pobrali na raňajky, na ktorých sa nestalo nič zvláštne. Sejuani sa dozvedela akurát to že Cexil ľudí s tými svojimi polovičkami otravuje len na obed, a niekedy na večeru, takže raňajky boli vždy pokľudné. A potom sa ozval rovnaký gong ako deň predtým. Slnko bolo stále mimo dohľadu a celú arénu osvetľovalo len svetlo pochodní. Bežalo tu zároveň viac tréningov. Pafros si znova zavolal nováčikov, ktorí sa vôbec dostali do arény a boli už označení ako členovia tejto arény. Popravde vás bolo celkom dosť, niektorí prišli o niečo skôr ako Sejuani, niektorí ešte neskôr ako Sejuani, niekedy včera poobede. Podľa tohto to vyzeralo že prísun nových ,,bojovníkov'' je vysoký, keď si ešte zobrala že títo boli vybraní rovnako ako ona. Museli sem prinášať týždenne, ba aj denne veľa ľudí.
Pafros začal vysvetľovať ako to chodí.
Vy všetci ste si prešli vstupom do arény. K tomu gratulujem, ale asi by som nemal, lebo to ešte nič neznamená. A stále máte ďaleko k bojom v aréne so skutočnými divákmi. Najprv budete musieť trénovať, aby som vás vôbec pustil do neoficiálnych súbojov proti ostatným bojovníkom tu. Akonáhle sa dostanete do ich tréningov - v hlavnom ringu - tam sa celý mesiac robí výber na skutočné podujatie s divákmi, kde sa bojuje proti bojovníkom z iných arén. Tam sú skutočné boje. Na život a na smrť. Preto sa nestačí zúčastniť, ale hlavne... vyhrať. Nečakajte zľutovanie. Vedzte že legálne môžete zomrieť len v boji proti bojovníkom z inej arény. Aspoň v tejto aréne to tak je. Dokončil a spýtal sa na nejaké doplňujúce otázky.
Nečakajte teda a pustite sa do toho. Nejako sa rozdeľte a trénujte. Rozkázal a postavil sa bokom od vedľajšieho ringu. V hlavnom teraz trénovali postarší bojovníci, ktorí už mali za sebou niekoľko výhier v skutočných bojoch na život a na smrť. To bola už iná kategória...
Návrat hore Goto down
Hysterio
Legenda
Hysterio


Počet príspevkov : 1063

Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmena k lepšiemu?   Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 I_icon_minitimePo 31 december 2012, 18:53

Sejuani

Ráno som sa zobudila sama od seba. Bola som zvyknutá vstávať skoro a tak mi neostávalo nič iné, len sa poobzerať po ostatných. Niektorý ešte spali no poniektorý už boli hore a len podriemavali. Nakoniec som však vstala a vydala som sa asi ako tretia z toho ubytovacieho *boxu* do jedálne. Raňajky prebehli v poriadku a ja som konečne mohla zjesť všetko a navyše aj mojim vlastným, normálnym tempom. Dopila som znova tú divnú tekutinu, ktorá asi nebola voda. Tou sa tu fakt šetrilo. Typovala som to na nejaké.. mlieko? Alebo možno nejaký extrakt z niečoho.. kto vie. Potom sa však ozval gong, čo bola asi výzva k tréningu. Pobrala som sa za ostatnými a až teraz som pocítila, ako ma hrozne páli chrbát, ramená a vlastne celé telo. Bola som spálená zo včerajśku. Na to si však po chvíľke zvyknem len... pár dní budem musieť prežiť v naozaj hrozných bolestiach. Nič nie je horšie než robiť nejaké cviky, keď je človek spálený. Kožam u pri tom praská a strašne štípe.. no musela som to vydržať. Niečo ako topánky boli v aréne zbytočné no mne to nevadilo, aj tak som žiadne nemala. Nováčikov nás tu bolo dosť. Rozdelili sme sa do dvojích a každá išla k jednému stanovisku. Ako prvé som pred sebou mala vrece do ktorého som asi mala mlátiť. S nejakým chalanom, ktorý stál z vreca do druhej strany sme sa teda pustili do udierania. Spočiatku som si myslela, že to nebude také náročné no uvedomila som si, koľko robím chýb. Pafros totiž chodil po stanoviskách a keď videl chybu, zastavil sa pri nej a povedal ako sa to má robiť správne. Celé jedno kolo trvalo asi päť minút a ja som mala pocit, že zomriem. Ruky mi o také dve minúty oťaželi a moje údery neboli také silné, ako spočiatku. Nakoniec som ešte pridala aj nohy. Pafres sa pri mne zastavil snáď nespočetne krát, kým o tých päť minút zakričal, aby sme sa vymenili. Postúpili sme teda k ďalšiemu stanovisku. Bola som zvedavá, čo to bude teraz. Z povahy cvikom a cvičení som typovala, že má tento *tréning* pripraviť nás, začiatočníkov na záťaž pri skutočných tréningoch. Väčšina stanovísk bola na posilnenie a spevnenie častí tela. Samozrejme aj nôh, hrude, rúk a chrbta. Rozmanitosť cvikov pri tom bola viac než ohromujúca. Tých stanovísk bolo presne pätnásť a to znamenalo 75 minút driny bez oddychu. Slnko k tomu moc nepomáhalo a pri predposlednom stanovisku, som si myslela že odpadnem. Pri tomto stanovisku sme mali robiť zhyby na kovovej tyči, ktorá bola zavesená na stojane a tak vyzerala ako nejaká hojdačka len.. bez hojadčky a reťazí. Posledné dve minúty mi svaly úplne vypovedali službu a ja som sa vládala len držať. Pár krát som sa predsa len ešte zodvihla a keď sa ozval pokyn k výmene, prudko som sa pustila a spadla som do piesku. Ďalšie stanovisko nemalo žiadne pomôcky. Bola som tam len ja a človek, ktorého som mala v dvojici. Našťastie bol približen rovnakej výškovej kategórie.. aj keď to bol chalan a tým pádom bol ťažší. Mali sme spraviť jednoduchú vec, ktorá slúžila hlavne na posilnenie nôh. Jeden druhého chytil pod jednym hmatom, ktorý nám Pafros ukázal. Jedna ruka išla popod stehno, zatiaľ čo druhá ponad chrbát. Sami sme sa pri tom prikrčili a toho druhého sme si na vlastný chrbát vyhodili. Prešli sme pár metrov a následne sme ho zložili. Takto sme sa striedali až konečne zaznel signál a pred nami už nebolo žiadne stanovisko. Kopec ľudí si vrátane mňa posadalo do piesku a hlasno oddychovali. Piesok som mala snáď všade a začala som celkom ľutovať, že som prijala tú ponuku s tou vodou.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zmena k lepšiemu?   Zmena k lepšiemu? - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zmena k lepšiemu?
Návrat hore 
Strana 3 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Herné fóra :: Jadro Sveta :: Nuadh-
Prejdi na: