Deritrea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

 

 Gerald Houdon

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Anonymní
Anonymný




Gerald Houdon Empty
OdoslaťPredmet: Gerald Houdon   Gerald Houdon I_icon_minitimeSo 24 december 2011, 15:07

Jméno:
Gerald Houdon

Pohlaví:
Muž

Věk:
17

Rasa:
Človek

Místo narození:
Nepozná

Současná lokace:
Athralský les

Rodina:
Vychovávala ma babička, pretože všetci zomreli./svorka

Povolání:
Bol to vojak no vyhodili ho, pretože neposlúchol rozkaz.

Schopnosti:
-Keďže bol vojak vie dobre zaobchádzať s mečom a lukom no luk často nevyužíva.
-Vie perfektne jazdiť na koňoch
-Vie plávať, trocha šplhať,variť...

Magie: Už od malička chcel ovládať mágiu no nemohol z finančných dôvodov.Nemohli si dovoliť učiteľa.

Vztahy k ostatním rasám:
Tanbréni: Nestretol
Púštni ľudia: Nestretol
Valeáni: Nestretol
Trpaslíci: Nemá ich rád, išli proti nim vojnu a pozabíjali celú dedinu.
Elfovia: Má ich rád, zachránili mu život.
Moggovia: Nestretol
Pelomini: Nestretol

Obľúbené:
Má rád jedlo všetkého druhu.

Povaha: Múdry, priateľský, milý, súcutivý no nemá rád keď sa niekto vyvyšuje.Rád sa učí novým veciam a rád číta knihy.Je mu jedno aké.Je úžasný kuchár.Jedlo dokáže uvariť zo všetkého čo má po ruke.(to čo je jedlé)Rád by pomáhal chudobným no zatiaľ ani on nemá pre seba dosť.

Životopis:
Našich som nepoznal, žil som u babičky ktorá ma vychovávala a učila rôzne veci.Pomáhal som jej so všetkým čo sa dalo.Naučila ma perfektne variť. Každým rokom sme boli starší a babka už nevládala, musel som robiť viac a viac vecí.Babka vážne ochorela a nevyliečila sa. Nemali sme peniaze na pohreb tak som ju pochoval za domom.Mal som ešte len štrnásť, bolo to ťažké.Jedného dňa k nášmu domu prišlo vojsko, že nie je dobre udržiavaný tak ho musia zničiť.Nemohol som nič robiť a tak som ich požiadal, nech ma aspoň zoberú zo sebou, že viem variť a aj dobre loviť a zaobchádzať z mečom.Po dlhej dobe u vojska som svoje schopnosti z mečom ešte viac zdokonaľoval. Spriatelil som sa s jedným starým pánom.Bol to vojak tak isto ako ja.Vypukla vojna a som sa držal pri starcovi.No stratil som ho a musel bojovať na vlastnú päsť.Keď som sa krvavý doplazil k stanu veliteľa oznámil mi, že ten starec je zradca a išiel pomáhať tým na druhej strane.Mal som sa dostať k nim do hradu a otvoriť bránu.Strašne som sa bál.Zobrali mi ako zajatca.Bol som v zatuchnutej cele s mŕtvymi telami .Spoločnosť mi robili akurát myši a potkany .
Potom okolo išiel ten starec a otvoril mi dvere.Potom mi povedal svoj príbeh, že on má v tom hrade rodinu.Aby som mu uveril, zobral ma tam za nimi.Dali mi najesť.Jediné sa mi na nich zdalo čudné, že všetci mali dlhé vlasy.Potom som si všimol jeho dcéru ako si odhrnula vlasy a mala čudné ucho.Došlo mi, že sú to elfovia.Neskôr som z hradu odišiel a už sa k vojsku nevrátil. Prechádzam Athralským lesom a čakám, že sa na mňa usmeje šťastie.

Inventár:
Spoiler:


Naposledy upravil Gerlad Houdon dňa So 31 december 2011, 13:20, celkom upravené 7 krát.
Návrat hore Goto down
Silas
Sedliak
Silas


Počet príspevkov : 139
Vek : 30

Gerald Houdon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gerald Houdon   Gerald Houdon I_icon_minitimeSo 24 december 2011, 16:10

Ehm...Tady tak něja nejde vlastnit draka Smile Já i Admini ti doporučujeme přečíst si pravidla. Veselé vánoce přeji.
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Gerald Houdon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gerald Houdon   Gerald Houdon I_icon_minitimeSo 24 december 2011, 16:39

môže byť?
Návrat hore Goto down
Silas
Sedliak
Silas


Počet príspevkov : 139
Vek : 30

Gerald Houdon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gerald Houdon   Gerald Houdon I_icon_minitimeSo 24 december 2011, 23:49

Má vlastného draka menom Blue - je to vlčica - Vlk nebo Drak Very Happy

A já tu nejsem od rozdávání verdiktů, to počkej na Adminy.
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Gerald Houdon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gerald Houdon   Gerald Houdon I_icon_minitimeNe 25 december 2011, 16:30

No ta najprv mi povieš, že drak byť nemôže a tak chcem aspoň vlka.
Návrat hore Goto down
Silas
Sedliak
Silas


Počet príspevkov : 139
Vek : 30

Gerald Houdon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gerald Houdon   Gerald Houdon I_icon_minitimeNe 25 december 2011, 17:49

No spíš mi šlo o to, že tam máš - Má vlastného draka menom Blue

a pak tam máš - je to vlčica, což je tak trochu nesrozumitelné.


+ doporučuju číst tohle - http://deritrea.poeticforum.com/t191-vlci-strazci

Zde jsou tak nějak podmínky potřebné k tomu, abys měl vlka Smile
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Gerald Houdon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gerald Houdon   Gerald Houdon I_icon_minitimeNe 25 december 2011, 17:55

Aha sry som to zle editol :(
Návrat hore Goto down
Silas
Sedliak
Silas


Počet príspevkov : 139
Vek : 30

Gerald Houdon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gerald Houdon   Gerald Houdon I_icon_minitimeNe 25 december 2011, 17:56

V pohodě proto jsem to psal, že jsem nechápal,jak to myslíš.
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




Gerald Houdon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gerald Houdon   Gerald Houdon I_icon_minitimeNe 25 december 2011, 18:00

Kedy tu príde Admin?
Návrat hore Goto down
Redečko
Kráľ
Redečko


Počet príspevkov : 303
Vek : 31
Charakter : Kalleb Lotharion

Gerald Houdon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gerald Houdon   Gerald Houdon I_icon_minitimeNe 25 december 2011, 18:55

Tuhle postavu v žádným případě neschválím. Maximální neznalost všeho. Až si přečteš všechno potřebný, upravíš to a bude to vypadat tak, jak má vypadat postava vhodná na schválení, nebude problém.

Návrat hore Goto down
Sponsored content





Gerald Houdon Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gerald Houdon   Gerald Houdon I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Gerald Houdon
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Neaktívne postavy-
Prejdi na: