DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Rien Lisard

Goto down 
AutorSpráva
Ayano
Nikto
avatar

Počet príspevkov : 19
Vek : 23

OdoslaťPredmet: Rien Lisard   Ne 11 december 2011, 21:10

 Rien  Lisard

Pohlavie:  žena

Vek: 22

Rasa:
člověk

Miesto pôvodu: Charn

Bydlisko:
Charn

Rodina: Aya Lisard (matka) – Rien byla její jediné dítě, které z celého srdce milovala. I když se její malé děvče nenarodilo do zrovna dobrých poměrů, snažila se pro ni vždy udělat to nejlepší. Bohužel byla za pomluvy proti vládci Charnu odsouzena a tak její život skončil dřív, než se stačila o svou dceru postarat.

Tolbert Lisadr (otec) – Malou Rien stejně jako jeho žena zbožňoval od první chvíle, kdy ji sevřel v náručí. Bohužel neměl moc času na to, aby se svému dítěti věnoval, všechen jeho volný čas byl soustředěný na práci.  Živil se rybolovem a občas se dostal na nějakou tu loď s vidinou toho, že domů dovoze aspoň něco, z čeho by mohli chvíli žít. Stejně jako jeho žena brzy zemřel.

Rhimena Atherg (teta) – Teta malé Rien se o samotné děvče nikdy moc nezajímala. Ve chvíli, kdy si její sestra vzala Tolberta, přerušila s rodinou veškerý kontakt, protože tvrdila, že se Aya s tímto hlupákem jen zahazuje. Rien jí potkala jenom jako malá a moc si jí nepamatuje.

Frakcia:  žádná

Povolanie: Rien je něco mezi informátorkou, vražedkyní a zlodějkou. Většinu peněz se snaží získat tím způsobem, že jí někdo z Charnského podsvětí zadá jméno člověka, od něhož má zjistit danou věc a ona to pak bez okolků splní. Svědomí jí v tomhle ohledu zatím moc nebrání, takže se krádežím, vraždám a jiným zvěrstvem za peníze nevyhýbá.

Talent: -je mrštná a rychlá, má talent na smlouvání

Schopnosti/Zručnosti:
Umí dobře plavat, pobláznit muže a ohánět se s dýkou  


Politické presvedčenie:
Despotu ze srdce nenávidí a jiné věci ohledně politiky jí zatím nezajímají.

Vzťahy k ostatným rasám:
Rien zatím nikoho kromě lidí nepotkala, takže se nedá říct, jaké vztahy má k ostatním rasám. Razí totiž ten názor, že si o lidech dělá obrázek teprve, až je pozná, což znamená, že zatím k nikomu nechová žádné antipatie.

Ciele: Získat co největší množství peněz, s kterými si bude moci naložit podle vlastního uvážení, být svobodná


Povaha:
Rien je možná trochu zvláštní žena. Nechce mít kupu dětí ani manžela, který by jí dělal snídani do postele. Popravdě, nikdy jí něco takového ještě nenapadlo. Už od puberty byla zvyklá na to, že lidí jsou spíš zlí než hodní a že svět, v kterém žije je prohnilý skrz na skrz. Navíc mnoho nepěkných zážitku, mezi něž patří například poprava matky a otce jí poznamenala natolik, že už zřejmě nikdy nebude chtít vést život normálním způsobem. Dá se tedy říct, že je vypočítavá, což se naučila od těch, co využívali jí samotnou. Také jí nevadí představa, že připraví někoho o život. Život přece není fér, tak proč by měla mít výčitky svědomí zrovna ona?
Nebojí se smrti, je odvážná a i poměrně chytrá. Vždy se snaží nejdříve myslet a pak jednat. Je ctižádostivá a někdy moc sebestředná, musí mít poslední slovo.

Obľúbené:
Má ráda noc, hlavně procházky v noci.. Trochu nebezpečné, ale dávka adrenalinu je právě to, co občas nutně potřebuje. Její tajná vášeň je malování, ráda si dá sklenku alkoholu a samozřejmě má velkou zálibu v mužích.

Neobľúbené:  nemá ráda, když věci nemá pod kontrolou, a děti nejsou ten pravý šálek kafe zrovna pro ni.

Fóbie/Strachy: bojí se pavouku, pocitu bezradnosti

Životopis:
Už od malička byla půvabná a něčím uhrančivá pro muže. Okamžikem zlomu v jejím životě se stal moment, kdy se šla jako ještě velmi mladá dívka tajně v noci projít. Cestou bohužel narazila na partu opilých mužů, kteří byli velice v náladě, a když uviděli Rien, měli pocit, že by si s ní mohli trochu pohrát. Tehdy teprve čtrnáctiletá Rien začala zběsile křičet, když jí jeden z mužů natrhl tuniku a druhý jí nedobrovolně vytvořit jedním zatáhnutím rozparek na sukni. Pocit strachu, který tenkrát zažila, se jí velmi vtiskl do paměti a někdy se ještě dnes budí v noci ze spaní s nepříjemným pocitem naprosté bezmoci. Ten večer nakonec nedopadl tak katastrofálně, jak se na první pohled zdálo. Muži jí sice chtěli brutálně znásilnit, ale v jejich prospěch hrálo to, že její křičení zaslechl nějaký dobrý muž, jež se ani nepředstavil, a pomohl jí se z téhle prekérní situace. Dodnes je mu vděčná, i když nezná jeho jméno a pravděpodobně by jej dnes už ani nepoznala.
Když se ten večer vrátila domu a vše povyprávěla svým milujícím rodičům. Nastal v rodině pocit strachu, strachu o jedinou dceru, o kterou mohli rodiče tak lehce přijít. Její matka se v tu noc zapřisáhla, že Rien ochrání, i kdyby jí to mělo stát život.
Život v Charnu byl složitý, otec se živil rybolovem a matka občas prodávala v různých krámcích, aby aspoň z něčeho mohli žít. Rien ač nevyrůstala v přepychu, vždy se cítila milována a šťastná. Tedy aspoň do té doby, než se o jejich rodiče začala zajímat skupina podivných lidí. Byli to informátoři, které měl pod sebou vládce Charnu. Podařilo se jim zjistit, že její otec společně s matkou v opilosti vykřikovali, jak hrozný život se tady vede, že nemají žádné práva a milion dalších nadávek, mezi nimiž prý byla i ta, že despota je neuvěřitelný osel.
Jelikož všechny pomluvy vládce se trestali smrtí, ani oni dva nevyvázli. Během několika týdnů byli zavřeni do vězení a pak oba dva popraveni. Rien v tu dobu zažívala vůbec nejžalostnější období jejího dosavadního života. Bylo jí šestnáct let, neuměla prakticky nic, čím by se mohla živit, neměla peníze a teď už ani rodiče, o které by se mohla opřít. Nezůstalo jí nic, maximálně černý puntík u despoty, jež si byl vědom toho, čeho se její rodiče dopustili.
Rien se proto rozhodla pro to nejhorší, co vůbec mohla a před čím ji rodiče tak moc chtěli ochránit… Nevěstinec.. Její tvář byla půvabná, její tělo bylo mladé a pevné. Navíc dávka charisma a její jiskrné modré oči z ní dělali zboží, o které měli muži zájem. V nevěstinci strávila dlouhý čas, někdy se jí vedlo hůř a jindy zase lépe, což hlavně záleželo na tom, jaké zákazníky měla.
Po čase z nevěstince odešla, ne proto, že by se jí vedle špatně, ale už to prostě nechtěla dělat. Začínalo se jí to hnusit, všichni ti muži, už si ani nepamatovala kolik jich bylo.. Nějakou dobu se jí z toho doslova zvedal žaludek. Teď už to je lepší.  Dokonce jí samotná majitelka přemluvila, ať u ní na částečný úvazek zůstane, tvrdila, že lepší nevěstku už nesežene. Rien tedy získala v nevěstinci jednu zapadlou místnost, za kterou měsíčně platí nájem. Buď si vydělává tak, jak byla zvyklá, nebo přijímá podezřelé kšeftíky, z kterých má užitek.

Vzhled: Rien má dlouhé hnědé vlasy a jiskrné modré oči. Na hrudi má tetování hada a v očích vždy provokativní výraz, který prozrazuje, že není úplně svatá. Rty má plné a postavu hodně ženskou. Je doslova magnetem pro muže všeho věku.


 
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Ertai
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 318
Vek : 30
Charakter : Pochybný

OdoslaťPredmet: Re: Rien Lisard   Ne 18 december 2011, 22:10

Promiň, že to tak trvalo, jsem hold Truhlík
Mě se to líbí
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Raiden
Sedliak
avatar

Počet príspevkov : 143

OdoslaťPredmet: Re: Rien Lisard   Št 22 december 2011, 16:22

Takže nikdo krom Nawakiho se k tomu nemá, takže Schváleno a přesouvám mezi schválené postavy, Nee-chan X3
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: Rien Lisard   

Návrat hore Goto down
 
Rien Lisard
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Postavy :: Neaktívne postavy-
Prejdi na: