DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Funkcia: Vaše postava a její úloha ve světě

Goto down 
AutorSpráva
Redečko
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 303
Vek : 26
Charakter : Kalleb Lotharion

OdoslaťPredmet: Funkcia: Vaše postava a její úloha ve světě   So 13 august 2011, 03:07Zdravím! Ano, jsem to opět já!

V tomto tématu bych vás chtěl seznámit s tím, jak by měla vypadat správná postava v naší RPG.
Začnu takovým tím klasickým obkecáváním.

Při tvorbě postavy se nebojte vymýšlet! Zajděte tak daleko, jak vám jen vaše fantazie dovolí. Samozřejmě v rámci pravidel tvorby charakteru a RPG. Každá postava může být v téhle RPG důležitá a velkolepá! Ano, velkolepá! Tohle RPG bude totiž jiné, než ty, které jste doposud hráli (doufám, že se nám to teda povede) vaše postava totiž dostane maximální prostor pro svoje činy a sny.

Dejme si sem takový malý příklad. Vytvoříte si postavu člověka farmáře, který bude žít ve království, kterému vládne král, co si nestoupl do fronty, ve které se rozdávala dobrota, než se narodil. Jinými slovy, je to krutovládce, kterého nikdo nemá rád, ale kvůli jeho moci, dejme tomu magické, se ho všichni bojí. Vy jako uznávaný člověk mezi lidmi, stejnými jako jste vy sám, se rozhodnete skoncovat s tím a postavit se mu i za cenu vlastního života. Ano, máte možnost udělat vzpouru a pokusit se krále sesadit z trůnu. Rozhodně to nebude lehká cesta! Ale možná rozhodně! Vaše rozhodnutí budou mít na celkový chod hry neuvěřitelný dopad. Věřte mi. Proto se nebojte vytvořit originální postavu.

Teď se přesunu k magii, která ve hře bude hrát důležitou roli. Nicméně. Teď určitě zklamu hodně hráčů. Každý z vás se může stát čarodějem nebo čarodějkou, nehledě na rasu. Ale! Nejdříve musí zajít do akademie mágů, kde projde výcvikem. A teď pozor. Jen ti nejkvalitnější, nejlepší a nejaktivnější hráči dostanou možnost stát se kouzelníky. Pokud budete neaktivní, budete psát krátké příspěvky a dělat spoustu chyb, vaše postava prostě zemře, protože její tělo nebylo schopné magii kontrolovat. Mrzí mě to, ale nechceme, aby po světě běhalo 100 kouzelníků.

Možná nebudu daleko od pravdy, když tohle RPG označím za takové malé MMO. Rozhodně to ale bude mít příběh. No a to nejlepší je, že ten příběh budou tvořit i sami hráči Razz. Pokud se vám totiž podaří vyškrábat se na nějakou vysokou pozici, budete mít možnost vytvořit nějaký mocný artefakt. Jako třeba magický meč, který bude ve světě jediný. Tyhle artefakty potom většinou dostanou takový bonus, že svého majitele dostávají na temnou stranu, takže se z vás může stát evil overlord, kterého bude chtít půlka světa zničit. Samozřejmě pokud vaše postava bude mít silnou vůli a bude konat dobré skutky, určitě může zůstat kladným hrdinou!

Dalším důležitým faktem je to, že u nás v RPG se nehraje na žádné "ti hodní a ti zlí". Vše bude o politice. Každý hráč bude mít možnost se dostat do vedení nějaké rasy. Lidských měst bude spousta, stejně tak elfských a trpasličích a tak dále Smile. Všechno bude o tom, jak spolu budou rasy vycházet nebo naopak nebudou. Můžou si navzájem vyhlásit válku. Ano, třeba i elfové elfům. Smile

S ostatními GM se vám pokusíme nabídnout co nejvíc možností, aby jste si RPG vážně užili a udělali jej ještě lepším. Doufáme, že se vám všechno, co tu děláme, bude líbit Smile

Děkuji za pozornost.

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Funkcia: Vaše postava a její úloha ve světě
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Pravidlá hry-
Prejdi na: