DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Pelomini

Goto down 
AutorSpráva
Redečko
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 303
Vek : 26
Charakter : Kalleb Lotharion

OdoslaťPredmet: Pelomini   So 13 august 2011, 02:41Další názvy rasy:

Pelomin; Půlčík

Pozn. Pelomini [pelominy] je jednotlivec, takhle jim třeba říkají elfové. Lidé jim zase říkají půlčíkové a třeba trpaslíci "Pelomin". U ostatních ras je to různé.

Zvláštní znaky:

Malý vzrůst, kudrnaté vlasy, větší špičaté uši, technická zručnost

Slabiny rasy

Fyzická síla; velikost

Hlavní město Pelominů:

Smallburrow

Kolem jejich městečka se nachází několik velkých kopců, které jsou kompletně zahaleny trávou a různými květinami. Pelomini žijí v malých dřevěných domcích, které si sami postavili. Před každým domkem je většinou zahrádka, kde je pár květin. Někteří Pelomini za svým domkem mají dokonce ohradu a v ní nějaký ten dobytek.
Městečko v sobě dokonale odráží styl, kterým Pelomini žijí své životy. Jsou mírumilovní a touží po poznání.
Uprostřed města se nachází náměstí, na kterém je dřevěné pódium. Tam Pelomini často ukazují a předvádějí své nové vynálezy. Kousek od dřevěného pódia je větší budova, ve které se schází starosta a Pelominská rada. Často tam řeší takové ty důležitosti, jako je počet dobytku na jednoho obyvatele nebo daně. Ano, Pelomini jsou sice mírumilovní, ale milují peníze, i když jsou jim k ničemu. Proto jsou v Smallburrow zavedené daně.

Každoročně se ve městě pořádá obrovská oslava, které se zúčastňují všichni obyvatelé. Slaví se ve velkém. A nikdo vlastně neví proč!

Další info o rase:

Nikdo neví odkud Pelomini přišli. Pokud tedy vůbec přišli! Možná že jejich rasa je původně ze světa Deritrea. Oni sami, ale neví, jak to vlastně je. Nikdy to nebyli žádní kronikáři ani zapisovatelé, takže toho o jejich původu moc nesepsali. Údajně existují nějaké dokumenty, ale nikdo o nich neví. Pelominům je to ale jedno. Žijí si svůj život a o nikoho a nic se nestarají. Maximálně tak o sebe a jejich vynálezy.
Pelomini jsou velmi zruční, co se techniky týče a jsou s ní nejvíc vepředu ze všech ras. Jejich nejlepším vynálezem jsou asi malé vzducholodě, díky kterým se jim podařilo spřátelit se s Valeány a obchodovat s nimi. To se jim samozřejmě hodí, protože Valáni mají spoustu zajímavých surovin, ze kterých nejeden Pelomin vymyslel úžasný vynález!
Pelomini jsou schopní vytvářet slabší střelné zbraně, které pasují přímo pro ně. Využívají je na lov zvěře, aby měli co jíst. Ti chytřejší a línější si samozřejmě radši budou chovat prasata. Ano, ne každý Pelomin se na narodil s technickou zručností a zápalem pro ní. Jsou i tací, kteří radši jen posedávají ve svém domku, čtou si knížku a kouří fajfku.

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Pelomini
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Hra :: Svet Deritrea [DATABÁZA] :: Príroda :: Fauna-
Prejdi na: