DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 4|A|9999

Goto down 
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
AutorSpráva
Hysterio
Hrdina
avatar

Počet príspevkov : 916

OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   Pi 04 máj 2012, 23:19

Lilynette

Ale.. mne viac záleží na.. nej.. než na mne. Zamumlala som už potichu no vedela som že ma Engenirth už nepočúva. Len mi znova o niečo klesla nálada. Trocha som sebou trhla keď na mňa prehovoril ten otrokár. No.. dal mi nádje, malú.. ale stále tam bola. Takže mám ešte čas, nejaký.. sakra. Musím si odpočinúť pretože ak ostanem v tomto stave.. nezmôžem toho viac než teraz.. prebehlo mi hlavou no ja som sa priblížila ku okraju klietky a mierne prosebným pohľadom som skĺzla po otrokárovi. Koľko? prosím.. povedz mi koľko má ešte času? spýtala som sa potichu aj keď.. som mala chuť povedať to isté čo mu pred chvíľkou povedal Salga. Napadlo ma že zatiaľ nevie čo som vlastne zač.. a no povedať mu to, to som naozaj nemienila. Aspoň nie teraz, bohvie aké by som z toho mala zasa problémy. Či mi už odpovedal alebo nie.. znova som sa presunula do tureckého sedu a prižmúrila som oči.. nesnažila som sa spojiť s Engenirth. Proste som si ptorebovala odpočinúť, potrebovala som znova nabrať dosť síl na to, aby som mohla vytvárať oheň.. plán bol clekom jednoduchý.. spraviť týmto ľuďom ktorý chceli Emete ublížiť, zo života peklo.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Horox
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 1264
Vek : 25

OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   Pi 04 máj 2012, 23:54

Cesta bola únavná a dlhá. Slnko pražilo na dlhú karavánu tiahnúcu sa kilometre po ceste. Napokon sa však zastavila. Ale to nebol koniec pochodu - karavána zastavila v akomsi obrovskom prístave pri mori. Tam boli klietky s otrokmi naložené do niekoľkých lodí, ktoré vzdialene pripomínali pirátske lode. Po niekoľko hodinovej plavbe sa stovky klietok vyviezli na súš a otroci mohli konečne uvidieť kam ich to celý čas viezli. Obrovská, na pohľad nedobytná pevnosť na malom ostrove. Okraje ostrova lemovali hradby pevnosti - to znamenalo, že niečo ako únik neexistuje. Bolo to dokonalé väzenie. Nedalo sa nijak uniknúť, jedine loďou alebo skokom do rozbúrených vôd. Ale prístav bol opevnený tiež. Ukradnúť loď by bolo takmer nemožné.
Eskorty pomaly viezli klietky hore hradskou cestou, cez dvojité hradby. Lilynette mohla náhodou započuť rozhovor medzi kapitánom stráží a akýmsi neznámym mužom, zvláštnym čo sa týkalo výzoru.
Kde ste našli to dievča? Valeánku.
V Neldrane. Niekde popri ceste. Aj s iným dievčaťom a jedným chlapcom.
A Majster sa už rozhodol čo s ňou urobí?
Rozhodoval sa medzi predaním pirátom, ktorí by si s ňou mohli robiť čo chceli. Ale vieš akí sú. Asi by nevydržala dlho. Síce by to bola výhodná investicia, ale nestojí nám to za to. Alebo si ju chcel nechať aj ako... eh, otrokyňu. Pre osobné potešenie. Ale napokon sme rozhodli. Pôjde do Arény aj s tými s ktorými sme ju našli. Každému v okolí tisíc kilometrov oznámime, že sme získali okrídleného valeána - navyše dievča. Vieš koľko ľudí sa nahrnie do Arény? Získame tisíce nových divákov. TO bude výhodné. Majster tak rozhodol. Poprípade vám ju môže nechať po boji - pravdepodobne sa aj tak nebude brániť, heh-he. Len aby ste na nej nezanechali žiadne permanentné stopy. Myslím fyzické. Psychických bude mať dosť po tom čo s ňou porobíme, Orzik.
Potom nechajte aj mne jedno kolo. Mne je to vlastne jedno - nevadí ked bude v bezvedomí. Ozval sa kapitán stráží.
Na to sa obaja škodoradostne zasmiali a odchádzali do hradu.
Orzik. Vyriekol Salga a zmĺkol.

_______________________________________________
''Ich tvrdohlavosť a nenapraviteľnosť tvárou v tvár skaze je obdivuhodná, ale v konečnom dôsledku hlúpa.''
- generál Delwan Gammter na adresu valeánov bojujúcich o zachovanie ich výsadného spoločenského postavenia aj napriek tomu, že časy dračie skončili a započali časy temné
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Hysterio
Hrdina
avatar

Počet príspevkov : 916

OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   So 05 máj 2012, 00:10

Lilynette

Cesta bola naozaj dlhá a únavná.. pár krát som dokonca zaspala. Sem tam aj mimovoľne. Proste som bola vyčerpaná no keď sme sa ocitli na lodi. Bola som už viac menej v poriadku. Trocha hladná a smädná ale nebolo to nič čo by som nezvládla. Predsa len cvičenia môjho majstra neboli vždy zrovna "nebolestivé". Stále som sa však hýbala čo najmenej, riadila som sa tým, že čím menší pohyb, tým menšia spotreba energie.. tým viac mi jej ostalo na prípadný pokus o útek či podobne. Všimla som si veľkej pevnosti.. dosť veľkej na to, aby som pochopila že je všetko v prdeli. Rezignovane som si povzdychla no zrazu som započula ako sa vedľa klietky rozprávajú nejaký muži. Počúvala som ich.. rozprávali sa o Emete a ich slová.. no, všetko logické myslenie išlo bokom. Nastúpil čas konať, následky mi boli úplne ukradnuté proste.. som sa podriadila svojim pocitom.. tak.. akoby to odo mňa očakával Majster a aj Isen samotný. Vzbĺkol vo mne hnev, hnev ktorý mi postupne zachvátil celé telo a ja som sa postavila. Orzik.. šepla som pri čom som dala ruky bližšie k sebe.. medzi nimi sa začali vytvárať ohnivé výboje ktoré sa formovali do tvaru šípa. Pozerala som sa tomu ha*zlovi priamo na hlavu a pomaly som načiahla ruky.. nikto.. takto.. nebude.. hovoriť. o.. Emet. šepla som skrz zaťaté zuby. Mohla som pripomínať nejakú.. Čarodejnicu. Červená farba ohňa ostro kontrasovala s mojou bledou pokožkou a červenou farbou vlasov.. zomri. Dodala som kukoncu a po pečlivom zamierení som na Orzika vystrelila jeden presne mierený ohnivý šíp ktorý mal len jeden účel.. zabíjať. Bolo mi úplne jedno čo si o tom bude myslieť Salga.. sú isté hranice cez ktoré si nemali dovoliť prekročiť ani otrokári.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Horox
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 1264
Vek : 25

OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   So 05 máj 2012, 00:37

Všetko sa to zohralo veľmi rýchlo. Lilynette sa nahnevala, jej podivné správanie si všimlo niekoľko strážnikov, ktorí išli zistiť o čo ide, ale v tom už kapitán stráží padol mŕtvy na zem s prehorenou dierou v krku. Muž vedľa neho bleskovo odskočil do úzadia a uprel pohľad na Lilynette. Niekto začal kričať a už o pár sekúnd sa na scéne objavili zo dva tucty strážnikov. Svedkovia vysvetľovali čo sa stalo a kto je zodpovedný. Neznámy muž ktorý sa predtým zhováral s kapitánom stráží sa priblížil ku klietke kde bola Lilynette a odohnal ostatných.
Takže... čarodejka, okrídlená valeánka... a môžem si len predstavovať čo je tento chlapec zač. Nedivil by som sa keby sa ukázalo že je vlkolak.
Muži okolo neho zhíkli od strachu. Z mágov mali ľudia obrovský strach a v žiadnom prípade im neverili. Navyše to bola žena.
Upáliť! Upáliť!
Ukameňovať! Začali kričať ľudia naokolo zbesilo a ustupovali dozadu.
Prinesie nám smolu! Zakleje nás! Hučali zúfalo hradčania.
Neznámy muž sa ale usmieval. Nie. Toto nám prinesie ešte viac divákov... úžasné. Zoberte čarodejku aj s tým chlapcom a dajte ich do spoločnej cely s tou valeánkou. Chcela už už odletieť, ale chlapci jej trocha prirezali krídla... ale neboj sa, to sa jej časom zahojí. Len nechceme aby nám odletela naša cena. To ste mali vidieť tú krv! A ako kričala... akoby sme ju sťahovali z kože. Myslím že jedného z mužov poškrabala a možno jej zlomil kosť, ale zase... nič čo by sa časom nezahojilo. Ale valeáni sú predsa zvyknutí na takéto zaobchádzanie... alebo nie? Hahahaa..! Jeho smiech bol skutočná definícia temného a odporného smiechu. Klietka sa pohla dopredu, do temných útrob hradu a vás dvoch zahalila tma.


Vhodili vás do veľkej kamennej a studenej cely. Boli tam len dve postele a celkovo to tam vyzeralo skutočne hnusne. Po chvíle si vaše oči zvykli na tmu a v kúte ste niekoho zbadali. Sedela tam schúlená Emeta, ktorá tam po tichu vzlykala. Sedela v mláčke krvi, ktorá jej stekala z krídel a z tváre. Mala očividne rozbitý nos, jednu ruku mala podivne vytočenú a ten sviniar neklamal - krídla mala rozrezané do polovice, aby s nimi nemohla letieť.

_______________________________________________
''Ich tvrdohlavosť a nenapraviteľnosť tvárou v tvár skaze je obdivuhodná, ale v konečnom dôsledku hlúpa.''
- generál Delwan Gammter na adresu valeánov bojujúcich o zachovanie ich výsadného spoločenského postavenia aj napriek tomu, že časy dračie skončili a započali časy temné
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Hysterio
Hrdina
avatar

Počet príspevkov : 916

OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   So 05 máj 2012, 00:47

Lilynette

Nemyslela som si.. že to dopadne takto no. Tie primitívne názory na čarodejnice by ma inokedy možno aj pobavili. Teraz som len nenávistne hĺadela na neznámeho muža. Mala som sto chutí vystreliť ďalší šíp no kto vie či by sa mi to vôbec podarilo. Na ich zabíjanie bude dosť času potom.. tie slová ma .. no ranili. Udržala som sa však na uzde. Očividne ma chceli zaniesť ku Emete a to sa dalo považovať za ako takú dobrú správu. Triasla som sa ale teraz.. som sa sústredila hlavne na jedno. Nezabiť nikoho ďalšieho. Zahalila nás tma. Nie že by ma nejak obmedzovala, stále som si mohla vytvoriť plamienok alebo niečo no nechcela som riskovať svoje šťastie.

Vhodili nás do nejakej cely.. vyzerala hrozne. Do nosa mi okamžite udrel pach krvi a ja som pohľadom zaostrila na ďalšiu osobu ktorá sa krčila v kúte.. teda skôr sedela. Rýchlo som prišla až k nej a zo slzami v očiach som sa na ňu pozrela. Emet.. ja.. prepáč.. prepáč.. šepla som po čom som ju len veľmi opatrne chytila za tvár a pohladila som ju. Čupla som si pred ňu, nevadilo mi že sa zašpiním od krvi, teraz to naozaj bolo nepodstatné. Pozorovala som jej stav no.. bolo to horšie než som si myslela. Viac než horšie..
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Horox
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 1264
Vek : 25

OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   So 05 máj 2012, 00:54

Emeta intuitívne odsotila ruku Lilynette a niečo nezreteľne zamumlala. Potom sa odtiahla nabok a odvrátila tvár. Salga sa pobavene hodil na jednu z postelí. Hostitelia to nie sú práve najhorší! Povedal s úsmevom a pozeral na Emetu. Nečakane však Emeta vyskočila na Salgu, zrazila ho na zem, prisadla ho a zdravou rukou mu trieskala do tváre plnou silou. Zbesilo medzitým kričala a začala do Salgu aj nenávistne kopať a dupať po ňom.
DAJTE MI POKOJ! Zabijem vás tu všetkých!
Emeta sa musela ocitnúť v skutočnom berserku, lebo ju nezastavilo nič. Salga sa nemal šancu obrániť a jeho telo po pár sekúndách bitky vyzeralo horšie ako Emetine.

_______________________________________________
''Ich tvrdohlavosť a nenapraviteľnosť tvárou v tvár skaze je obdivuhodná, ale v konečnom dôsledku hlúpa.''
- generál Delwan Gammter na adresu valeánov bojujúcich o zachovanie ich výsadného spoločenského postavenia aj napriek tomu, že časy dračie skončili a započali časy temné
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Hysterio
Hrdina
avatar

Počet príspevkov : 916

OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   So 05 máj 2012, 00:58

Lilynette

Vymkla sa kontrole.. nedivila som sa jej ale nemohla som ju nechať, nech Salgu umláti k smrti. Chvíľku som ešte váhala no nakonei som sa vrhla medzi nich. Doslova som Salgu odtiahla za seba a postavila som sa čelom ku Emete. Jediné čo mi ostávalo bolo znášať údery. Niektoré som sa snažila vykriť, iným uhnúť., niektoré však boli príliš silné. Nikdy som jej však úder nevrátila, nechcela som ju zraniť ešte viac. Pśššt.. Emet to.. som ja Lily.. Emet.. šepkala som stále upokojujúcim hlasom, aj keď sa mi tam pár krát vkradol bolestný ston od jej rán. Ničilo ma vidieť ju takto, radšej som to však znášala ja než Salga, navyše som sa za Emetino utrpenie cítila hrozne zodpovedná.. keby som sa nepridala k hlasu nikdy.. nikdy by sa toto nestalo. To že teraz schytám niekoľko rán bolo to najmenej.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Horox
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 1264
Vek : 25

OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   So 05 máj 2012, 20:33

Akonáhle sa Lilynette hodila medzi tých dvoch, Emeta prestala udierať a ustúpila dozadu. Nemala dôvod biť Lilynette - o to jej nešlo. Len bolestne zastonala a otočila sa vám chrbtom. Tí sviniari... zabijem ich. Všetkých v tejto diere pozabíjam. Povedala plačlivým hlasom. Od bolesti stratila rovnováhu a padla na kolená na studenú zem. Lily, neboj sa o mňa... Adria sa ku mne nesprávala práve najlepšie. Musela som znášať aj horšie. Ale to čo chceli urobiť tí sviniari... to... na to som nebola pripravená. Našťastie sa im to nepodarilo. Jednému z nich som skočila na krk, tak ma sem strčili. Vysvetlila čo sa stalo a chytala si zlomenú ruku. Bolí ma celé telo.

_______________________________________________
''Ich tvrdohlavosť a nenapraviteľnosť tvárou v tvár skaze je obdivuhodná, ale v konečnom dôsledku hlúpa.''
- generál Delwan Gammter na adresu valeánov bojujúcich o zachovanie ich výsadného spoločenského postavenia aj napriek tomu, že časy dračie skončili a započali časy temné
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Hysterio
Hrdina
avatar

Počet príspevkov : 916

OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   So 05 máj 2012, 20:42

Lilynette

A ja ti s tým pochopiteľne pomôžem.. dodala som a následne som len prešla za ňu. Sledovala som jej rany na krídlach.. boli otvorené.. takto sa jej poriadne nezrastú a ja som si to uvedomila.. Emet.. tvoje krídla.. ja.. nechcem ti spôsobiť ďalšiu bolesť ale.. máš tam otvorené rany.. takto ti poriadne nezrastú.. Môžem ti ich no.. spojiť, alebo ako to povedať.. nebudem ti klamať.. pripáliť k sebe rany no, neviem to poriadne popísať.. bolelo by to.. hrozne. ale časom sa ti zahoja do pôvodného stavu bez vedľajších účinkov no.. nechcem ťa do toho nútiť. Povedala som potichu pri čom som jej položila ruku na rameno. Musela si prejsť peklom.. bola som rada že som sa k nej dostala.. nakoniec ten môj výbuch hnevu bol k niečomu aj dobrý. Nakoniec som sa naklonila k nej a pokúsila som sa o menší povzbudiví úsmev.. ak sa budeš cítiť lepšie, o jedného sviniara je menej, skončil s prepálenou dierou do krku. Povedzme že som nemohla zniesť akým spôsobom o tebe hovoril. dodala som šeptom.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Horox
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 1264
Vek : 25

OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   So 05 máj 2012, 21:59

Emeta prikývla na poznámku Lily a trocha sa pousmiala. Očividne jej to zlepšilo náladu, aspoň trochu. Ale keď začala hovoriť o uzatvorení rán pripálením, jej tvár sa zmraštila a zatvárila sa kyslo. Tento spôsob sa jej celkom nepozdával, ale Lilynette hovorila pravdu. Zranenie sa mohlo navyše zapáliť - bohvie koľko chorôb je v takomto hrade, a to nehovoriac koľko ich tak môže byť v žalároch kde bežne zomierajú ľudia. Emeta súhlasne prikývla a počúvala Lilynette.
Tak každá z nás už má jedného. Plánujem to rozšíriť. Akonáhle príde šanca, môj rekord neprekonáš.
Náhle ste započul vzdialený zvuk otvárajúcich sa železných dverí. Niekto prichádzal. Rozhodne ich bolo viac. Počuli ste kroky na kamennej podlahe a dotyčný sa napokon objavil pri mrežiach vášho žalára. Bola to vysoká postava, zahalená v dlhom plášti a na hlave mala kapucňu.
Vy traja - budete bojovať v Aréne. Som tu na to aby som vám vysvetlil pravidlá a zásady našej Arény. Za prvé, bojuje sa na život a na smrť. Za druhé, nie sú žiadne pravidlá. Jediné čo pravdepodobne budete chcieť je prežiť a to v Aréne znamená zabiť vašich protivníkov - myslím že to je celkom jednoduché. Po Aréne je rozmiestnených niekoľko zbraní, ktoré môžete akokoľvek využiť. Ak sa vaša skupina dostane cez 5. kolo, postúpi do skutočnej Arény, kde nebojujú otroci, ale slobodní ľudia. Náš Majster rozhoduje o tom, kto sa vykúpi a kto nie. Bojujte dobre a stanete sa voľnými. Bojujte zle a zomriete. Ak vám je všetko jasné, ja odídem. Pripravte sa.

_______________________________________________
''Ich tvrdohlavosť a nenapraviteľnosť tvárou v tvár skaze je obdivuhodná, ale v konečnom dôsledku hlúpa.''
- generál Delwan Gammter na adresu valeánov bojujúcich o zachovanie ich výsadného spoločenského postavenia aj napriek tomu, že časy dračie skončili a započali časy temné
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Sponsored content
OdoslaťPredmet: Re: 4|A|9999   

Návrat hore Goto down
 
4|A|9999
Návrat hore 
Strana 2 z 24Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Ostatné :: História :: História hry-
Prejdi na: