DomovFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie
Vítej, cizinče! Copak tě přivádí do těchto končin? Zabloudil jsi? Nebo se chceš stát součástí tohoto velkolepého dobrodružství? Třeba to není náhoda, že jsi se dostal právě na tohle místo. Co když to budeš právě ty, kdo změní chod dějin našeho světa? Je to jen na tobě!

Share | 
 

 Všeobecné pravidlá fóra

Goto down 
AutorSpráva
Horox
Kráľ
avatar

Počet príspevkov : 1264
Vek : 25

OdoslaťPredmet: Všeobecné pravidlá fóra   Pi 12 august 2011, 21:23

Pravidlá fóra sú základná znalosť pre každého člena, ktorý chce na fórum prispievať.
Exclamation Neznalosť pravidiel sa neospravedlňuje.
Je povinné ich dodržiavať a neporušovať. Pravidlá sú na to, aby sa dodržiavali.
Administrátori si vyhradzujú právo pravidlá pozmeniť, kedykoľvek to bude situácia na fóre vyžadovať. O zmenách budú členovia informovaní.

Exclamation V prípade, že sa vám nepodarí nejaké pravidlo dodržať, budete napomenutí (záleží od previnenia, za niektoré porušenia je okamžitý BAN). Po druhej výstrahe sa dostanete na listinu previnilcov v na to určenej téme. Tretia výstraha už nebude - bude rovno BAN na jeden týždeň. Po uplynutí BANu je užívateľ ešte jeden týždeň v podmienke - to znamená, že ak poruší pravidlo čo i len raz, dostane IP BAN alebo predĺžený BAN (od 14 dní do 3000 rokov).

Exclamation Okrem týchto pravidiel, je samozrejmosťou, že budete dodržiavať aj netiketu.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Netiketa
http://cs.wikipedia.org/wiki/Netiketa

Arrow 1. Na fóre je povinné sa správať slušne. Predovšetkým k ostatným členom a administrátorom. Ak sa s niekým nemáte radi, svoje problémy si vyriešte cez PM alebo inak, hlavne nech to nevidíme na fóre. Ak máte problém s niekoho náboženským vyznaním, rasou alebo názormi, tiež sa hádkam na fóre vyhýbajte. Nikoho to nezaujíma.
_________________________________

Arrow 2. Sú zakázané úražlivé, vulgárne či inak neprijateľné nicky / mená. To sa tiež vzťahuje na avatary (profilové obrázky), sigy (podpisy) a iné položky zobrazené v profile. Užívateľ bude v prípade porušenia napomenutý a vyzvaný na zmenu nicku / podpisu / profilu. Tiež nie sú povolené nemravné, nevhodné či inak neprijateľné obrázky (ani ako avatar, ani ako podpis, ani v príspevkoch).
_________________________________

Arrow 3. Vulgárnym slovám sa podľa možnosti vyhýbajte. Keď to inak nepôjde, slovo zahviezdičkujte tak, aby zostalo len jedno písmeno. Všetci pochopia čo tam je ukryté. Výnimka sa uplatňuje v hre pre hráčske postavy.
_________________________________

Arrow 4. Sú zakázané double posty (dva posty od jedného užívateľa za sebou). Povoľujú sa len vo výnimočných situáciách. Ak chcete niečo dodať k vašemu príspevku a je posledný v téme, tak použite funkciu EDIT a príspevok upravte - úpravu vyznačte aby si to ostatní užívatelia všimli.
_________________________________

Arrow 5. Spam je zakázaný. Za ten sa považuje: double post, propagačné linky na iné fóra a webstránky (s povolením od admina môžete), vírusové linky, ''zárobkové'' linky, warez, linky na extrémistické alebo erotické stránky. A je zakázaný na celom fóre - to sa týka aj PM, súkromných správ.
_________________________________

Arrow 6. Príspevky zložené len zo smajlíkov, jedného slova (jj, heh, lol a pod.) budú zmazané. Rovnako si dávajte pozor na funkciu QUOTE. Viac ako tri QUOTE za sebou nie sú povolené.
_________________________________

Arrow 7. Držte sa danej témy - žiadne odbočovanie. V prípade že o tom chcete diskutovať, založte si novú tému. Na to tá funkcia je. Tiež si dávajte pozor na to, aby ste tému založili vo správnej sekcii. Zle umiestnená téma bude presunutá alebo zmazaná (po jednom varovaní).
_________________________________

Arrow 8. Je povolené písať len po česky a slovensky. V podpisoch a avataroch môže byť akýkoľvek jazyk, ale v príspevkoch len naše národné jazyky - špeciálna výnimka je u hráčskych postáv.
_________________________________

Arrow 9. Nevkladajte do tém príliš veľké obrázky. Môžu narušiť a roztiahnuť tému (design stránky). Podľa možnosti ich zmenšite v programe, umiestnite ich do SPOILER alebo sem len dajte link (do CODE).
_________________________________

Arrow 10. Všetky linky dávajte do CODE. Keď neviete ako na to, pozrite si jeden z našich návodov.
_________________________________

Arrow 11. Administrátor má vždy pravdu. Aj keby sa vám náhodou zdalo, že to tak nie je - administrátor má posledné slovo. Ak ste nespokojní s rozhodnutím administrátora, nikto vám nebráni z fóra odísť.
_________________________________

Arrow 12. Prísny zákaz kopírovať obsah z tejto stránky na iné fóra alebo weby.
_________________________________

Arrow 13.
Je zakázané vlastniť viac nickov / profilov ako jeden. Administrátori si druhý nick / profil jedného používateľa vedia veľmi jednoducho zistiť a tak sa o to ani nepokúšajte. Iba sami sebe uškodíte. V prípade, že sa nájdu dva profily jedného užívateľa, nasleduje okamžitý BAN.
_________________________________

Arrow 14. Nepreháňajte to s podpismi. Maximálny počet je jeden klasický ''signature'' alebo dve, maximálne tri ''userbar'', prípadne krátky text.
_________________________________

Arrow 15. Každý užívateľ fóra by mal mať povolené zobrazovanie HTML. Dá sa tak urobiť cez Nastavení -> Možnosti -> Vždy povolit HTML -> Ano. Niektorí administrátori tvoria texty (najmä v Databáze) v HTML a preto je to potrebné.

_______________________________________________
''Ich tvrdohlavosť a nenapraviteľnosť tvárou v tvár skaze je obdivuhodná, ale v konečnom dôsledku hlúpa.''
- generál Delwan Gammter na adresu valeánov bojujúcich o zachovanie ich výsadného spoločenského postavenia aj napriek tomu, že časy dračie skončili a započali časy temné
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Všeobecné pravidlá fóra
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Deritrea :: Fórum :: Pravidlá fóra-
Prejdi na: